Familieberichten Overladen Kees Jiskoot kükookop q fflensenlinq.nl Lieve Wies Marie-Louise Schopeck-Smits Cornelis de Smidt Kees de Smidt 14 vrijdag 11 september 2015 Francien de Zeeuw echtgenote van Wim de Regt ny Veel te vroeg Maar voor altijd in ons hart Andre en Dagmar de Ruiter Jos en Anneke Noordwelle -< C IZZAC SI NAY VV Na een moeilijke en ongelijke strijd tegen haar ziekte en het dapper ondergaan van de vele behandelingen is nu toch nog overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma, dochter en zus 5 oktober 1961 f 8 september 2015 Dirk Schopeck Daisy Peeters Steven van Driel Mike, Levy Hans Schopeck Jessica Verhagen Hennie van der Hout Petra, Mirjam, Evert Mauritsweg 70 4325 AH Renesse Maandag 14 september komen we om 13.30 uur samen in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal omstreeks 14.15 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Oude Moolweg te Renesse. Na de begrafenis is er nog gelegenheid met de familie samen te zijn in "Vredehof". Elisa Cornelis Jacobus van Dissel Kees van Dissel Heden overleed thuis in zijn vertrouwde omgeving, na een kortstondig ziekbed, omringd door allen die hem lief waren, mijn lieve zorgzame man, vader, spontane opa en lieve broer - Kees - Borssele, f Heinkenszand, 4 december 1934 10 september 2015 Heinkenszand: Cobie de Smidt-Bazen Heinkenszand: Lianne en Kees Toorenaar-de Smidt Jeffrey Marvin Heinkenszand: Marco de Smidt en Marja Geelhoed Mark Kimmy Gorinchem: Ria de Smidt Hoefbladstraat 51, 4451 TL Heinkenszand. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op maandag 14 september van 19.30 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden dinsdag 15 september om 12.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 12.20 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in het 'Grand Café' van Woonzorgcentrum Fonteyne, Hoefbladstraat 1 te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd geven wij u kennis dat is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Edith de Smidt-de Koster Michel en Kelly, Kato Ria de Smidt Men begint met het leven te aanvaarden en eindlijk aanvaardt men den dood J.C. Bloem Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader 4 september Barendrecht, 1933 Goes, 2015 H. Jiskoot - van der Vegt Wim en Karin Julia Carlos Rienk, in liefdevolle herinnering Neneh en Austin Leana, Nneka Barbara en Fred Judith Francien Murk en Fleleen Ynske Cas Quinten en José Overeenkomstig de wens van Kees heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Ravelijn de Grenadier 7, 4461 DH Goes Ik ben naar het huis van mijn Vader Na een welbesteed leven, strijdbaar, zorgzaam en liefdevol is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Onderscheiden met het Oorlogsherinneringskruis Ereteken voor Orde en Vrede Verzetsherden ki ngskru is Terneuzen, Middenbeemster, 19 mei 1922 8 september 201 5 Wim de Regt Jan Willem en Rian Gily Miranda Danny Jessica Bram en Metje Petra t Angelique en Paul Jonah Logan Delano Pr. Beatrixpark 37 1462 JB Middenbeemster Mijn vrouw is thuis, waar u welkom bent om afscheid van haar te nemen op vrijdag 11 september en zondag 13 septem ber van 14.00 tot 1 6.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 14 september om 11.00 uur in de Keyserkerk, Middenweg 148 te Middenbeemster, waarin voorgaat dominee Nico Schroevers, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Purmerweg 92 te Purmerend. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten en waar eveneens gelegenheid is tot condoleren in het uitvaartcentrum van Associatie Uitvaartverzorging, gelegen tegenover de begraafplaats. Enige en algemene kennisgeving Tot het laatst vervuld van hoop, maar door zijn lichaam in de steek gelaten is vredig van ons heengegaan mijn echtgenoot, onze vader, broer, oom en opa Geboren op 21 april 1939 te Meester Cornelis (Batavia) Overleden op 8 september 2015 te Goes Middelburg: E. Sinay-Nahumury Nancy Simone Sammy A. Sapulette-Sinay S. Sapulette t Vught: H. Usmany-Sinay J. Usmany kinderen en kleinkinderen En verdere familie Waalstraat 52, 4335 KN Middelburg De dienst der vertroosting zal gehouden worden op maandag 14 september om 20.00 uur in de Molukse kerk "Bethlehem" aan de Rijnstraat 40 te Middelburg. De rouwdienst zal gehouden worden op dinsdag 15 september om 10.00 uur in voornoemde kerk, waarna de teraardebestelling om 14.00 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Er is gelegenheid de familie te condoleren na de dienst der vertroosting en na de rouwdienst. In alle rust en vrede is overleden mijn lieve Kees, onze lieve vader en opa oud-notaris 16 juli 1946 Goes 9 september 2015 Nelleke M. van Dissel-Goudriaan Eveline klein Gebbink-van Dissel Gudo klein Gebbink Noud en Max Frank van Dissel Anjulee van Dissel-Singhal Kleine Kade 47, 4461 AS Goes De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. Bedroefd zijn we door het overlijden van onze vriend Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Rinus en Janny Karelse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 74