PZC Dag van de Zeeuwse Film Genieten op kleurrijk Madeira Voor 3,- naar de film tijdens PZC Dag van de Zeeuwse film Kortingsbon Op zaterdag 19 september staat de Zeeuwse film centraal tijdens de PZC Dag van de Zeeuwse Film. Alle films die in dit speciale filmprogramma worden gedraaid zijn gemaakt door Zeeuwen en/of gaan over Zeeuwse onderwerpen. Bij inlevering van onderstaande bon geniet u voor 3,- per film van de PZC Dag van de Zeeuwse Film. Voor 3,- naar de film tijdens PZC Dag van de Zeeuwse film De wereld is Kras Exclusieve lezersreis Ontbijt, wifi parkeren Klantbeoordeling 8,4 8-15 dagen vanaf 30,- korting per persoon! Actiecode WEG40016 Vliegreis All Inclusive autohuur Hotel aan de kust Ontdek op eigen gelegenheid het bloemeneiland Madeira. Laat u verrassen door de ruige natuur, unieke levada's en pittoreske vissersdorpjes. Uw huurauto is al bij de prijs inbegrepen. Boek nü en geniet van de 'Parel aan de Atlantische Oceaan'! Hotel Moniz Sol**** Porto Moniz Boek vóór 14 september op Kras.nl/LR38129 Tijdens de PZC Dag van de Zeeuwse Film strijden 33 films om de PZC Publieksprijs en PZC Juryprijs. De winnende films ontvangen de PZC Award en een cheque t.w.v. 1000,-. Bij inlevering van onderstaand ingevulde kortingsbon koopt u vanaf 1 september uw kaartjes voor de PZC Dag van de Zeeuwse Film voor slechts 3,- bij de kassa van CineCity. Het programma van de PZC Dag van de Zeeuwse Film vindt u vanaf 1 september op www.filmbythesea.nl en in de FbtS-bijlage op zaterdag 5 september. Uitreiking PZC Award Lions Club Vlissingen Film Award Op zaterdag 19 september vindt om 17.00 uur de uitreiking plaats van de PZC Dag van de Zeeuwse Film. De uitreiking is gratis toegankelijk. Tickets voor de uitreiking haalt u op bij de kassa van de CineCity in Vlissingen. VOORDEEL U ontvangt ruim 50% korting op tickets voor de Zeeuwse films die Aantal personen: Voorletters en voornaam: op 19 september worden vertoond in CineCity Vlissingen. *De korting geldt voor alle films. U kunt zelf bepalen met hoeveel personen u gebruik maakt E-mail" van de bon, tot een maximum van 6 tickets per voorstelling. De bon is niet geldig in combinatie met andere acties en/of kortingen. Alleen vol ledig ingevulde bonnen worden geaccepteerd. U kunt de bon inwisselen vanaf 1 september. PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op pzc.nl treft u nadere informatie aan. Naam: M/V 439 Dit hotel ligt op ca. 100 m van het centrum van Porto Moniz, direct aan de kust en nabij de mooiste wandelpaden van Madeira. Op slechts 200 m vindt u de bekende zoutwaterbaden. Het service- gerichte hotel beschikt over gratis wifi, een lift, bar, restaurant, terras, binnenzwembad, sauna, Turks stoombad en een jacuzzi. U verblijft in een kamer met o.a. een balkon met zeezicht en airconditioning. Op loopafstand van het hotel kunt u gratis parkeren. Ca naar Kras.nl/LR38129 en boek met 30 korting p.p. Inclusief: vliegreis Amsterdam- Funchal v.v. per Arkefly of Transavia, luchthavenbelasting, brandstof heffing, 10 kg handbagage, verblijf in Hotel Moniz Sol, ontbijtbuffet en All Inclusive huurauto 0 eigen risico) Exclusief: zie onze website. Vertrek: van 3 september 2015 t/m 24 maart 2016 Normale prijs Lezersprijs 8 dagen vanaf £69;- nü vanaf 439,- 15 dagen vanaf £49;- nü vanaf 619,- Meer reisduren mogelijk. Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 14 september 2015. Ga naar Kras.nl/LR38129 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR38129 en actiecode WEG40016 4i10 m. Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. res.kosten en Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 14