OVET Dijkwel TGCHNieK isover BEDRIJFSELEKTRICIEN (1FTE)m/v Directeur/Bestuurder SAINT-GOBAIN 14 AUTOMOBIELBEDRIJF DIJKWEL Uw (reclame)drukwerk verder dan de deurmat! Vacature: Bestuurslid Zuidelijke Rekenkamer www.isover.nl rtlfTtti PUBLIC-SPIRIT I en selectie Quality in bulk 1e Automonteur/Technisch Specialist met APK Automobielbedrijf BMC Advies Kansen creëren én verzilveren (ca. 95.000,-) WGGGNGR Media provincie limburg WCM Manager (dagdienst) Shiftmanager Productie (5-ploegen) Werkvoorbereider zaterdag 5 september 2015 OVET B.V. is een stuwadoorsbedrijf met ruim 100 werknemers met overslag- en opslagterminals in Terneuzen en Vlissingen voor internationale klanten in de staal- en energiesector voornamelijk in Europa. Voor onze terminals zijn wij op zoek naar een met standplaats Kaloothaven/Vlissingen in dagdienst. Taakomschrijving U bent mede verantwoordelijk voor het beheer en de ontwikkeling van alle elektrotechnische zaken, zowel op de bedrijfslocatie Terneuzen als in Vlissingen-Oost. U bent mede verantwoordelijk voor het storingsvrij functioneren van alle relevante bedrijfsmiddelen waaronder vier dieselelektrische grijperkranen, laadschoppen, transportinstallaties, etc. U bent installatieverantwoordelijke laagspanning volgens de NEN-3140. U adviseert bij de inkoop van technische goederen. De standplaats is Vlissingen Kaloothaven, maar u wordt ingezet op onze beide locaties (Terneuzen Massagoedhaven en Vlissingen Kaloothaven) en eventueel andere locaties is mogelijk. Functie-eisen opleiding MBO Elektrotechniek niveau 4 of een gelijkwaardig kennisniveau minimaal 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie ervaring met elektrotechnische aandrijfsystemen op de hoogte zijn van de laatste ontwikkelingen op het vlak van frequentie geregelde al dan niet plc/pc gestuurde aandrijvingen competenties: zelfstandig, praktisch ingesteld, doorzettingsvermogen, creativiteit en goede communicatieve vaardigheden bezit van rijbewijs B is vereist Plaats in de organisatie U werkt onder de dagelijkse leiding van de assistent Hoofd Technische Dienst. Werktijden 37,5-urige werkweek in dagdienst, 5 dagen van 08.00-12.00 uur en 12.30-16.00 uur storingsdienst buiten normale werktijden Beloning Volgens de bedrijfs-cao afhankelijk van opleiding en ervaring. Geïnteresseerden voor deze functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie t/m 18 september 2015 richten aan: Ovet B.V., afdeling P&O, Postbus 1200,4530 GE TERNEUZEN of per e-mail: personeel@ovet.nl Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Kees Klaassen (0113-286219/06-23171227) en voorde procedure met Jan Kolijn (0115-676719/06-51248094). Provinciale Staten van Limburg en Noord-Brabant hebben een gezamenlijke rekenkamer: de Zuidelijke Rekenkamer. Op grond van de Provinciewet doet de Zuidelijke Rekenkamer onderzoek naar de doelmatigheid, doeltreffend heid en rechtmatigheid van het door het provinciebestuur gevoerde bestuur. Het doel van de onderzoeken is tweeledig: het ondersteunen van Provinciale Staten bij hun controle op het door Gedeputeerde Staten gevoerde bestuur én een bijdrage leveren aan de maatschappelijke verantwoording van de besteding van publieke middelen. Als 1e Autotechnicus/Technisch Specialist (m/v) ben je voor ons de technische medewerker voor het stellen van diagnoses, uitvoeren van reparaties, onderhoud en APK keuringen. Tevens houd je overzicht over alle werkzaamheden die in de werkplaats worden uitgevoerd. Je hebt veelvuldig contact met klanten dus klantvriendelijkheid is netzo belangrijk als technisch inzicht. Je hebt een afgeronde opleiding tot 1e Autotechnicus/Technisch Specialist en bent APK-keurmeester. Een klant vriendelijke en kwaliteitsgerichte instelling vinden wij zeer belangrijk. Tevens ben je een teamspeler en beschik je over een flexibele instelling en de nodige ervaring. Een verantwoordelijke fulltime functie met afwisselende werkzaamheden bij een modern en klantvriendelijk bedrijf. Salaris volgens BOVAG CAO, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Automobielbedrijf Dijkwel (PCA Dealer) is al ruim 60 jaar een begrip en niet meer weg te denken in de Zeeuwse autowereld. Ben jij de enthousiaste medewerker die ons team komt versterken? Stuur dan je sollicitatie naar ons adres of mail naar info@dijkwel.nl Voor meer informatie kun je contact opnemen met Richard Dijkwel (0118-417711of kijk op www.dijkwel.nl Industrieweg 27-29 4382 