"1 k Familieberichten I Wm-ê flkl D-jjiIiiiHiuMi/iji 14 zaterdag 29 augustus 2015 kükookop q fflensenlinq.nl Dorothea van Bodegom - van de Voorde Elizabeth Cornelia Oele - Harte Rini Franse - Oostdijk Jacqueline Hage- van Overbeeke Rien Boone C. Janssen - Bimmel Terneuzen, 22 september 1921 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, behulpzaamheid en liefde is van ons heengegaan onze moeder en oma Sinds 20 februari 2010 weduwe van Rinus Oele t Oost-Souburg, 27 augustus 2015 Wim en Nel f Ben Krijn en José Claudia Kees en Lia t Patricia en Omar Sander en Anita C orrespondentieadres Zuiderzeestraat 4, 4388 GR Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen en de familie persoonlijk te condoleren, donderdag 3 september van 10.30 tot 11.00 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse (achter de Torentijdweg), Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 11.30 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Een woord van dank aan het verzorgend personeel van zorgcentrum "de Zoute Viever" voor hun betrokkenheid en liefdevolle zorg die ze mevrouw Oele hebben gegeven Cornells Abraham Pihl Enige en algemene kennisgeving. Langs deze weg, willen wij geheel volgens zijn wens u kennis geven van het overlijden van Marinus Jannis Jansen van Rosendaal Oostburg, 5-9-1927 t Oostburg, 23-8- 2015 Correspondentieadres: Heemstra Roest Notariaat Nieuwstraat 34 4501 BE Oostburg De plechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Jacobus Verhage Weduwnaar van Jozina Davidse M Voor de vele blijken van medeleven die wij van u ontvangen hebben tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder willen wij u langs deze weg hartelijk bedanken. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Jan Hage Sjacco, Annelien en Luuk Sint-Annaland, augustus 2015 De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Hartverwarmend was het. Al jullie medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze schoonzoon, zwager en oom Een ieder had hiervoor een eigen manier in de vorm van bloemen, woorden, een luisterend oor of praktische hulp. Dit heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. Jolanda Verhulst Pa en ma Verhulst Jan-Willem en Petra Mike Nieuwdorp, augustus 2015 Maandag 24 augustus 2015 kwam een eind aan het leven van onze zus, schoonzus en tante In de leeftijd van 98 jaar J. van de Voorde - van der Heijden W. Mol - van de Voorde M.C. Reijnierse - van de Voorde Neven en nichten Nooit vragend, nooit klagend, alles in stilte dragend, stond ze altijd voor ons klaar. Met droefheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze lieve moeder, oma, overgroot moeder en zus Corrie weduwe van Cor Janssen 24 april 1929 24 augustus 2015 Wim en Wilna Pascal en Judith, Myrthe Sandra en Patrick, Ryan en Luca Ronald Tessa Nel Faber correspondentieadres: J.D.P. de Smitstraat 10 4388 NR Oost -Souburg De crematie heeft donderdag 27 augustus in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd dat wij hem moeten missen nemen we afscheid van onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader 26-02-1925 26-08-2015 weduwnaar van Cornelia Aaltje Pihl-Heeres Peter en Karola Hans en Carla Anneke en Michel, Karel(t) Klein-en achterkleinkinderen De afscheidsplechtigheid zal plaats vinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 4337 PB te Middelburg op 1 september om 12.00u, waar tevens gelegenheid is tot condoleren. Tevens gaat er veel dank uit naar het verzorgend personeel van het Gasthuis Middelburg. Correspondentie adres: A.Pihl Kievietsprenk 30 4386 DC Vlissingen Enige en algemene kennisgeving Op 25 augustus 2015 is overleden onze vader, grootvader en overgrootvader 2 juni 1919 25 augustus 2015 Anneke en Daan Wilma en John, Rob en Hanny kleinkinderen en achterkleinkinderen Olmenhof 18, 4334 CN Middelburg De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Afscheid nemen is met zachte vingers wat voorbij is dichtdoen en verpakken in goede gedachten der herinnering Ward Bruyninckx Onze dappere, strijdbare ma, oma en omi heeft het leven los moeten laten. Onze handen kunnen haar niet meer vasthouden, maar wel onze woor den en de ogen van ons hart. weduwe van Piet Franse 14 maart 1927 t 27 augustus 2015 Mari t en Frangoise Kristof en Karlijn, Mads en Noor Ellen en Jan Paul Inge Els en Wil Jochem en Natasja, Hugo en F/or/s Aukje en Daan Sieuwe en Marieke Trudi t, Johan en Leonie Correspondentieadres: Van Houtenstraat 3, 4463 TC Goes Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Rini op dinsdag 1 september van 9.30 tot 10.00 uur in rouwcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20 te Goes. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt aansluitend gehouden om 10.30 uur in de H. Maria Magdalenakerk aan de Singelstraat te Goes. Direct na de dienst is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. Daarna zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Op www.uitvaartzorgcentrurn.nl kunt u een schriftelijke condoleance of een herinnering plaatsen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 71