Dverladen Antonius In de Weij Maria Koens - de Pundert Dina Christiaanse Dina Christiaanse Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma weduwe van Frans Koens 's-Heer Abtskerke, Lewedorp, 7 april 1923 6 september 2015 Toon en Irene Koens-Clement Franqois en Margreet, Sanne, Max Jarina en John, Lisa Jaap Koens t Corrie Koens-Nijsten en Henk van Splunder Rob en Carla Koens-de Vos Tiemen en Kim Veerle Gijsbert Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'De Kraayert', voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Groenedijk 55, 4441 SK Ovezande De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Elly Schoenmaker-Rotte Lieve Elly Martina Adriana de Bokx - van Goudswaard - Martina - Cornelia Elizabeth Maria Bron-Sijnesael - Corrie - Francois Abraham Bron - Frans - Heel stilletjes en zachtjes aan, ben jij van ons heengegaan. Begonnen aan de reis naar het mooie paradijs. Op 7 september is, na een lang leven, rustig overleden onze pleegmoeder in de leeftijd van 91 jaar. Pirn en Johan Goovers - van Paassen Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Dr. W. Dreeslaan 19 4463 XE Goes De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op vrijdag 11 september om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vooraf is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.30 tot 13.45 uur in de aula van het crematorium. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleance en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed op 91-jarige leeftijd, na een moeilijke levensavond onze zuster, schoonzuster en tante Fam. Christiaanse Onze lieve nicht is overleden Wat zullen we haar hartelijkheid missen We wensen Maurits, kinderen en kleinkinderen veel sterkte de komende tijd Vlissingen: Marina Bliek Londen: Odile Verhagen en Michael Köth Sao Pasulo: Olivier en Camilla Verhagen Vlissingen: Gerard Schuit Riet Florusse Hein van de Heuvel Amstelveen: Jan en Anita Wijnen Vlissingen: Hanny Wijnen Eindhoven: Ruud Wijnen Middelburg: Marina Wijnen en Koen Mijnheer achternichten en -neven Jouw vriendschap, begrip en liefde zullen ons altijd bij blijven. Wat zullen wij jou missen. Frits en Janny Marjon t Walter Jillian Chris Martine In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Joh. 14 2 Na een zware periode van ziek zijn is van ons heengegaan onze lieve zorgzame mama, oma en omaatje weduwe van Adriaan de Bokx 8 april 1932 5 september 2015 'Wat zullen wij haar missen...' Dieni de Bokx Joop en Trudi Minheere Jan-Kees en Sara Felicia Yoshua Cornell's Paul en Mar inca SU Tess Corstiaan en Roxanne Mats Er is gelegenheid om de familie te condoleren op donderdag 10 september van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op vrijdag 11 september om 13.00 uur in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Correspondentieadres: Ds. H. Boersmastraat 15, 4481 CC Kloetinge Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een laatste moeilijke levensperiode is nog onverwachts overleden onze lieve vader en opa sinds 14 februari 2006 weduwnaar van Isabella Princen in de leeftijd van 81 jaar. 's-Hertogenbosch: Christian en Hans Jordi en Kim Jarno Krabbendijke, 4 september 2015 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Familie Prins - In de Weij Fregatlaan 34 5237 PT's-Hertogenbosch De uitvaartplechtigheid wordt woensdag 9 september om 14.30 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Wij zijn de medewerkers van Ter Weel Krabbendijke, afd. Hinkelehof dankbaar voor de goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Vele fijne herinneringen. Verzachten onze smart. Rust nu maar uit. Wij zijn dankbaar dat haar veel pijn en een lange lijdensweg bespaard zijn gebleven. Na een lang leven dat altijd in het teken stond van werken en zorgen, is rustig en vredig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Nieuwvliet, 19 maart 1945 t Terneuzen, 5 september 2015 Oostburg: Frans Bron Terneuzen: Rianka en Michel Schipper-Bron Sharona, Marciano Oostburg: Frank Bron en Lianne Anouk, Tom Breskens: Marion en Ronald Lohman-Bron Roy, Sayra Correspondentieadres: Paulus Potterstraat 8, 4501 KB Oostburg U kunt afscheid nemen van Corrie bij ZorgSaam, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, op woensdag 9 september van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 10 september om 13.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43