Dankbar uiring Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Elly Goossens - Verwilligen Harm Steenhuis Martina Schout Tiny Mevrouw Joziasse - Schout Louis de Meester Gerardus Johan Wilhelmus van Went -Ger- Elizabeth Witte-Goossen Johny Dijkers Hartelijk dank voor uw medeleven en betrokkenheid na het overlijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi Koos Segers-Dey Het deed ons goed te ervaren dat u goede herinneringen aan haar bewaarde. Henk en Jeanette Segers-Wouters Elly f en Henny van Steenberge-Segers Klein- en achterkleinkinderen Philippine, september 2015 Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, is op 2 september rustig ingeslapen, herenigd met haar grote liefde Johan Goossens. Clinge: Terneuzen: Hulst: Heinkenszand: Middelburg: Angelique en Rene Jelmer en Jade Cordy Stephan en Els Kimberley Dominique Jurgen George en Lizet Verwilligen Arend en Erna Verwilligen Trees Verwilligen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis Ter Schorre huisje R17 voor de geleverde zorg In deze moeilijke periode. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 10 september om 11.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot koffie drinken en samen zijn in de ontvangkamer van het crematorium. correspondentieadres: familie Goossens, Jacobschelp 52 4533 DR Terneuzen Mijn lieve Harm, onze lieve pap en opa heeft afscheid van ons moeten nemen. Tot het laatst heeft hij gestreden en is altijd positief gebleven. Letterlijk en figuurlijk heeft hij zichzelf, ons en vele anderen 'op de been' gehouden. Wat hebben wij het fantastisch met elkaar gehad. In onze herinnering zal hij altijd dicht bij ons blijven. Haarlem, t Goes, 5 januari 1932 3 september 2015 Orthopaedisch chirurg te Zeeland van 1967 tot 1996 Ineke Steenhuis - Berends Steven en Lenny Stephanie, Rick Marion en Arnoud Yuri, Josca Tessa en Richard Beau, Niels, Matthijs Mireille en John Domino, Maxime Harm is thuis. Familie Steenhuis, Parkweg 7, 4461 SG Goes De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op woensdag 9 september om 12:30 uur in de Nederlands Hervormde kerk aan de Brugstraat 12 te Wilhelminadorp. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in het Wilhel- minahuis aan de Brugstraat 4. In plaats van bloemen liever een gift aan het KWF kankerfonds. Een donatiebox hiervoor treft u aan bij het condoleanceregister. 'In Gods liefde geborgen' Met ontroering, maar dankbaar voor haar leven, laten wij u weten dat omringd door haar kinderen, is overleden onze lieve moeder en oma Sinds oktober 2012 weduwe van Cor Joziasse Koudekerke, Veere, 23 april 1929 3 september 2015 Erik en Jenny Martijn en Desiree Annemarie en Mark Margreeth en Frank Florine, Annelot Johan en Helga Mireille, Robin, Sander Aart en An net Niels, Jeroen Gert en Miriam Ruben, Annemijn, Feline Correspondentieadres: Prins Willem Alexanderlaan 2 4354 BM Vrouwenpolder De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 8 september 2015 om 12.30 uur in de Pelgrimskerk, Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'de Ontmoeting', bij de kerk. Ons heeft het droevige bericht bereikt dat de (schoon)moeder, van onze compagnon, werkgever en collega is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte. Makelaarskantoor Wisse Vastgoed Abraham, Johan, Lucille en Andréa l.v.m. dit overlijden zijn onze beide kantoren gesloten op dinsdag 8 september vanaf 11.45 uur. Erg verdrietig maar dankbaar voor al zijn liefde en het goede dat hij ons heeft gegeven, is toch nog plotseling van ons heengegaan in de leeftijd van 77 jaar, mijn lieve man, vader en schoonvader Ina John en Julien Marleen en Jos Familie de Meester Familie Verdoorn Geen bezoek aan huis Geheel volgens wens van Louis hebben wij in familiekring op vrijdag 4 september afscheid van hem genomen. Fam. de Meester Schuberthof 42 4532 AM Terneuzen zaterdag 5 september 2015 19 In mijn hart. Altijd dichtbij. Met veel verdriet, om wat was en nooit meer terugkomt, laat ik u weten dat het leven van mijn lieve man is overgegaan in dierbare herinneringen. Officier in de Orde van Oranje-Nassau Den Haag, 8 september 1926 Goes, 1 september 2015 Rita van Went-Sparreboom Anna Paulownaplein 10, 4461 RC Goes Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Ger op maandag 7 september van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor ik u uitnodig, wordt gehouden op dinsdag 8 september om 12.00 uur in de kleine aula van crematorium Ockenburgh, Ockenburghstraat 21 te Den Haag. Aansluitend aan de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. Mijn dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Zorggroep Ter Weel afdeling Schenge 2 te Goes, voor de liefdevolle zorgen en aandacht die zij aan mijn man hebben besteed. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Krijn Witte kinderen kleinkinderen achterkleinkind SintJansteen, september 2015 Voor uw medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en opa willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Denise Dijkers-de Guesquière Cindy Dijkers en Marco de Pré Twan Sluis, september 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52