i O Leerling Verpleegkundigen stichting 18 Lid in de Raad van Toezicht Stichting De Korre is op zoek naar jou!! Ben je leerkracht of onderwijsassistent en zoek je uitdagend werk, kijk dan op www.dekorre.nl COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST KG> KIJK OP ZAKEN Gediplomeerd Verzorgenden IC met een passie voor PG en ambitie om door te groeien specialist voor speciaal onderwijs tlLouise-Vivensis zaterdag 5 september 2015 De Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Roosendaal is het bevoegd gezag van het Jan Tinbergen College (MAVO - HAVO - VWO - TVWO) te Roosendaal. Er is een college van bestuur, bestaande uit de rector van de school; het toezicht wordt uitgevoerd door een Raad van Toezicht van vijf personen. SOVOR heeft een vacature voor een Kijk voor meer informatie over de school en de vacature op www.jtc-roosendaal.nl Kandidaten die belangstelling hebben worden verzocht dit kenbaar te maken tot en met uiterlijk 14 september 20I5. U kunt uw belangstelling melden bij de rector, Drs J.Ch. van Wettum, p.a. JTC, postbus I675, 4700 BR Roosendaal, o.v.v. Raad van Toezicht of via cvw@jtc-roosendaal.nl www.jtc-roosendaal.nl spilfunctie met exporttaken binnen technische productieomgeving J. Knieriem BV maakt onderdeel uit van de H3-Groep. Deze organisatie met circa 50 medewerkers ontwikkelt en produceert alle soorten bewegwijzering, kenteken platen, voertuigmarkeringen en spuitgietartikelen. Tevens ontwerpt en bouwt zij machines voor de branche van kentekenplaten. De groep is een toonaangevende partij binnen de sector van verkeerssignalisatie. Zowel in Nederland als ver daarbuiten. De laatste jaren dingt het bedrijf, met succes(l), steeds vaker mee naar internationale aanbestedingen. Hiedoor krijgen de export gerelateerde werkzaamheden J. Knieriem b.v. op de binnendienst steeds meer een structureel karakter. Voor deze functie zoeken wij een commer cieel medewerker die zowel de Nederlandse als de buitenlandse klanten enthousiast en professioneel bedient. Ben jij toe aan je tweede of derde stap en voel jij je helemaal thuis op een commerciële binnendienst afdeling? Ga dan voor een uitgebreidere functieomschrijving naar www.kijkopzaken.nl/vacatures of solliciteer direct via de vermelde contactgegevens. Kijk op Zaken verzorgt de werving- en selectie procedure voor deze functie. Stuur je brief met cv naar vacature@kijkopzaken.nl t.a.v. de heer Nicolai Schiettekatte. Voor meer informatie over de vacature kun je contact met hem opnemen via 06-1436001 1Voor meer informatie over de organisatie zie ook: www.jkg.nl. De hervorming van de AWBZ en een gelijktijdige overheveling van verantwoordelijkheid van de landelijke naar de gemeentelijke overheid maakt dat tanteLouise-Vivensis ingrijpend andere keuzes heeft moeten maken. De organisatie is intensief bezig geweest met het vertalen en verwerken van de gevolgen van het overheidsbeleid. Dit hebben wij gedaan in de vorm van een ondernemingsplan voor de komende jaren. Daarin is opgenomen dat we toonaangevend willen zijn als het gaat om complexe ouderenzorg. De zorgvragen van onze cliënten worden immers complexeren specialistischervan aard, waarvoorde expertise en ervaring van verpleegkundigen ingezet dienen te worden. Daarom zijn wij op zoek naar jou! Waar ga je werken? TanteLouise-Vivensis wil dat ouderen op een waardige manier oud kunnen worden en zo lang mogelijk de regie over het eigen leven kunnen behouden. Wij bieden als ouderenzorgorganisatie een compleet pakket aan dienstverlening voor hoogwaardige zorg op maat in de regio West- Brabant. TanteLouise-Vivensis staat voor de beste zorg, waar thuis ook is. Wat ga je doen? Als leerling verpleegkundige werk je tussen de 16 en 28 uur per week in de directe zorg en ga je 1 dag per week naar school. Je wordt zowel door school als door tanteLouise-Vivensis begeleid in je leerproces. Omdat je al gediplomeerd verzorgende IC bent, kun je de opleiding in gemiddeld 2 jaar doorlopen. In deze periode wissel je van werkplek, zodat je alle facetten van de ouderenzorg in de praktijk kunt leren kennen. En na het positief afronden van de opleiding bieden we je uiteraard graag een plek in één van onze teams! De selectie Om toegelaten te kunnen worden voor de opleiding, voeren we allereerst een tweetal gesprekken. Daarnaast nemen we een toelatingstest, rekentest en taaltest af en vragen we je om een praktijk opdracht te maken. Wanneer je alles met goed gevolg hebt doorlopen, geven we je graag de kans om nog dit najaar te starten. Wat vragen wij van jou? Je hebt een diploma verzorgende IC en be schikt over praktische kennis. Je hebt aantoon bare affiniteit met de ouderenzorg en specifiek binnen de doelgroep psychogeriatrie. Je bent leergierig, enthousiast en kunt reflecteren op je eigen handelen. Met je actieve leer- en werk houding ga je vol motivatie de opleiding in en willen we je na afronding niet meer missen! Inschaling De functie is ingeschaald in FWC schaal 35 van de CAO VVT. Reageer snel! Stuur je CV en motivatiebrief in via het online sollicitatieformulier op onze website: www. tantelouise-vivensis.nl/vacatures Vragen over de functie? Neem contact op met recruitment via 0164- 713300 of werkenbij@tantelouise-vivensis.nl. de beste zorg, waar thuis ook is

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 18