hoteldeal.nl F 8 3 dagen Drenthe incl. ontbijt 2 dgn wellness op de Veluwe Hampshire Hotel-Emmen**** Online te boeken via Dierenpark Emmen Hotel de Tippe Online te boeken via De Zwaluwhoeve Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Bereik uw doelgroep Vanaf 1 dag entree Dierenpark Emmen Hotel ligt direct tegenover Zwaluwhoeve Alle kamers van het Hampshire Hotel - Emmen zijn voorzien van douche en/of bad, haardroger, bedden meteen lengte van 2.10 meter, telefoon, Wi-R en eenTV. U kuntheerlijkontspannenophetterras. Daarnaast zijn alle bezienswaardigheden op loopafstand, zoals het marktplein in het centrum van Emmen en Dierenpark Emmen. Inclusief: 2 overnachtingen incl. ontbijtbuffet 1 dag entree Dierenpark Emmen t.w.v. 23,00 p.p. Gratis Wi-Fi parkeren 2 kinderen t/m 2 jaar 23% korting www.hoteldeal.nl/emmen Maak een wereldreis in Emmen. In Dierenpark Emmen zijn de dieren ondergebracht in het werelddeel waar ze thuishoren. Van Azië loopt u naar Amerika, u komt langs Europa en Australië en gaat op weg naar Afrika. Volgend jaar wordt de nieuwe dierentuin geopend, dus bezoek dit jaar nog één keer de 'oude' dierentuin Extra informatie: Reserveringskosten 19,95 per boeking. Maximaal 2 kinderen t/m 9 jaar verblijven tegen een vergoedingvan €49,50 bij 2 volbetalenden op de kamer. Verblijf is mogelijk t/m aankomst eind november 2015 o.b.v. beschikbaarheid. Na een dag ontspannen in de Zwaluwhoeve hoeft u maar 100 meter te lopen om te overnachten. Hotel deTippe is gevestigd in een karakteristieke boerderij met rieten kap, maarisvan binnen modern ingericht. Uw kamer is van alle gemakken voorzien en u komt tot rust op de bedden van Phi-ton. Het hotel is dé plek om heerlijkte verblijven, ontspannen en te genieten. Inclusief: 1 overnachting o.b.v. logies 2 dagen entree wellnessresort t.w.v. 63,00 p.p. Deelname aan Veluwse opgietingen Vrij gebruik scrubzout, shampoo en showergel www.hoteldeal.nl/wellness Het wellnessresort De Zwaluwhoeve ligt midden in de Veluwse natuur. Dit unieke resort in stijl van een authentieke boerderij is onlangs geheel vernieuwd en dat betekent meer ruimte en rust om heerlijkte kunnen ontspannen. Verschillende rustruimtes, een enorme verscheidenheid aan sauna's, zwembaden en whirlpools, hamam en een enorme kuurtuin. Extra informatie: Reserveringskosten 19,95 per boeking. Elke dinsdag en iedere le 3e zondag van de maand is er badkledingdag. Verblijf is mogelijk t/m aankomst eind augustus 2016 o.b.v. beschikbaarheid. Meer informatie en boeken Voor meer informatie en boeken ga naar onze webwinkel of bel met Hoteldeal op 088 0331510 of mail naar info@hoteldeal.nl o.v.v. lezersreis Wegener. FZC Met de PZC bereikt u maar liefst meer dan 165.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuwssites is dit bereik zelfs meer dan 265.000 personen!* PZC biedt u als ondernemer of opleidingscentrum met het katern Gezond Vitaal een geweldige omgeving om uw doelgroep te bereiken. Dit kan op diverse manieren afhankelijk van üw behoefte en uw doel. Wilt u meer informatie? Maak geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met Direct Sales regio Zuid 088 - 01 39995 of mail naar adverteren.zeeland@wegenermedia.nl Bron: NOM-STIR PZC donderdag 3 september 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 67