279,- Ontdek Shopwalhalla Maastricht 10 Sonthofen Bayerische Allgau Praag en omgeving Shoppen, cultuur, en Limburgse Gezelligheid Slechts v.a Slechts v.a 4-daagse stedentrip 8-daagse wandel- of langlaufreis Prijs €99,00 p.p. Boek nu deze lezersreis "\5llP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Vertrekdatum en prijs per Prijs 2015 persoon Vertrekdata en prijs per Prijzen 2016 persoon Meer informatie en boeken Boek nu deze lezersreis lïü? pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen dinsdag 8 september 2015 Maastricht is een echte aanrader voor een paar dagen weg. Het beroemde Vrijthof, mooie musea, heerlijke restaurants, rivier De Maas en vele leuke winkels; Maastricht bruist in elk opzicht. Shopliefhebbers genieten hier met volle teugen. Met name in stadsdeel Wyck vindt u vele bijzondere delicatessenwinkels zoals de beroemde bonbons van Friandises, vele antiquairs, boeken- en curiosa winkels. Ook heeft deze wijk meerdere restaurants met Michelin- sterren. Via de mooie Romeinse Sint Servaasbrug loopt u heel makkelijk weer terug naar het centrum. Strijk neer op een terrasje voor een kop koffie en echte Limburgse vlaai. Zelfs in de winter als de terrasverwarmers aan zijn zit u hier heerlijk. Trek ook een dag de stad uit om de heuvels van Limburg, Duitsland en België te verkennen. Een echte aanrader! U over nacht in het prachtige design hotel Golden Tulip Apple Park. Een gastvrij hotel met een goede bereikbaarheid. Heerlijk, 3 dagen Op en Top Bourgondisch genieten in Maastricht. Exclusief Toeristenbelasting: 6,60 p.p.p.n. Reserveringskosten: 12,50 per boeking Maastricht. Uw mooie kamer is van alle ge makken voorzien, waaronder airco en koffie- en thee faciliteiten. In het prachtige en sfeervolle Dreamz Restaurant Bar kunt u heerlijk dineren en gezellig naborrelen aan de bar. Parkeren kan gratis naast het hotel of betaald 11,50,- p.n.) op de bewaakte parkeerplaats. Inhoud arrangement: Bij aankomst Borrel Bite aperitief met bittergarnituur 2 x overnachting 2 x uitgebreid ontbijtbuffet lxdagschotel in Dreamz, Restaurant Bar met koffie of thee na óf 1 x Dagentree Thermae 2000 Stadgids en plattegrond van Maastricht Gebruik van WiFi Gratis parkeren op 200 meter afstand van het hotel Prijs p.p. o.b.v. 2 personen per kamer. Toeslag alleengebruik: 37,50 p.n. Dit arrangement is geldig t/m december 2015, m.u.v. feestdagen Golden Tulip Apple Park Hotel (4*) is een trendy hotel in een groene omgeving aan de rand van de stad. De aangename rust en de goede bereikbaarheid zijn absolute plus punten van dit stijlvolle hotel. Toch bent u met de bus in 10 minuten in het centrum van Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.marrea.nl/wegenerofneemtelefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-277744. Praag, de Gouden Stad aan de Moldau, was eens de zetel van de alchemisten. Het bekende Gouden Straatje herinnert hieraan. Gelegen in het hart van het oude continent behoorde Praha, zoals de Tsjechen hun schilderachtige hoofdstad noemen, eeuwenlang tot de belangrijkste Europese steden en is ontzettend populair. De stad wordt gedo- mineerd door de Praagse Burcht. Heel oud is ook de brug over de Moldau, de Karelsbrug, nu een Donderdag 15 oktober €99,- Donderdag 22 oktober €99,- Donderdag 29 oktober €89,- Donderdag 5 november €89,- Donderdag 12 november €79,- Donderdag 19 november €79,- Donderdag 26 november €89,- Donderdag 3 december €69,- Donderdag 10 december €99,- Donderdag 17 december €99,- prachtige wandelpromenade. Ook het Wenceslas- plein, het toeristische hart van de stad, is de moe ite waard. De gedenksteen van Jan Palach herin nert aan de Praagse lente van 1968. Natuurlijk kunt u in de stad ook gezellig winkelen en is het goed toeven in één van de gezellige bierkelders, waar u kunt genieten van het wereldberoemde Tsjechische bier. Tijdens het afwisselende excursieprogramma laat onze Nederlandstalige gids u kennismaken met de belangrijkste bezienswaardigheden van deze Eu ropese stad. Bij de prijs inbegrepen: 3 overnachtingen in Hotel Olympik Tristar, Hotel Globus of een gelijkwaardig hotel, in een com fortabele kamer met bad of douche, toilet, tele foon, tv en lift Dagelijks goed verzorgd ontbijtbuffet Excursies, exclusief entreegelden Vervoer per Touristclass touringcar (Wij rijden niet met dubbeldeks touringcars) Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting Deze prachtige langlauf-wandelreis brengt ons naar de Beierse Allgau en wel naar de zuidelijkste stad van Duitsland: Sonthofen. Door de centrale ligging zijn de langlauf- gebieden rond Oberstdorf en in het Klein- walsertal gemakkelijk te bereiken, ook de andere gebieden die we tijdens de reis zullen bezoeken staan garant voor veel langlauf en wandelplezier. We verblijven in het bij Zaterdag 30 januari 289,- Zaterdag 6,13, 20, 27 februari 299,- Zaterdag 5 maart 289,- Zaterdag 12 maart 279,- Nederlandse vakantiegangers bekende hotel Grünten van de vriendelijke familie Fleischmann. Bij de prijs inbegrepen: 7 overnachtingen in het ***Hotel Grünten in Sonthofen in een kamer met douche en toilet Dagelijks in hotel Grünten een ontbijtbuffet en een 3-gangen keuzediner Comfortclass touringcar met chauffeur/ reisleider Genoemde excursies, exclusief entree gelden Tol-en parkeergelden Toeristenbelasting Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. ANVR f -v

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 10