Vgrjaardiig üyarlsila/j Colofon Familieberichten Ba/iidiian c kükookop fllensenlinq.nl Aafje van Rijn-Verboon Jacobus Siereveld nilieberichten Abraham Houterman Bram Bedroefd delen wij u mee dat uit onze familiekring is weggenomen mijn geliefde broer en onze oom Bram Houterman Weduwnaar van Maria Besuyen Wij wensen Piet, de klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. C. Wisse-Houterman (in herinnering) S. Wisse (in herinnering) J. Wisse-Houterman (in herinnering) Chr. Wisse (in herinnering) F. Verhage-Houterman J. Verhage (in herinnering) Neven en nichten Aagtekerke, 28 augustus 2015 Abraham Houterman Rust nu maar uit, je strijd is gestreden. Je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Niemand kan begrijpen hoe je hebt geleden, niemand kan voelen watje hebt doorstaan. Verdrietig, maar met diep respect voor haar optimisme en de intense wil om bij ons te blijven, delen wij u mee dat rustig is ingeslapen mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma 4 januari 1936 31 augustus 2015 Zierikzee: Krijn Cornelis van Rijn Oegstgeest: Corien en Arne Floris Ninah Winterswijk: Peter en Nicolette Job Emma Renesse: Tieneke en Martin Roel Krista Lotte Korte Nobelstraat 23 4301 HM Zierikzee Het afscheid vindt plaats op zaterdag 5 september met een dienst in de Thomaskerk, St. Domus- straat 35,4301 CM Zierikzee, aanvang 10.30 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Er is gelegenheid tot condoleance en samenzijn in Grand Cafe de Werf, Vissersdijk 2a, 4301 ND Zierikzee, vanaf 12.30 uur. Aafje hield van gekleurde bloemen Ik heb met droefheid vernomen dat mijn geliefde zwager is overleden. Emmeloord: Nel Dieleman-Meulmeester I '1* Elizabeth van de Pas - Oele Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 Mine wordt tachtig donderdag 3 september 2015 15 Na een arbeidzaam leven met een moeizame levensavond is rustig ingeslapen onze vaderen opa echtgenoot van Maria Besuijen (in liefdevolle herinnering) 1 februari 1921 t 28 augustus 2015 Bram Houterman (in liefdevolle herinnering) Barrie en Johanna Jonathan en Daniel Annerie en Marije Fardau Piet Houterman Trudy Houterman-Crucq (in liefdevolle herinnering) Marja Johan en Hananja it Meliskerke Graag willen we de medewerkers van Waterwel ReigersbergS.V.R.Z. teAagtekerke bedanken vooral hun goede zorgen. De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. Op 30 augustus 2015 overleed onze zwager Wij wensen de familie veel kracht bij het verwerken van dit verlies. Namens familie Besuijen: H.C. Besuijen - Op 't Land T. Besuijen - v. Maldegem J. v. d. Heijden - Besuijen V Enige kennisgeving Op zondag 30 augustus 2015 is na een kort ziekbed, in de gezegende leeftijd van 92 jaar, overleden Weduwe van Hendrikus Mattheus van de Pas 21 december 1910 f12 december 1973 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 5 september om 12.00 uur in de aula van Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Namens de kinderen en kleinkinderen Robert van de Pas Correspondentieadres: Nieuwe Boomgaard 15 3451 KP Vleuten Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl 6 september Een kaartje vindt ze prachtig, want Van Harte Gefeliciteerd Ellen Rinus André Mine Cijvat - van Sighem Borné 36 4374 DB Zoutelande De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. TJZZL) Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 73