Jumteu/f] S» Familieberichten Oi/sr lad ar) WSfjil'dflI'dg Giljaam Jacobus van Liere kükookop q fflensenlinq.nl 16 zaterdag 5 september 2015 Maatje Overweel - den Engelsman Mevrouw Kruikemeijer Harm Steenhuis Gerardus Johan Wilhelmus van Went -Ger- Jan de Visser Adri Kodde en Laura Maranus 65 jaar getrouwd Ons nichtje is geboren Bo Jobse 2 september 2015 We hadden beloofd om het in de krant te zetten als je net zoals je neefje en je nichtje op de 2e van de maand geboren zou worden. Nou bij deze sta je in de krant. Pieter, Elna, Tim en Britt Daar ik, Maatje Overweel - den Engelsman, op 12 sept 95 jaar hoop te worden, wil ik dat gedenken met een receptie. Een ieder die mij de hand wil drukken is van harte welkom op deze dag 12-09- 15 van 16.00 tot 17.30 uur in Nieuw- Bachtenpoorte, Oranjeplein 80 Oost-Souburg Verdrietig zijn wij nu de moeder van onze klasgenoten Tim en Jonathan is overleden. We wensen hen en hun familie heel veel sterkte en Gods nabijheid toe. Klas G2B, (oud-)G2Aen mentoren Klas V1C, (oud-)TT1 en mentoren L. van Moolenbroek, teamleider CSW Van de Perre Mijn lieve Harm, onze lieve pap en opa heeft afscheid van ons moeten nemen. Tot het laatst heeft hij gestreden en is altijd positief gebleven. Letterlijk en figuurlijk heeft hij zichzelf, ons en vele anderen 'op de been' gehouden. Wat hebben wij het fantastisch met elkaar gehad. In onze herinnering zal hij altijd dicht bij ons blijven. Haarlem, t Goes, 5 januari 1932 3 september 2015 Orthopaedisch chirurg te Zeeland van 1967 tot 1996 Ineke Steenhuis - Berends Steven en Lenny Stephanie, Rick Marion en Arnoud Yuri, Josca Tessa en Richard Beau, Niels, Matthijs Mireille en John Domino, Maxime Harm is thuis. Familie Steenhuis, Parkweg 7, 4461 SG Goes De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op woensdag 9 september om 12:30 uur in de Nederlands Hervormde kerk aan de Brugstraat 12 te Wilhelminadorp. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in het Wilhel- minahuis aan de Brugstraat 4. In plaats van bloemen liever een gift aan het KWF kankerfonds. Een donatiebox hiervoor treft u aan bij het condoleanceregister. 'Het leven is hard. Het leven is waard om geleefd te worden. Het was een goed leven.' Heden overleed, net 91 jaar geworden, onze zorgzame en betrokken vader, schoonvader, opa en overgrootopa echtgenoot van Stien van Liere-Blok, in liefdevolle herinnering Annet van Liere Elja van Liere, in liefdevolle herinnering Maja van Liere en Ben van Tol Maron en Ruud Leah en Pien Querijn en Marloes Annouk en Jeroen WillemJan van Liere en Fran<;oise Divanac'h Morgane en Daniel Gaël en Caroline Goes, 2 september 2015 Correspondentieadres: Familie Van Liere, De Horst 230, 4461 WZ Goes Dinsdag 8 september is er van 18.30 tot 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Woensdag 9 september is iedereen welkom bij de crematieplechtigheid die zal plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er in de condoleanceruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleance en ontmoeting Op www.uitvaartzorgcentrum.nl kunt u een schriftelijke condoleance of een herinnering plaatsen. In mijn hart. Altijd dichtbij. Met veel verdriet, om wat was en nooit meer terugkomt, Iaat ik u weten dat het leven van mijn lieve man is overgegaan in dierbare herinneringen. Officier in de Orde van Oranje-Nassau Den Haag, 8 september 1926 Goes, 1 september 2015 Rita van Went-Sparreboom Anna Paulownaplein 10, 4461 RC Goes Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Ger op maandag 7 september van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor ik u uitnodig, wordt gehouden op dinsdag 8 september om 12.00 uur in de kleine aula van crematorium Ockenburgh, Ockenburghstraat 21 te Den Haag. Aansluitend aan de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. Mijn dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Zorggroep Ter Weel, afdeling Schenge 2 te Goes, voor de liefdevolle zorgen en aandacht die zij aan mijn man hebben besteed. Bedroefd zijn we door het overlijden van onze broer, zwager en oom We zullen zijn vriendschap missen. Namens de familie de Visser. Op dinsdag 8 september zijn onze ouders, groot- en overgrootouders Dit vieren wij op vrijdag 11 september a.s. met een receptie van 16.00 tot 17.30 uur in Restaurant "Dennenbos", Duinweg 64 in Oostkapelle Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Egelantier 59, 4356 JS Oostkapelle Kadotip: ra (liever geen bloemen)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 92