Hermina Zoeter-van Eijsden Pieternella Speelman - van der Linde Martina Schout Tiny Mevrouw Joziasse - Schout Soms zou ik willen dat gisteren nooit voorbij ging, omdat vandaag alles zo anders is. Verdrietig, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder Miep echtgenote van Comelis Johannes Zoeter f 2006 Vlaardingen, Zierikzee, 1 oktober 1927 29 augustus 2015 Diana Selter-Becht Hans Selter Correspondentieadres: Meeuwenlaan 29 4306 BS Nieuwerkerk Naar de wens van moeder heeft de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. We willen alle medewerkers van Allévo thuiszorg en hospice "Kaaskenshuis" dankzeggen voor de liefdevolle zorg en aandacht. p "tante Magda" v J Magdalena Wielemaker-Wijkhuys p Magdalena Wielemaker-Wijkhuys Magda Lieve Tante Magda Magda Wielemaker - Wijkhuys Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven, t Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan, eeuwig dank voor wat je voor ons hebt gedaan. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van onze lieve zorgzame moeder en trotse oma Pietje Sinds 5 augustus 2007 weduwe van Johan Leendert Speelman In de leeftijd van 92 jaar. Corry en Rini in herinnering Leon en Claudia Ilonka en André, Jaimy Joop en Lusan Kim en Arno, Kyano Joyce Onze welgemeende dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Allévo Zorgcentrum Duinoord voor de goede en liefdevolle verzorging aan onze moeder gegeven. Burgh-Haamstede, 3 september 2015, Allévo zorgcentrum Duinoord Correspondentieadres Bernhardstraat 18 4328 BS Burgh-Haamstede We willen afscheid nemen van moeder, dinsdag 8 september om 13.30 uur in de aula van de Begraafplaats Vredehof, Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede. Waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de bovengenoemde aula. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief geeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. 'In Gods liefde geborgen' Met ontroering, maar dankbaar voor haar leven, laten wij u weten dat omringd door haar kinderen, is overleden onze lieve moeder en oma Sinds oktober 2012 weduwe van Cor Joziasse Koudekerke, Veere, 23 april 1929 3 september 2015 Erik en Jenny Martijn en Desiree Annemarie en Mark Margreeth en Frank Florine, Annelot Johan en Helga Mireille, Robin, Sander Aart en Annet Niels, Jeroen Gert en Miriam Ruben, Annemijn, Feline Correspondentieadres: Prins Willem Alexanderlaan 2 4354 BM Vrouwenpolder De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 8 september 2015 om 12.30 uur in de Pelgrimskerk, Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'de Ontmoeting', bij de kerk. Ons heeft het droevige bericht bereikt dat de (schoon)moeder, van onze compagnon, werkgever en collega is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte. Makelaarskantoor Wisse Vastgoed Abraham, Johan, Lucille en Andréa l.v.m. dit overlijden zijn onze beide kantoren gesloten op dinsdag 8 september vanaf 11.45 uur. Er woont een ander in haar hoofd, die "wie zij is" met verve klooft, geheugen wist, verstand verslindt, slechts hier en nu met ik verbindt, die lichtjes in haar ogen dooft, meedogenloos haar wezen rooft. In de vroege ochtend van 3 september is overleden onze lieve Wielemaker - Wijkhuys de echtgenote van oom Jan André en Rita de Hamer Ad en Jacqueline de Hamer Nico en Jannie de Hamer Han en Marleen Kole Krijn en Mattie Wielemaker Arno en Ella Wielemaker Jan Wielemaker (in herinnering) Sandrina Wielemaker en Robbert René en Inez Melis Annet Melis Mede namens alle achterneven en achternichten. Na een lange periode van afnemende krachten, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame schoonzus echtgenote van Jan Wielemaker Koudekerke: C. Wielemaker F. Wielemaker-van Keulen (in herinnering) Zoutelande: K. Melis - Wielemaker J. Melis Wij wensen Jan veel sterkte met dit verlies. Nooit klagend, nooit vragend Je lasten in stilte dragend. Verder van de wereld weg, Elke dag een beetje dichter naar de hemel toe. Elke dag een treetje. Verdrietig maar dankbaar dat ze niet langer meer heeft moeten lijden, geef ik kennis dat na een bijna 60-jarig huwelijk mijn lieve zorgzame vrouw is overleden 08-12-1930, Biggekerke 03-09-2015, Vlissingen Jan Wielemaker Correspondentieadres: Kaapduinseweg 11b 4371 NP Koudekerke Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op maandag 7 september van 16.30 tot 17.30 uur in Het Walchers Uitvaartcentrum, Logistiekweg 7 te Vlissingen (Vrijburgh). De dankdienst voor haar leven, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op dinsdag 8 september in de Michaëlskerk te Koudekerke om 11.30 uur. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Klimop", Kerkstraat 2 te Koudekerke. De crematieplechtigheid zal daarna plaatsvinden in besloten kring. Grote waardering is er voor de medewerkers en vrijwilligers van Verpleeghuis Picassoplein, voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Wanneer U geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie te beschouwen als uitnodiging. Je was er altijd voor ons, een warme zorgzame vrouw. Je hebt ons niet alleen de kans gegeven om ons bedrijf uit te bouwen maar je bent er al die jaren daarna voor ons geweest. Op de kinderen passen, gebakken aard appeltjes, fietsen naar de speeltuin in Biggekerke, en laten winnen met een potje pesten en blijven slapen. Wij zullen deze herinneringen koesteren. Rust zacht. Sam en Suzan Marijn en Leanne Wouter Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Echtenote van Jan Wielemaker, één van onze oud-directeuren. Wij herinneren haar als een opgewekte en positieve vrouw, die jarenlang actief betrokken was bij ons bedrijf. Wij wensen Jan en de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Medewerkers en directie Transport- en Containerbedrijf Wielemaker BV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 94