ÜyarJailsr) Familieberichten ÜJüfrfJ Etefitiriisri Van der Hooft Sp? uitvaartzorg tvi^ kükookop fnensenlinq.nl y VJ Kees Jiskoot Kees de Smidt Cornelis de Smidt Francien de Zeeuw - Kees - Jeffrey Marvin Elisa Cornelis Jacobus van Dissel Kees van Dissel Francina Seraphina Broekhoven-Van Pantel Juliana Philomena Bogaert-Rombout Julia Lokaal, vertrouwd, betrokken. Familieberichten Ik ben naar het huis van mijn Vader Na een welbesteed leven, strijdbaar, zorgzaam en liefdevol is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Wim de Regt Onderscheiden met het Oorlogsherinneringskruis Ereteken voor Orde en Vrede Verzetsherdenki ngskru is Middenbeemster, 8 september 201 5 Wim de Regt Jan Willem en Rian Cily Miranda Danny Jessica Bram en Metje Petra t Angelique en Paul Jonah Logan Delano Pr. Beatrixpark 37 1462 JB Middenbeemster Mijn vrouw is thuis, waar u welkom bent om afscheid van haar te nemen op vrijdag 11 september en zondag 13 septem ber van 14.00 tot 1 6.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 14 september om 11.00 uur in de Keyserkerk, Middenweg 148 te Middenbeemster, waarin voorgaat dominee Nico Schroevers, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Purmerweg 92 te Purmerend. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten en waar eveneens gelegenheid is tot condoleren in het uitvaartcentrum van Associatie Uitvaartverzorging, gelegen tegenover de begraafplaats. Terneuzen, 19 mei 1922 Men begint met het leven te aanvaarden en eindlijk aanvaardt men den dood J.C. Bloem Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, grootvader en overgrootvader 4 september Barendrecht, 1933 Goes, 2015 H. Jiskoot - van der Vegt Wim en Karin Julia Carlos Rienk, in liefdevolle herinnering Neneh en Austin Leana, Nneka Barbara en Fred Judith Francien Murk en Heieen Ynske Cas Quinten en José Overeenkomstig de wens van Kees heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Ravelijn de Grenadier 7, 4461 DH Goes Bedroefd geven wij u kennis dat is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Edith de Smidt-de Koster Michel en Kelly, Kato Ria de Smidt Heden overleed thuis in zijn vertrouwde omgeving, na een kortstondig ziekbed, omringd door allen die hem lief waren, mijn lieve zorgzame man, vader, spontane opa en lieve broer Borssele, f Heinkenszand, 4 december 1934 10 september 2015 Heinkenszand: Cobie de Smidt-Bazen Heinkenszand: Lianne en Kees Toorenaar-de Smidt Heinkenszand: Marco de Smidt en Marja Geelhoed Mark Kimmy Gorinchem: Ria de Smidt Hoefbladstraat 514451 TL Heinkenszand. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op maandag 14 september van 19.30 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden dinsdag 15 september om 12.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 12.20 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in het 'Grand Café' van Woonzorgcentmm Fonteyne, Hoefbladstraat 1 te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. In alle rust en vrede is overleden mijn lieve Kees, onze lieve vader en opa oud-notaris 16 juli 1946 Goes 9 september 2015 Nelleke M. van Dissel-Goudriaan Eveline klein Gebbink-van Dissel Gudo klein Gebbink Noud en Max Frank van Dissel Anjulee van Dissel-Singhal Kleine Kade 47, 4461 AS Goes De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. Bedroefd zijn we door het overlijden van onze vriend Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Rinus en Janny Karelse vrijdag 11 september 2015 19 Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle mooie jaren die wij met haar mochten delen, geven wij u met verdriet in ons hart kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi sinds 1995 weduwe van Philippus Johannes Broekhoven A Sint-Kruis f Terneuzen 5 februari 1930 5 september 2015 Larni en Paula Oscar en Janske Corina en Werner Klein-en achterkleinkinderen Hoek, Korenbloemstraat 37 Correspondentieadres Crocusstraat 13 4542 BX Hoek Volgens haar persoonlijke wens heeft de crematieplechtig heid in familie kring plaatsgevonden. Onze dankbaarheid, respect en waardering gaat uit naar alle betrokkenen van Stichting Hospice Zeeuws-VIaanderen, Locatie Terneuzen. Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Ik ben niet echt dood moetje weten, dood ben ik pas als jij me bent vergeten. In liefde losgelaten... Onze lieve moeder, oma en oude oma weduwe van Leon Alphonsus Bogaert Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. St Jansteen: Bob en Neel Leon Katinka en Bernie, Lisa, Huub Jesper en Nikky 's-Gravendeel: Hans en Philie Hanneke en Lennart, Tim, Sep, Job Bas en Michèlle, Jaimy Clinge: Maaike en Jos Roy en Loes Cars Ellen en Kylian 9 september 2015 Correspondentieadres: den Walhoeck 23, 4564 DE St Jansteen De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 14 september om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuitvaartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51