Üi/arladai) tl Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 14 woensdag 2 september 2015 Pietemella Cornelia op "t Hof Nelly op't Hof Jo van Noorden - Wijkhuijs Ik ga slapen, ik ben moe Ik sluit mijn beide oogjes toe. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, onverwacht van ons is heengegaan onze allerliefste bijzondere zus, schoonzus en tante Nelly 7 mei 1960 Goes: s-Heer Arendskerke: Amemuiden: Hoogerheide: s-Heer Arendskerke: s-Heer Arendskerke: Neven en nichten t 31 augustus 2015 Tinus Piet en Marijke Ko en Mia Mattie Coby Jaap en Ina Onze speciale dank gaat uit naar de begeleiding van De Zuidwester en Gors voor de lieve zorgen aan haar gegeven. Correspondentieadres: Ridderstraat 1 4458 BN s-Heer Arendskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 4 september van 10.30 tot 11.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Aansluitend zal de Herdenkingsdienst plaatsvinden waarna de begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jij maakte deel uit van het geheel Uniek en vol herkenbaarheid In de nacht van zondag op maandag is zachtjes ingeslapen We zullen haar missen... Namens cliënten Schengestraat 41D: Tannie, Puck, André, Ruerd en Jacky Team Schengestraat 41D: Joke, Josephine, Melissa, José, Marian R., Monique, Marian B., Iris en Hannie Stichting Zuidwester Goes Trudy Dieleman-Steinhauer fa»JEw,.,.~r - - I UhIIailffWlUUlWl if'»" minnm Antonius Wilhelmus de Wijs -Antoon- Als de kwaliteit van leven niet meer geleefd kan worden zoals je zou willen en kunnen, dan komt de tijd dat je verlangt naar rust. Vervuld met vele mooie herinneringen, geven wij u kennis dat onze lieve moeder en zorgzame oma sinds 9 december 2001 weduwe van Gab van Noorden in de leeftijd van 79 jaar is overleden. Kruiningen: Yerseke: Kruiningen: Kwadendamme: Elja en Sjaak Jody en Nick Jessy en Thomas Mariska en Anno 31 augustus 2015 Correspondentieadres: Siguitsedijk 28 4434 AJ Kwadendamme De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 4 september om 10.00 uur in het crematorium te Middelburg, West. Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Moerzicht, afd. Ostrea 1, voor de liefdevolle verzorging. Het kaarsje is op. Wij branden nu een kaarsje voor jou. Rust zacht. Na jaren waarin zijn levenskaars steeds zwakker ging branden is rustig van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Pieter Jan de Smit - Piet - in de leeftijd van 81 jaar. Familie de Smit De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 4 september om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het crematorium. 31 augustus 2015 Correspondentieadres: Waterstraat 9,4661 RD Halsteren ZUIDWESTER - Je bent niet meer, we zijn je kwijt. Geen wroeging is er, ook geen spijt, meer een gemis, een stille pijn, dat je nooit meer bij ons zult zijn. Het afscheid komt voor iedereen, het noodlot van het leven. Maar nooit zullen wij vergeten, wat jij ons hebt gegeven. Met intens verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-nassi weduwe van Piet Dieleman Vlissingen, Aardenburg, 31 juli 1926 31 augustus 2015 Sluis: Marianne en Rudi van Kerschaver-Dieleman Mireille Cristel Oostburg: Gerda en Danny Lecluijze-Dieleman Carla, Kay, Kyra Roy Correspondentieadressen: Pasdam 11, 4524 JA Sluis Poolster 22, 4501 GN Oostburg Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Geen wind meer in de zeilen het water één groot spiegelend meer. En in deze oneindigheid liet jij voor het laatst je anker neer. Dankbaar voor de mooie jaren die hij ons heeft gegeven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare man, onze lieve, zorgzame vader, opa en overgroot-opa echtgenoot van Janny Martijntje Zand burg Raamsdonk, 12-3-1928 t Terneuzen, 31-8-2015 Terneuzen J.M. de Wijs-Zandburg Terneuzen Tonny en Hetty Nathalie en Nicole Patricia en Predraq Tihomir, <p 's GravenpolderRitha en Sjaak Alex en Yvonne Linda correspondentieadres: Roerdomp 6 4533 EB Terneuzen Vrijdag 4 september is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid van Antoon te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de afscheidsdienst aanvangt in het centrum. Na afloop kunt u de familie condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Bachten Dieke, afd. Het Baken, voor de goede zorgen. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62