'i|Mp#ga k Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Gerrit Tuinhof JAN VAN KONIJNENBURG Jacoba Schutte - Dekker w "en seis libje ik net mear, mar it is Kristus dy't in my libbet"- Galatiërs 220a Na een lang en voltooid leven is bij zijn Schepper thuisgekomen mijn lieve en zorgzame man en onze sterke en bijzondere heit, pake en oerpake op de gezegende leeftijd van 94 jaar. Beetgumermolen, 17 april 1921 Vlissingen, 4 september 2015 Vlissingen Baukje Tuinhof - Kingma Leiden Harrie Tuinhof Dinah Tuinhof - Bouw Hester en Michiel, Senna en Daan Dina Breda Boukje Flach - Tuinhof Pieter Flach Den Haag Albert Tuinhof Mariel Visée Taco en Saskia Hanna en Gerlof Boris Middelburg Hans Tuinhof Leny Tuinhof - de Pagter Jelmer en Lydia, Wieger en Morris Jorrit en Martine Marit en Wouter Middelburg Taco Tuinhof Mariska Burger Laurie Tijn en Julie Tjits Leiden Ida Tuinhof Frans van der Loo Rianne en Thijs Lieke Wij bedanken alle medewerkers van het verpleeghuis Ter Reede Vondellaan en in het bijzonder het team van woning 11 voor de liefdevolle zorg, aan Correspondentieadres: Noordweg 188 4333 GM Middelburg De dankdienst voor zijn leven zal plaatsvinden vrijdag 11 september 2015 om 12.30 uur in het Open Hof, Alexander Gogelweg 57 te Vlissingen. Voorafgaand aan de dienst is er van 11.30 tot 12.15 uur gelegenheid tot condoleren. Daarna begeleiden wij heit naar zijn laatste rust plaats op de Noorder Begraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot ontmoeting in de SILO, Kleverskerkseweg 49 te Middelburg. Levina Koppejan-Willeboordse Toch nog onverwacht moeten afscheid nemen mijn zorgzame zus en onze tante Ria van den Abeele - Cortvriendt Johnny en Miriam Maes Peter en Mariska Sem en Yinthe Mario Maes "Wij weten dat wanneer onze aardse tent, het lichaam waarin wij wonen, wordt afgebroken, we van God een woning krijgen: een eeuwige, niet door mensenhanden gemaakte woning in de hemel. 2 Korintiërs 5:1. In dat vertrouwen is door haar Hemelse Vader thuis gehaald onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder sinds 4 september 2000 weduwe van Jan Otto Schutte 8 augustus 1925 Ermelo Bergen op Zoom Axel Nijmegen Vlissingen Middelburg t 4 september 2015 Catharina Schutte Joke en Aafko Tuin - Schutte Peter en Margaretha Arjan en Sandra An ja en Kumar Carina en Patrick Josina en Benjamin Jenny Boeije - Schutte (Martin Boeije in herinnering) Martin Robert Jan en Emi Wilco en Hilde Wiecher en Ellen Schutte - Veldman Jacolien André en Karien Schutte - Wolf Rianne en Jurjen Joanne en Dennis Joost Otto en Jacqueline Schutte - de Rijk Victor en Joëlle en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van de Thibautstraat 31 voor de goede verzorging en begeleiding in de afgelopen 4 jaar. Correspondentieadres Schepenenlaan 274, 4336 AN Middelburg De samenkomst wordt gehouden D.V. zaterdag 12 september om 10.30 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt, Klein Vlaanderen 75 te Middelburg. Voorafgaand is er tot 10.20 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend aan de samenkomst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bloemen voor altijd bij ons Bob Schenk Familieberichten dinsdag 8 september 2015 15 Met eerbied en respect herdenken wij dat 28 augustus 2015 is overleden onze oud-directeur Gedurende de periode van 11 maart 1971 tot en met 1 september 1990 heeft de heer Van Konijnenburg een bijzonder actieve en betrokken rol gespeeld in de ontwikkeling van het Havenschap Vlissingen. We wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Directie en medewerkers Zeeland Seaports. Je hebt tijdens je lange leven liefde en warmte aan ons gegeven. Je gaf zonder veel gepraat ons steun in woord en daad. Een goede moeder en oma, een baken. Je bleef tot het laatst over ons waken. Lieve moeder en (over)grootmoeder, rust zacht In de vroege ochtend van 6 september is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Jakob Koppejan 2004 Serooskerke, 14 oktober 1925 Oost-Souburg, 6 september 2015 Oost-Souburg Jaap en Magda Joram en Esmeralda Jeroen en Myrna, Lisa en Anne Oost-Souburg Lieneke en Hans Joery, Conor Jasperen Katherine, Pip Roosendaal Piet en Willy Isjah en Jeroen Olmo Merel en Salvador, Orlando en Èlena Tamo Titia en Thomas Antine en Wouter Jorian en Brenda Vlissingen Sjaak en Arleta Donata en Danny, Darren Maggie en Remy Vlissingen Annelies en Peter Dyon en Inge Jari Middelburg Mathilde en Taco Vivian Oscar Wouter Myrthe Correspondentieadres: Esdoornstraat 79 4388 PJ Oost-Souburg Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 9 september en woensdag 10 september van 15:00 tot 17:00 uur bij Lieneke en Hans aan huis, Esdoornstraat 79, Oost- Souburg. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 10 september om 11:00 uur in de PKN Kerk de Open Haven, Oranjeplein te Oost-Souburg. De teraardebestelling vindt plaats om 13:00 uur op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten in de Open Haven Kerk te Oost-Souburg. De golven vervagen je voetstappen maar wat blijft is een zee vol mooie herinneringen Na het overlijden mochten we vele blijken van belangstelling en medeleven ontvangen waarbij ook die van u. We willen u hiervoor hartelijk bedanken, het heeft ons goed gedaan. Namens de familie, E.A. Schenk-von Aesch Oostburg, september 2015 E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 44