Colofon mensenlinq.nl f|| Hlensenljnq.nl Familieberichten OyarJadai) Irma Kaijser-van Hoeij Ko Ka ij se r Elizabeth van de Pas - Oele Astrid Constancia van de Walle-de Schepper Eduardus Josephus van de Walle Astrid van de Walle-de Schepper Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 ilieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Twitter Facebook kijk ook op donderdag 3 september 2015 15 Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve ma, oma en omi weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Yerseke: Honny en Marco Aguzzi-Kaijser Alberto en Natasha Amadeo, Benicio Sebastian Christophe en Mariska Sint Gillis Waas: Jack Kaijser en Sylvia van Oostende Michael en Priscilla Yamaila Michelle Jeroen en Rianne Daimy, Sophie 28 augustus 2015 Truffinoweg 2, Hulst Correspondentieadres: Coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst De begrafenis heeft in besloten kring plaats gevonden. Enige kennisgeving Op zondag 30 augustus 2015 is na een kort ziekbed, in de gezegende leeftijd van 92 jaar, overleden Weduwe van Hendrikus Mattheus van de Pas 21 december 1910 f 12 december 1973 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 5 september om 12.00 uur in de aula van Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Namens de kinderen en kleinkinderen Robert van de Pas Correspondentieadres: Nieuwe Boomgaard 15 3451 KP Vleuten Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag datje haar moet laten gaan. je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben wij in liefde losgelaten onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van St. Jansteen, 21 mei 1939 Hulst, 1 september 2015 St. Jansteen: Dominique Roy, Sanne St. Jansteen: Nicole en Jeroen Correspondentieadres: Heerlijkheid 1, 4564 EL St. Jansteen U kunt afscheid nemen van ma in familiekamer 1 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op zondag 6 september van 16.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 7 september om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna aansluitend de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematie plechtigheid kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar het verzorgend en medisch personeel, alsook de vrijwilligers van Blaauwe Hofke 63 voor de liefdevolle verzorging aan ma besteed. Op 1 september jl. overleed onze lieve zus en schoonzus Wij wensen Dominique, Nicole, Jeroen, Roy en Sanne veel sterkte in de komende tijd. Familie de Schepper Familie van de Walle Neven en nichten Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Naam Plaats volg ons op like ons op Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51