Colofon Familieberichten M O dlensenljnq.nl Jn JVJainoriiift] j nilieberichten Voor betooi bore kwoliteit (Wim Braamse Cornelis Faasse Janna Neeltje Boot-Bom Cornelis Pieter de Koeijer 20 zaterdag 5 september 2015 '■w JAj Kees Bert Tolhoek Jacobus Vader -Ko- Cornelis Bakker Johan Ocké Jozina Sophia Wisse-van Dierendonck Jo Yolande Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? C 0800 - 4444 000 DE VLIEGER Uitvaartverzorging De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. kijk ook op Wegens de enorme belangstelling na het overlijden van onze onvergetelijke pa, opa en ouwe opa v is het ons niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken.Wij danken u allen voor uw aanwezigheid, kaarten, brieven, e-mailtjes, telefoontjes en woorden van troost. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat hij in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Ria en Hans Foort en Coby Adri en Els klein en achterkleinkinderen 's Gravenpolder, september 2015 Ontroerd en getroffen waren wij door de vele blijken van medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man en onze lieve, zorgzame vader en opa Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. D. Faasse-Lokerse Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, september 2015 Voor de vele blijken van medeleven die wij van u ontvangen hebben tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma willen wij u langs deze weg hartelijk bedanken. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. M.J. Boot Leon en Lianne Danielle Richard Harold en Marja Lisanne Niels Sander Marlinde Burgh-Haamstede, september 2015 Liefde, warmte en betrokkenheid, in welke vorm dan ook, hebben wij gevoeld rondom het zo plotseling overlijden van onze geliefde man, (schoon)vader en opi De vele en vaak persoonlijke blijken van medeleven hebben ons erg goed gedaan. Langs deze weg onze hartelijke dank hiervoor. Annet Tolhoek - Guiljam Marley en Martin Eversdijk - Tolhoek Marlotte, Siebren Jarina Tolhoek Kapelle, september 2015 Het gemis zal altijd blijven, maar de grote belangstelling, de steun en het medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa heeft ons goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank. E. Vader-Geschiere Kinderen en kleinkinderen Middelburg, september 2015 Voor uw medeleven en belangstelling betoond na het overlijden van onze stiefvader en oom betuigen wij u onze oprechte dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. Tonnie en Sannie Duinkerke - Brik Joke en Alex Dijkwel - Duinkerke Kinderen en kleinkinderen. Yerseke, september 2015 Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij iedereen willen bedanken middels deze advertentie. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van onze vader, opa en overgrootopa De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, brieven en kaarten hebben ons goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Bedankt iedereen die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Axel, september 2015 Wij zijn als familie enorm gesteund door de grote belangstelling, de lieve reacties, brieven, kaarten en bloemen die wij hebben gekregen na de vermissing en het overlijden van onze vriend, vader, schoonvader en opa Bedankt eenieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. Ria, kinderen en kleinkinderen. IJzendijke, september 2015 Onze hartelijke dank voor de grote aanwezigheid bij de crematie, de vele kaarten die we ontvingen en de persoonlijke condoleances na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze lieve moeder en schoonmoeder en trotse oma. Het gemis is groot maar de herinnering zal altijd blijven. Piet Wisse Kinderen en kleinkinderen. Breskens, 31 augustus 2015 5 september 2012 5 september 2015 In liefdevolle herinnering. De tijd gaat voorbij het gemis blijft, Adrie en Corrie de Haze Ineke, Ludo, Kimberly en Jennifer Anne, Maarten en Rot Onze gedachten zijn bij Franco, Nirvana, Andrea en Noa Coiijns plaat Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week c? UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Verrijn Stuartweg28, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 53