Disneyland» Paris €20 14 3-daags arrangement per touringcar Actieprijzen alléén t/m 16 sept. 3-daagse busreis Disneyland® Paris Meer informatie en boeken Inclusief hotel met ontbijt en 2 dagen entree tot beide parken %LEZERSvoordeel per persoon Disneyland® Park Walt Disney Studios® Park Hotel Inclusief Exclusief Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties Bereik uw doelgroep donderdag 10 september 2015 oktober v.a.€179,- december v.a.€189,- januari v.a.€189,- Met de speciale actiecode wegfrbdp ontvangt u het extra lezersvoordeel van 20 per persoon wanneer u online een boeking maakt. U vult de code in tijdens uw boeking Deze actie is alléén geldig t/m 16 september. Prijzen zijn o.b.v. 2 personen per kamer. De korting is reeds verwerkt in de prijs. Ga naar onze webwinkel of neem contact op met Stip Reizen via www.stipreizen.nl/frbdp of 088 - 70 70 600 o.v.v. Lezersreis Wegener A KH/D ll'\. ij Beleef nu extra voordelig de magische wereld van Disneyland® Paris. Stip Reizen heeft een zeer scherp geprijsde 3-daagse busreis naar Disneyland Paris samenge steld inclusief 2 dagen entree tot de Dis ney® Parken. Per comfortabele touring car reis je naar het 3-sterren Residence du Pare Montevrain, waar je verblijft inclu sief een dagelijks ontbijt. Dit hotel ligt op slechts 10 minuten rijden van de parken Disneyland® Park en Walt Disney Studios® Park. U als lezer van deze krant profiteert van 20 extra voordeel en daarnaast ont vangen kinderen t/m 11 jaar ook nog eens 50 korting per persoon op onze toch al scherpe prijzen (mits bij 2 volbetalenden op de kamer, max. 2 kinderen)! Waar wacht u nog op? Er was eens... een Koninkrijk hier niet ver vandaan. Het Disneyland Park bestaat uit 5 Landen, met elk zijn eigen speciale magie. Geniet van de gastvrij heid in een Amerikaans stadje van zo'n 100 jaar geleden. Loop langs alle knusse winkeltjesop Main Street U.S.A.® en genietvan een heerlijk ijsje bij de Gibson Girl Ice Cream Parlour. In Frontierland ko men de legendes van het Wilde Westen tot leven! Ga mee met de wildste treinrit van je leven door Big Thunder Mountain of accepteer je uitnodiging voor een spookachtige bruiloft in de Phantom Manor. De allerkleinsten kunnen naar hartenlust spelen in Pocahontas Indian Village. Raas in Adventureland door eeuwenoude ruïnes in Indiana Jones and the Temple of Peril en reis door de geheime schuilplaat sen van degemeenste piraten die de7zeeën onvei lig hebben gemaakt. Kleine scheepsmaatjes kun nen op zoek gaan naar schatten bij Pirates' Beach. In Fantasyland komen al jouw favoriete Disney Klassiekers weer tot levenZingtijdens een reis rond de wereld mee met het beroemde liedje 'It's a small world' en vlieg met Peter Pan, Wendy en Tinkerbel naar Nooitgedachtland. Volg Alice door het doolhof en beleefde ongelofelijke avonturen van Pinokkioen zijn zoektocht om een echte jongen te worden. In Discoveryland worden de spectaculaire toekomst visioenen uit het heden en verleden werkelijkheid. Schiet Buzz Lightyearte hulp in je eigen Starcruiser om de slechte Zurg te verslaan in Buzz Lightyear Laser Blast en in Space Mountain: Mission 2 word je afgeschoten naar de uithoeken van het heelal. Walt Disney Studio Park bestaat uit 5 productie zones, elk met hun eigen attracties en verrassingen. Bij Toon Studio ontdek je de kleurrijke geschiedenis en geheimen van de Disney tekenfilms. Krimp tot speelgoedformaat in Toon Story Playland of vlieg met de geest uit Aladdin op een vliegend tapijt naar Agrabah. Ontdekde geheimen van het vak bij The Art of Disney Animation en race samen met Bliksem McQueen bij Cars Race Rally. Bij de productiezone Backlotvliegen special effectsje om de oren! Beleef de opnames van de megathriller Armageddon of geniet van een opwindende show met live actie tij dens Stunt Show Spectacular. Hier zie je hoe stunts worden uitgevoerd en worden gefilmd. Op de Front Lot word je omringt door rekwisieten, decorstukken en gevels van beroemde gebouwen. De Production Courtyard onthult de geheimen van defilm-en tele visiewereld. Kom oogin oog te staan met je diepste angst terwijl je een val maakt van 13 verdiepingen in de The Twilight Zone Tower of Terror en ontdek hoe hetisomeenacteurtezijninhetmiddenvandeactie tijdens een onschuldig tramritje door Catastrophe Canyon in de Studio Tram Tour: Behind the Magie. Residence du Pare Montevrain is een kindvriende lijk complex, op korte afstand gelegen van Dis neyland® Paris en het winkelcentrum Val d'Europa. Kom na een dag erop uit te zijn geweest heerlijk tot rust in de comfortabele studio's of neem een duik in het seizoensgebonden buitenzwembad. busreis per Comfort Class touringcar 2 nachten verblijf in Residence du Pare Montevrain met ontbijt 2 dagen entree en transfers tot de Disney Parken (dag 2 en 3) diensten Nederlandssprekende chauffeur, tevens reisbegeleider tot 20% korting bij het Planet Hollywood restaurant in Disney Village (alléén voor gasten van Stip Reizen) vervoer naar en van de op-/uitstappIaats niet genoemde maaltijden en drankjes reis-en annuleringsverzekering Calamiteitenfonds a 2,50 per boeking administratiekosten a 25 per boeking Met de PZC bereikt u maar liefst meer dan 165.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuws sites is dit bereik zelfs meer dan 265.000 personen!* PZC biedt u als ondernemer of opleidingscentrum met het katern Wonen een geweldige omgeving om uw doelgroep te bereiken. Dit kan op diverse manieren afhankelijk van üw behoefte en uw doel. Wilt u meer informatie? Maak geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met Direct Sales regio Zuid 088 - 01 39995 of mail naar adverteren.zeeland@wegenermedia.nl Bron: NOM-STIR PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 15