Üyarlsilsri Tea van 't Leven Familieberichten O IHensenlinq.nl 14 dinsdag 8 september 2015 Tea van 't Leven Antonius In de Weij Maria Koens - de Pundert Vina Koppejan-Willeboordse Omringd door liefde en licht... vertrok zij voor haar volgende opdracht Correspondentie-adres: De Roos 7 4318 EW Brouwershaven trjjntjeanna@hotmail.nl 13 april 1940 - 6 september 2015 Mariëlle Luka, Ferdinand Jeanette en Tony Sterre, Evi, Pepijn Jerry, Lotte en Tika Dina Christiaanse Dina Christiaanse Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma weduwe van Frans Koens 's-Heer Abtskerke, 7 april 1923 Lewedorp, 6 september 2015 Toon en Irene Koens-Clement Frangois en Margreet, Sanne, Max Jarina en John, Lisa Jaap Koens t Corrie Koens-Nijsten en Henk van Splunder Rob en Carla Koens-de Vos Tiemen en Kim Veerle Gijsbert Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'De Kraayert', voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Groenedijk 55, 4441 SK Ovezande De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Levina Koppejan-Willeboordse Bedroefd zijn we door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Namens de familie Willeboordse Harm Steenhuis kijk ook op Op donderdag 10 september vieren we het leven van Tea. In het MFC, De Hujjbertstraat 35 in Zierikzee verzamelen we vanaf 12.30 uur om haar samen te omringen. Met liefde, met licht... en met lavendel. Plukt u ergens wat lavendel om haar mee te omringen? Vanaf 13.00 uur wordt Tea volgens Boeddhistisch gebruik begeleidt. Zo zwaaien we haar rond 15.00 uur uit, wanneer ze vertrekt voor haar crematie. Wij blijven bij elkaar, in Zierikzee. Iets doen, iets delen: het zou zo mooi zijn als we donderdag allemaal iets lekkers meenemen, voor elkaar. Voel u vrij ook anderen die Tea kennen te informeren en uit te nodigen om haar donderdag te omringen. Bloemen? Breng ze liever bi] iemand die nog leeft en een bezoekje nodig heeft. Het overlijden van ons gewaardeerd orkestlid heeft ons zeer geraakt. We zullen haar missen. Bestuur, dirigent en leden Zeeuwse Accordeon Vereniging "Concertina" Vlissingen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een laatste moeilijke levensperiode is nog onverwachts overleden onze lieve vader en opa sinds 14 februari 2006 weduwnaar van Isabella Princen in de leeftijd van 81 jaar. 's-Hertogenbosch: Christian en Hans Jordi en Kim Jarno Krabbendijke, 4 september 2015 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Familie Prins - In de Weij Fregatlaan 34 5237 PT's-Hertogenbosch De uitvaartplechtigheid wordt woensdag 9 september om 14.30 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Wij zijn de medewerkers van Ter Weel Krabbendijke, afd. Hinkeiehof dankbaar voor de goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heel stilletjes en zachtjes aan, ben jij van ons heengegaan. Begonnen aan de reis naar het mooie paradijs. Op 7 september is, na een lang leven, rustig overleden onze pleegmoeder in de leeftijd van 91 jaar. Pirn en Johan Goovers - van Paassen Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Dr. W. Dreeslaan 19 4463 XE Goes De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op vrijdag 11 september om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vooraf is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.30 tot 13.45 uur in de aula van het crematorium. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleance en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed op 91-jarige leeftijd, na een moeilijke levensavond onze zuster, schoonzuster en tante Fam. Christiaanse Je hebt tijdens je lange leven liefde en warmte aan ons gegeven. Je gaf zonder veel gepraat ons steun in woord en daad. Een goede moeder en oma, een baken. Je bleef tot het laatst over ons waken. Lieve moeder en (over)grootmoeder, rust zacht In de vroege ochtend van 6 september is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Jakob Koppejan t 2004 Serooskerke, 14 oktober 1925 Oost-Souburg, 6 september 2015 Oost-Souburg Jaap en Magda t Joram en Esmeralda Jeroen en Myrna, Lisa en Anne Oost-Souburg Lieneke en Hans Joery, Conor Jasperen Katherine, Pip Roosendaal Piet en Willy Isjah en Jeroen Olmo Merel en Salvador, Orlando en Èlena Tamo Titia en Thomas Antlne en Wouter Jorian en Brenda Vlissingen Sjaak en Arleta Donata en Danny, Darren Maggie en Remy Vlissingen Annelies en Peter Dyon en Inge Jari Middelburg Mathilde en Taco Vivian Oscar Wouter Myrthe Correspondentieadres: Esdoornstraat 79 4388 PJ Oost-Souburg Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 9 september en woensdag 10 september van 15:00 tot 17:00 uur bij Lieneke en Hans aan huis, Esdoornstraat 79, Oost- Souburg. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 10 september om 11:00 uur in de PKN Kerk de Open Haven, Oranjeplein te Oost-Souburg. De teraardebestelling vindt plaats om 13:00 uur op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten in de Open Haven Kerkte Oost-Souburg. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Harm werkte tot 1996 in het Oosterscheldeziekenuis Hij heeft mede de grondslag gelegd voor de Orthopedische Chirurgie in Zeeland en was de eerste orthopeed in het Goese ziekenhuis. Wij hebben hem leren kennen als een toegewijde, hardwerkende en kundige collega Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe met dit verlies. Namens Raad van Bestuur ADRZ Claudia Brandenburg Namens Vereniging Medische Staf ADRZ Frank Visscher, voorzitter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 64