Familieberichten üï/erJaderi 14 woensdag 9 september 2015 FRANK STOKVIS Remi Lorier kükookop q fflensenlinq.nl Remi Lorier Remi Lorier Toos Schutte - Dekker Andries Steketee Ad Herman Frederik Remi Lorier Remi Remi Remi We gaan je missen. - reoe f/ïee/n Met droefheid hebben wij het bericht ontvangen dat is overleden onze geliefde schoonzus en tante weduwe van Otto Schutte in de leeftijd van 90 jaar. P. Moens A. Dekker-Lambrechtse Neven en Nichten 4 september 2015 Dat jck den Tijdt, die jck vercorten wil, verlang. P.C. Hooft, Sonnet XXIV Tot ons grote verdriet is overleden onze lieve man en vader, schoonvader en opa, broer en zwager Vlissingen, Vlissingen, 16 november 1929 6 september 2015 Wij zullen zijn unieke geest, humor en betrokkenheid missen Gapinge: Ineke Steketee-Hardon Den Haag: Hans Steketee, Marjon Koenekoop Willem, Doortje Amsterdam: Menno Steketee, Frederiek Weeda Stella, Titus Vlissingen: Anton en Sigvarda Steketee-Phil Middelburg: Jan en Mien Steenaard-Hardon Neven, nichten en hun kinderen Wij danken iedereen in Woning 5 (Vondellaan) van Woonzorgcentrum Ter Reede in Vlissingen voor de zorg en liefde waarmee zij Ad hebben omringd. De crematie heeft plaats op zaterdag 12 september om 13.00 uur in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Correspondentieadres: Schotsehoek 25, 4352 AH Gapinge Na een leven van passievol werken én intens genieten is na een periode van afnemende gezondheid onverwacht overleden onze markante broer, zwager en oom Djakarta, 6 juni 1947 t Oosterhout, 7 september 2015 Goes: Mieke en Jan van der Slik-Stokvis Valkenburg aan de Geul: Elisabeth en Martin Prins-Stokvis Kortgene: Peter en Manon Stokvis Neven en nichten Correspondentieadres: Nieuwe Diep 25 4465 AB Goes De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 12 september om 12.30 uur in de aula van crematorium Yarden Huis van Brabant, Florijnstraat 60 te Oosterhout. Hierna is er gelegenheid tot een informeel samenzijn in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel te jong, en moe van het vechten tegen een ziekte die je niet kon winnen, moeten wij afscheid nemen van Wij wensen Jan, Marja, Mirjam, Sander, Suzan en verdere familie veel sterkte toe. Willem en Els Vera en Justin Rens en Amy Verdrietig zijn wij om het overlijden van mijn lieve levenslustige kleinzoon en onze neef Oma Lena Goedbloed-Gideonse Johan en Annie Izeboud Theo en Lucretia Goedbloed Neven en nichten Dat Suzan, Jan en Marja, Mirjam en David, Sander en Mariëlle allen troost van God mogen ontvangen. Gapinge, 7 september 2015 Je wilde maar één ding: dat alles gewoon was en je kon genieten van het leven... 31 mei 1991 t 7 september 2015 Ik ga slapen, ik ben moe Marja en Jan Lorier Mirjam en David Sander en Marielle Suzan Voet Dorpsstraat 60 4352 AE Gapinge Op vrijdag 11 september willen wij om 13.30 uur Remi herdenken in de Torenkerk in Gapinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Gapinge. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren. Kom zoals je bent! Remi is thuis, liever geen bezoek. In plaats van bloemen is een gift voor het KWF en/of KiKa welkom. U mag deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Te vroeg moeten we afscheid van je nemen. Te kort was de tijd dat we je mochten kennen. Rinus en Henny Marijn en Kristie Tara en Lauren Simon en Moniek Suzan Familie Voet en familie Franse Samen en toch zo alleen. Wat hadden we onze toekomst graag anders gezien. Wat ben je dapper geweest. Bedankt voor je vertrouwen in mij. Liefs Xx, Suzan Dat alle klokken zwegen, de tijd stond onbeweeglijk. Zo stil... Wij wensen de familie van Remi, en zijn vriendin Suzan in het bijzonder, veel sterkte toe. Anniek en Peter Bianca en Ronald Corine Kirsten en Michiel Krista en Frank Saskia en Ivar Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat na een ernstige ziekte is overleden onze zeer gewaardeerde werknemer en collega We zullen Remi blijven herinneren als een nauw betrokken werknemer en voor ons allen een fijne en behulpzame collega. De Heere ondersteune z'n ouders, Suzan, familie en ons allen in dit zware verlies. Namens directie en personeel Loon- en Verhuurbedrijf Harthoorn-Vlissingen Kees en Els Harthoorn Collega's werkplaats: Sander, Harm, Dennis Vlissingen, 7 september 2015 Respect hebben wij voorde kracht die jij getoond hebt in deze zware machteloze strijd. Bedankt vooralle mooie, leuke en liefdevolle momenten. Jouw vriendschap, betrokkenheid en liefde zal altijd in onze groep voortbestaan. Ronnie Naomi, Rens Amy, Peter Melissa, Chantal Henny, Johnny Yasmin, Harm, Jacco, Lennard, Richard, Kevin The memory is still running like a international engine Remi, Bedankt voor je vriendschap aan ons gezin en je hulp op de boerderij Chris, Marian, Corine, Peter, Melissa, Christiaan Remi, We zullen je positiviteit, vrolijkheid en vriendschap nooit vergeten. Wij wensen familie, Suzan en naasten veel sterkte met dit verlies. Patrick, Christiaan, Boudewijn, Stefano, Mathieu, Koen, Koen en Mirella, Willem en Rianne, Jan en Anika, Raymond, Janick en Melanie, Rico en Melanie, Niels, Stephanie, Bianca

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 63