Dyarladerj Familieberichten 18 zaterdag 5 september 2015 Lia Bos - van Aken Lia Bos - van Aken Alphonsus de Wilde kükookop fflensenlinq.nl Anneke van Splunder Anneke van Splunder Gerrit Kornelis Brouwer De heer G.K. Brouwer Wij hebben helaas kennis moeten nemen van het overlijden van de heer G.K. Brouwer Als directeur van het Maritiem Instituut De Ruyter heeft de heer Brouwer sinds 1956 een grote bijdrage geleverd aan de groei en bloei van het Maritieme Onderwijs in Zeeland. Na de oprichting van de HZ in 1986 bleef hij betrokken bij de stichting Zeevaartschoolbelangen en vervolgens bij de stichting Maritieme Activiteiten De Ruyter, waar hij tot 2010 bestuurslid is geweest. Hij was een der initiatiefnemers van de oprichting van het Maritiem MuZEEum Zeeland. Wij zullen ons hem blijven herinneren als een voortvarende en ondernemende bestuurder met een grote persoonlijke inzet voor de "maritiem educatieve zaak", maar bovenal als aimabel medebestuurder en goede vriend. Wij wensen de familie sterkte. Bestuur stichting Maritieme Activiteiten de Ruyter Fons "Dit was mijn zomer.....'.' Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie herin neringen die ze ons gegeven heeft, hebben wij te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma West-Souburg Middelburg 26 december 1946 4 september 2015 Olaf en Natasja Fleur Finn Kim en Michel Sofia Correspondentieadres: Klein Vlaanderen 44, 4331 RK Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Anneke op zondag 6 september van 15.00 tot 16.00 uur, Klein Vlaanderen 44 te Middelburg. De afscheidsdienst zal gehouden worden op dinsdag 8 september om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wij willen u uitnodigen om na afloop met ons mee te gaan naar de Kloveniersdoelen, Achter de Houttuinen 30 te Middelburg. Anneke van Splunder Vol bewondering voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen. Verdrietig omdat we haar moeten missen, onze schoonzus en tante Bert en Willy Leijnse-Priester Kinderen en Kleinkinderen Middelburg, 4 september 2015 Op de mooie leeftijd van 90 jaar is overleden weduwnaar van Adriana Hendrika Struis Oud-directeur Maritiem Instituut de Ruyter teVlissingen Officier in de Orde van Oranje-Nassau Vlaardingen, Maarssen, 22 juli 1925 2 september 2015 Gert-Jan Brouwer Cora Brouwer en Jos van Reij Ella en Erik, Simon, Iris Tessa en Remco Arjen en Annelies Hans Brouwer en Daphne Riksen Laura Thomas Eric Brouwer en Iwona Cedro Adam We nemen afscheid van Kees op woensdag 9 september om 13.30 uur in de voormalig Hervormde Kerk van Oud-Zuilen, Dorpsstraat 10 in Oud-Zuilen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het ernaast gelegen Restaurant'Belle'. Daarna wordt Kees in kleine kring gecremeerd. Correspondentieadres: Familie Brouwer, p/a Uitvaartonderneming Snijders Kerkweg 14,3603 CM Maarssen Wij hebben kennis genomen van het overlijden van weduwnaar van Adriana Hendrika Struis Als voormalig directeur van het Maritiem Instituut "De Ruyter" was hij nauw betrokken bij de oprichting van de stichting Hogeschool Zeeland waar hij tevens een aantal jaren bestuurslid is geweest. Op deze wijze heeft hij veel bijgedragen aan het ontstaan van Hogeschool Zeeland. Zijn innemende persoonlijkheid zal altijd in onze herinnering blijven. Adri de Buck en John Dane, College van Bestuur HZ University of Applied Sciences Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker Lia was werkzaam vanaf 1986 tot 2010 bij de gemeente Terneuzen als medewerkster bij team Accommodaties Sport en Welzijn. Haar overlijden heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar haar man, kinderen, kleinkind en overige familie. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, secretaris, burgemeester, F.M.L. Lauret RA J.A.H. Lonink Onwezenlijk, oneerlijk en niet te begrijpen. Wij hebben vernomen dat overleden is onze oud-collega Wij zullen ons Lia herinneren als iemand die altijd voor een ander opkwam, toegewijd en enthousiast was. De herinnering aan de prettige samenwerking zal in onze gedachten blijven. Wij wensen Gerard, André, Muriel en Boaz, Remco en Marike en verdere familieleden heel veel kracht en sterkte toe de komende tijd. Medewerkers Sportcentrum Vliegende Vaart Bijna 60 jaren waren wij samen, samen waren wij één. Nu heb ik jouw hand moeten loslaten en moet ik zonder jou verder, dus alleen. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze broer, zwager en oom echtgenoot van Suzanna Maria Boogaert Hij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Hulst: Suzanne de Wilde-Boogaert familie de Wilde familie Boogaert 1 september 2015 Hendrik Casimirlaan 11, 4561 WH Hulst U kunt afscheid nemen van Fons in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Mael- stedeweg 102b te Hulst, op maandag 7 september van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 8 september om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Een woord van dank aan dr. Heijens, dr. Wouters en het personeel van 'de Korenmarkt' voor de liefdevolle verzorging. Het heeft Fons en ons goed gedaan. In liefde losgelaten west - Souburg 26 december 1946 t Middelburg 4 september 2015 Grijpskerke Mart en Matty (Anneke t) Ilse en Wilco Ricardo Thomas Robert en Marja Luca Sep Biggekerke Ria en Jan Raimond en Aajke Mats Danny en Miranda Damon Aimee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51