Uitsluitsel Amac komt in oktober Dancefestival Yerseke heeft grenzen bereikt summersale BEVELANDEN en THOLEN 5 Nieuwe gezichten in raadsfracties SP Tholen en Goes Watch Out in Yerseke bestaat tien jaar. Het dancefestival is uitgegroeid tot een vaste waarde op Zuid-Beveland. We zijn een hechte vriendengroep en dat scheelt veel." Sander van Rooij en Anja van Ast van dancefestival Watch Out in Yerseke zijn er van overtuigd dat de vriendschap en de creativiteit een belangrijke pij ler vormen van het succes van het festival. Gisteravond werd de tiende editie gehouden. Watch Out begon als een soort bijprogramma van Mosselrock. „Nou ja, het is altijd groter ge weest dan Mosselrock", zegt Anja van Ast. Mosselrock is gestopt, maar Watch Out ging door. „Het is zonde om het niet meer te doen. We wilden een serieus eve nement neerzetten. Die heb je hier niet zoveel in de buurt", zegt Sander van Rooij. „Betaalbaar en voor alle leeftijden. Zo lang we blije mensen en blije gezichten zien gaan we door." De tiende editie van Watch Out werd gehouden op het par keerterrein naast de camping in Yerseke. De Dj's draaiden vanaf een imposant podium en het the ma was 'Ten Years of dedication'. Toepasselijk voor de passie van de organisatoren. Met z'n zessen vormen ze de harde kern van de organisatie. „Al zijn we wel alle maal karaktertjes", grinnikt Van Rooij. „En dat mag Anja (voorzit ter, red.) in goede banen lijden." Ze vertellen dat Watch out met deze tiende editie wel een beetje tegen de grenzen van ver betering en groei aanzit. Van een eenvoudig dancefestival is het uit gegroeid naar een professionele opzet. Maar de grenzen van het huidige terrein en het aantal van 2000 toeschouwers zijn wel be reikt. Dat betekent dat de groep na moet denken over de toekomst. Groeien en naar een andere loca tie, of kleinschalig blijven. „We gaan volgend jaar overwegen wat de mogelijkheden zijn", zegt Van Ast. „Discussiëren over de ambi tie om te groeien", vult Van Rooij aan. De line-up was gisteravond in ternationaal, met als absolute top per DJ Adaro uit Australië. Deze hardstyle DJ scoorde diverse hits. De avond werd afgesloten door Evil Activities. 'We hebben altijd een mix van hardere stijlen. We beginnen softer en knallen naar het einde.' 'S-HEERENHOEK. Het gaat nog tot eind oktober duren voor er duide lijkheid komt over het Amac-ter- rein in 's-Heerenhoek. De gemeen te heeft vlak voor de zomer een bod gedaan om het terrein aan te kopen. Eigenaar Cingelveste bv heeft enkele maanden de tijd ge kregen om te kijken of het bod ge accepteerd wordt. Het geld voor de overname komt uit een pot voor 'groen' voor de Sloerand. Dit geldt zou gebruikt worden voor een buffer voor de WCT, maar die komt niet. Het is de bedoeling om het Amac-terrein in te planten met groen in een combinatie met zonnepanelen. Het terrein is de ge meente al jaren een doorn in het oog. In 2006 ging deze vestiging de bouwer van aardappel- en uien- rooimachines failliet. In 2011 werd het terrein van 4,5 hectare ge kocht door Cingelveste bv. Allerlei plannen zoals een woningenbouw of huisvesting van arbeidmigran- ten kwamen om uiteenlopende re denen niet van de grond. GOES/THOLEN. Kees Slager (76) uit Poortvliet wordt raadslid namens de Socialistische Partij (SP) in Tho len. Hij volgt Annie Vogelaar op, die om gezondheidsredenen defi nitief haar zetel opgeeft. In novem ber trad zij al tijdelijk terug. Slager is al sinds 2011 actief voor de SP Tholen als lid van de commissie Ruimte. Bij de verkie zingen in maart vorig jaar stond het oud-Eerste Kamerlid op plaats 17. Hij kreeg genoeg voorkeurstem men om in de raad te komen, maar zag daar van af. Op verzoek van de fractie neemt hij nu toch de vrijgekomen zetel in. Ook de SP-fractie in Goes ver andert van samenstelling. Jopie van den Tillart stopt, eveneens vanwege gezondheidsproblemen definitief met haar werk als raads lid. Astrid de Jong (43) uit Kloetin- ge is haar opvolger. Zij verving Van den Tillart eerder al op tijdelij ke basis. Euromarkt 26 Middelburg Vraagprijs 129.000,- k.k. Woninginrichting Pieterse Voor 1250,- Voor 650, Voor 3650.- Voor 2598, Voor €1470,- Voor €999,- Voor 999,- ZATERDAG 29 AUGUSTUS 2015 Bezoekers vermaken zich met de muziek van Disnar, Tiberian en Distractor bij Watch Out. foto Johan van der Heijden 'Dedication' is de basis van festival Watch Out door Melita Lanting Sander van Rooij mede-organisator 10 JAAR IJl KT» hm 1 IN PRIJS VERLAAGD! Ruime maisonnette Prima onderhouden 1 Leuk uitzicht Ruime woonkamer Dubbel glas Lage kompaktslaper 90x200 van 1647,- 2-deurskast, draai van 849,- 2-2,5 zits leer 3-Hoek, 2 leer/stof van 4650,- van 3275,- Woninginrichting Pieterse Noordelijke Achterweg 5879a 4424 EG Wemeldinge Tel. nr.: 0113 - 621296 www.pieterse-wonen.nl Comfortstoel met voetenbank Dressoir met opzet van €1836,- van €1998,- Openingstijden: Dinsdag t/m donderdag 9.00 -17.30 Vrijdag 9.00 - 20.001 Zaterdag 10.00 -17.00 's-maandags gesloten Zweefdeurkast, zwart van €1241,- Boxspring 180x200, elektr. rf 2 pocketveermatrassen, splittopper, hoofdbord genopt., van 2795,- VOOr 2195, Middelburgsestraat 20 4461 EH Goes T. (0113) 227 283 F. (0113) 233 977 E. p.melse@hetnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 77