Familieberichten Nicolaas Kievit kükookop fllensenlinq.nl Nico Anneke van Splunder Anneke van Splunder Anneke van Splunder Maria Catharina Walraven - Huijsman Maria Catharina Walraven - Huijsman In vertrouwen op haar Heer en Heiland is van ons heen gegaan onze lieve schoonzus Maria Walraven-Huisman Familie Walraven Izak Zus Adri Leen en Maartje Middelburg De Heer is mijn herder Zacht en kalm is op de mooie leeftijd van 95 jaar overleden onze lieve en zorgzame vader en altijd meelevende opa en overopa sinds 9 oktober 1994 weduwnaar van Elisabeth Anna van den Berge 29 december 1919 4 september 2015 Oostdijk: R i a Nieuwenhuij se-Kievit Ko Nieuwenhuijse (in liefdevolle herinnering) José en Monica Maurice en Annemarie Mario en Mirjam Rico en Anne Krabbendijke: Adri Kievit Leny Kievit-Molhoek Anita en Ronald Danielle en Jaap Krabbendijke: John Kievit Liesbeth Kievit-Guiran Ruud Mirjam en Lars en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ria Nieuwenhuij se-Kievit Lavendeldijk 4a 4415 AK Oostdijk De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 8 september om 13.00 uur in de Dorpskerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in 'De Rancke' gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo en Hinkelehof voor de liefdevolle verzorging. Jan de Kam "Dit was mijn zomer... Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie herin neringen die ze ons gegeven heeft, hebben wij te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma West-Souburg 26 december 1946 Middelburg 4 september 2015 Olaf en Natasja Fleur Finn Kim en Michel Correspondentieadres: Klein Vlaanderen 44, 4331 RI< Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Anneke op zondag 6 september van 15.00 tot 16.00 uur, Klein Vlaanderen 44 te Middelburg. De afscheidsdienst zal gehouden worden op dinsdag 8 september om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wij willen u uitnodigen om na afloop met ons mee te gaan naar de Kloveniersdoelen, Achter de Houttuinen 30 te Middelburg. Toch nog onverwacht moeten afscheid nemen mijn zorgzame zus en onze tante Ria van den Abeele - Cortvriendt Johnny en Miriam Maes Peter en Mariska Sem en Yinthe Mario Maes Vol bewondering voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen. Verdrietig omdat we haar moeten missen, onze schoonzus en tante Bert en Willy Leijnse-Priester Kinderen en Kleinkinderen Middelburg, 4 september 2015 zaterdag 5 september 2015 17 'de HEER is mijn herder' psalm 23 Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, laten wij u weten dat is overleden, onze zorgzame moeder, oma en overoma echtgenote van Jan Walraven overleden 16-11-2009 Meliskerke 21 januari 1924 Middelburg 3 september 2015 Middelburg Wim Walraven Mariëlle en Michel Marjolijn en Sander Anneloes en Ruud Simi Valley (U.S.A.) Marijke en Richard Domedion Stephanie, Annabelle Goes Kathleen en Jaap van de Schraaf Stephan Vera en Richard, Jace Correspondentieadres: Klarebeeklaan 9, 4333 HA Middelburg Onze dank gaat uit naar allen van SintJans hospice de Casembroot voor de liefdevolle zorgen. De dankdienst voor haar leven, wordt gehouden op woensdag 9 september om 13.15 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Noordweg 372 te Sint Laurens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte. Veere: Vlissingen: C. Gideonse - Huijsman L. Gideonse A. Maljaars - Huijsman C. Maljaars 's-Heer Hendrikskinderen: F. Simonse - Huijsman A.C. Simonse J.A. Hanenburg Middelburg: A. Huijsman J.C. Huijsman - Coppoolse Nichten en neven Rechtvaardig en bij goede doelen zeer betrokken. Verdrietig, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte is overleden onze lieve, jongste en bijzondere broer, zwager, oom en oud-oom Hij overleed in de leeftijd van 64 jaar. Grijpskerke, 16 januari 1951 Middelburg, 2 september 2015 Breda: Klaas en Aly de Kam-Sluijer t Vlissingen: Frans de Kam Sint Laurens: Johan en Leny de Kam-Walraven Kapelle: Annie en Leen Pluijmers-de Kam Neven en nichten met hun kinderen Correspondentieadres: Bloemenblauwtje 4, 4814 TS Breda Overeenkomstig zijn wens zal de herdenking en de begrafenis in besloten kring plaats vinden. Wij bedanken iedereen die Jan met zorg heeft omringd in welke vorm dan ook. In liefde losgelaten west - Souburg 26 december 1946 t Middelburg 4 september 2015 Grijpskerke Mart en Matty (Anneke t) Ilse en Wilco Ricardo Thomas Robert en Marja Luca Sep Biggekerke Ria en Jan Raimond en Aaflce Mats Danny en Miranda Damon Aimee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 93