i ulfü Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Lein de Visser Gerrit Kornelis Brouwer De heer G.K. Brouwer G.K. Brouwer (Kees) Wij hebben helaas kennis moeten nemen van het overlijden van de heer G.K. Brouwer Als directeur van het Maritiem Instituut De Ruyter heeft de heer Brouwer sinds 1956 een grote bijdrage geleverd aan de groei en bloei van het Maritieme Onderwijs in Zeeland. Na de oprichting van de HZ in 1986 bleef hij betrokken bij de stichting Zeevaartschoolbelangen en vervolgens bij de stichting Maritieme Activiteiten De Ruyter, waar hij tot 2010 bestuurslid is geweest. Hij was een der initiatiefnemers van de oprichting van het Maritiem MuZEEum Zeeland. Wij zullen ons hem blijven herinneren als een voortvarende en ondernemende bestuurder met een grote persoonlijke inzet voor de "maritiem educatieve zaak", maar bovenal als aimabel medebestuurder en goede vriend. Wij wensen de familie sterkte. Bestuur stichting Maritieme Activiteiten de Ruyter 9 Voor de warme belangstelling en medeleven tijdens zijn bijzondere leven, na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde broer, oom en oudoom zeggen we u hartelijk dank. We missen hem, maar treuren niet zonder hoop. Familie de Visser Koudekerke, september 2015. IJ beitje van Leeuwen - van Kooten Johanna Martiena Deurloo-Feijtel _jo- Pieternella Johanna de Rijke-Steijn willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Oostkapelle, september 2015 Het verdriet blijft, het gemis ook. Maar het doet ons goed te weten dat hij een geliefd persoon was, onze lieve Ad Minderhoud Iedereen bedankt voor jullie medeleven. Janneke en de kids Westkapelle, september 2015. Voor de zeer vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve man, vader en opa Cornelis Marijs zeggen wij u hartelijk dank. Het neemt ons verdriet niet weg maar heeft ons wel goed gedaan. T. Marijs - de Ridder Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, september 2015 Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze broer, zwager en oom Gillis de Waardt willen wij u oprecht dank zeggen. Namens de familie. Middelburg, september 2015 Hans Swarts Ina Sinke - Maas Omdat het voor ons onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank voor uw belangstelling, kaarten en medeleven na het overlijden van onze zorgzame moeder, oma en overoma Anna Elisabeth Tramper-Filius Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, september 2015 zaterdag 5 september 2015 15 Op de mooie leeftijd van 90 jaar is overleden weduwnaar van Adriana Hendrika Struis Oud-directeur Maritiem Instituut de Ruyter teVlissingen Officier in de Orde van Oranje-Nassau Vlaardingen, Maarssen, 22 juli I925 2 september 2015 Gert-Jan Brouwer Cora Brouwer en Jos van Reij Ella en Erik, Simon, Iris Tessa en Remco Arjen en Annelies Hans Brouwer en Daphne Riksen Laura Thomas Eric Brouwer en Iwona Cedro Adam We nemen afscheid van Kees op woensdag 9 september om 13.30 uur in de voormalig Hervormde Kerk van Oud-Zuilen, Dorpsstraat 10 in Oud-Zuilen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het ernaast gelegen Restaurant'Belle'. Daarna wordt Kees in kleine kring gecremeerd. Correspondentieadres: Familie Brouwer, p/a Uitvaartonderneming Snijders Kerkweg 14,3603 CM Maarssen Wij hebben kennis genomen van het overlijden van weduwnaar van Adriana Hendrika Struis Als voormalig directeur van het Maritiem Instituut "De Ruyter" was hij nauw betrokken bij de oprichting van de stichting Hogeschool Zeeland waar hij tevens een aantal jaren bestuurslid is geweest. Op deze wijze heeft hij veel bijgedragen aan het ontstaan van Hogeschool Zeeland. Zijn innemende persoonlijkheid zal altijd in onze herinnering blijven. Adri de Buck en John Dane, College van Bestuur HZ University of Applied Sciences Met spijt hebben we vernomen dat is overleden Erelid van onze Vereniging Oud-directeur van onze school We wensen Gert-Jan, Cora, Hans en Eric heel veel sterkte toe. Leden en bestuur van de Vereniging Oud Leerlingen van de "De Ruyterschool". Alex Flinkerbusch Enny Mulder Voorzitter secretaris Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze zorgzame Moeder en Oma. Dit heeft ons veel steun gegeven. Fliervoor onze hartelijke dank. Kinderen, Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Goes - Augustus 2015 Voor uw medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte, na het overlijden en bij het afscheid van onze lieve moeder, oma en over-oma willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen September 2015 Voor uw medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, na het overlijden en bij het afscheid van onze moeder, oma en overoma Wij willen iedereen bedanken voor de warme belangstelling na het plotselinge overlijden van Vlissingen, september 2015 Mede namens mijn kinderen wil ik u bedanken voor uw hartelijk medeleven na het overlijden van Aangezien het voor ons onmogelijk is u allen daarvoor persoonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank voor de belangstelling die wij van u mochten ontvangen. Uit aller naam: Frans Sinke Annie Swarts-Ovaa Silvia Swarts Werner Slinger Middelburg, september 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 95