NA Vlissingen 0118-41 77 11 www.dijkwel.nl PublicSpirit maakt deel uit van Met ruim 70 locaties en een jaarbudget van circa 12 miljoen is Kinderopvang Walcheren de grootste aanbieder van kinderopvang op Walcheren. De organisatie biedt een gevarieerd, professioneel aanbod van kinderopvangvoorzieningen en profileert zich nadrukkelijk als maatschappelijk ondernemer. Namens onze opdrachtgever zijn wij op zoek naar een Met een scherp oog voor veranderingen aan de vraagzijde zet u vervolgstappen rondom verste viging van het maatschappelijk ondernemerschap en optimalisering van kwaliteit en rendement. U bent een ontwikkelaar en bouwer die medewerkers inspireert en kansen weet te creëren én te verzilveren: u onderhoudt en ontwikkelt netwerken en samenwerkingsverbanden die de positie van KOW als maatschappelijke onderneming verder versterken. Academisch werk- en denkniveau en integrale leidinggevende ervaring. Profiel van een maatschappelijk ondernemer met een heldere visie op de markt; gewend te opereren in een sector met veel potentiële partners én concurrenten. Uw reactie Uitgebreide informatie over de vacature vindt u op www.publicspirit.nl. Uw sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u indienen via de website van PublicSpirit, t.a.v. de heer dr. José M.A. Coenen, senior consultant. Meer informatie over Kinderopvang Walcheren is te vinden op de website www.kinderopvangwalcheren.nl. Met uw (reclame)drukwerk écht opvallen in uw eigen regio? Verspreid uw boodschap met de huis-aan-huiskranten van Wegener. Uw drukwerk wordt exclusief verspreid met een beperkt aantal folders. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende bezorgkwaliteit en bovendien: optimale aandacht! Meer weten? www.FolderVerspreidingWegenerMedia.nl Telefoon: 088-013 88 90 E-mail: reclameverspreiding@wegenermedia.nl Vacature Een van de drie bestuursfuncties is met onmiddellijke ingang vacant. De benoemingstermijn is zes jaar. De omvang van de aanstelling bedraagt 0.1 fte tot 0.2 fte indien u tot voorzitter gekozen wordt. Na benoeming van het nieuwe bestuurslid wordt uit het midden van het bestuur een voorzitter gekozen. De daaraan verbonden vergoeding komt overeen met het niveau van de functie. Reageren Stuur uw brief met cv uiterlijk 20 september 2015 ter attentie van de selectie commissie aan: staten@prvlimbura.nl. De gesprekken met de kandidaten vinden plaats op maandag 5 oktober en dinsdag 13 oktober 2015 in de avonduren. Informatie Voor een uitgebreide beschrijving van deze vacature wordt u verwezen naar de website van de Provincie Noord-Brabant (www.brabant.nl). Provincie Limburg (www.limburg.nl) of Zuidelijke Rekenkamer (www.zuideliikerekenkamer.nl). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Provincie Noord-Brabant SAINT-GOBAIN Voor de productielocatie van Saint-Gobain Construction Products Nederland B.V. in Etten-Leur zijn we op zoek naar en voor onze afdeling technische dienst zoeken wij Wat heeft Saint-Gobain te bieden Ons productieproces biedt volop technische uitdagingen voor technici van alle opleidingsniveaus binnen een internationale organisatie met internationale carrièremogelijkheden Wil je meer weten over deze vacature en onze organisatie breng dan een bezoek aan onze website: Saint-Gobain Isover is wereldwijd de grootste producent van isolatiematerialen en maakt deel uit van de Franse multinational Saint-Gobain. Saint-Gobain, actief in 64 landen, is met meer dan 180.000 medewerkers en een jaarlijkse omzet van 41 miljard Euro de grootste producent en leverancier van bouwmaterialen in de wereld en marktleider in al haar activiteiten. In 2015 bestaat Saint-Gobain 350 jaar. Saint-Gobain is sinds 1962 in Nederland met haar productielocatie gevestigd in Etten-Leur. Hier wordt zowel glaswol onder de merknaam Isover als glasvlies onder de merknaam Adfors geproduceerd. Onze productielocatie in Etten-Leur maakt onderdeel uit van Saint-Gobain Construc tion Products Nederland B.V. er zijn ca. 225 medewerkers op productielocatie in Etten-leur. De locatie in Etten-Leur is een vol continudienst productieorganisatie. De organisatie is sinds 1996 gecertificeerd voor haar mileuzorgsysteem volgens IS014001. Als grondstof voor de productie glaswol wordt voor meer dan 75% gebruik ge maakt van gerecycled glas. Hierdoor hoeft zo min mogelijk gebruik te worden gemaakt van primaire grondstoffen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 14