Oi/srlsilar) c Els de Hamer-Huijbregtse Els de Hamer Els de Hamer Pieter Adriaan van Dongen Dirk van der Hoeven Dirk van der Hoeven Dirk van der Hoeven Wij hebben veel van je geleerd, je leerde ons alleen niet wat het is om je te moeten missen. Lieve oma mst zacht, Mike en Raven v J Lieve Els Els de Hamer z/^e/mma i//t'/tr//c//r Piet Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer We wensen zijn vrouw Marian en kinderen veel sterkte en Gods ondersteuning toe met dit zware verlies. "Dirk stond altijd voor ons klaar, hij droeg Dagbesteding de Putter een warm hart toe" Namens bestuur, personeel, vrijwilligers en cliënten van Dagbesteding De Putter te Oostdijk, Danny Janssen.voorzitter Cok Balkestein, secretaris Oostdijk, 27 augustus, 2015 Ons bereikte het trieste nieuws dat is overleden Dirk van der Hoeven Sponsor en supporter van de W Krabbendijke We wensen de familie alle sterkte toe om zonder Dirk verder te moeten gaan. Bestuur W Krabbendijke Geschokt zijn wij door het onverwachte overlijden van Dirk van der Hoeven Wij wensen alle nabestaanden veel sterkte toe. Bestuur, sponsorcommissie, leden en vrijwilligers v.v. Kruiningen De dagen des mensen zijn als het gras; gelijk een bloem des velds, alzo bloeit hij. Als de wind daarover gegaan is, zo is zij niet meer, en haar plaats kent haar niet meer. Psalm 105:15-16 Met diepe ontroering en grote verslagenheid vernamen wij het bericht dat door de Heere, op het onverwachts is weggenomen, ons zeer gewaardeerd koorlid en vriend We bidden Marian, de kinderen en de verdere familie toe dat de Heere ze kracht zou willen geven om dit grote verlies te dragen en dat ze in dit verdriet maar bij Hem mogen schuilen. Bestuur, dirigent, en leden van het Ichthuskoor te Kruiningen Wij zijn erg geschrokken van het overlijdensbericht van Dirk zal als mens met zijn altijd spontane uitstraling en ondernemingsgeest een gemis zijn voor de samenleving. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, familie en zijn personeels leden veel sterkte voor de toekomst. Namens Bakkerij Hirdes Alles is nu anders zonder jou Tot ons grote verdriet is overleden mijn innig geliefde vrouw en onze geweldige, sterke en zorgzame moeder en oma 8 april 1948 27 augustus 2015 Het was een moedige, oneerlijke en niet te winnen strijd. Wij zullen haar enorm missen, maar zijn blij dat ze nu rust heeft Blaas de Hamer Marko en Mirella Mike en Romy Peter en Lilian Raven Correspondentieadres Vinkenhof 22 4332 DL Middelburg Donderdag 3 september om 14.00 uur nemen wij afscheid van Els in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend vindt de begrafenis plaats. Na afloop bent u welkom in de koffiekamer voor de condoleance en een informeel samenzijn. Els hield van bloemen, ze zou het fijn vinden als u een enkele bloem voor haar meeneemt. Elswens was een gift voor het hospice in Middelburg. Hiervoor is een collectebus aanwezig. "N Wij zijn heel verdrietig dat wij moeten missen onze lieve schoonzus cn tante Riek van Dam-de Hamer en Willem (in herinnering) Mona en Johan, Fay Wiepke Toch nog onverwachts is overleden onze lieve schoonzus en tante Wij zijn vol bewondering voor de manier waarop zij omging met haar ziek zijn Henny Huijbregtse en Jo (in herinnering) Jacqueline en Marcel Monique en Michel En kinderen Altijd stond je voor ons klaar. We zullen je erg missen. Jan en Pie Schroevers, en kinderen Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze lieve buurvrouw Wij wensen Blaas, kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Fam. De Meulmeester Fam. Poortvliet Fam. Vreke-Witlox De Heere is het deel mijner erve en mijns bekers; Gij onderhoudt mijn lot. Psalm 165 Bedroefd om het grote verlies delen wij u mee dat, na een kortstondige ziekte, te midden van haar gezin dat haar zo lief was, door de Heere van ons is weggenomen onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder gehuwd geweest met Jan Kant eerder gehuwd geweest met Jan van der Zouwen A 21 augustus 1928 f 28 augustus 2015 Cees in liefdevolle herinneringen Hannie Willjan en Kirsten, Lars Corné en Marielle. Emma Ad en Corrie Linda en Arie, Lucas, Thom Harm en Jessica Jan en Anita Leonie en Léon, Julian, Jasmijn Arjan en Lisette Wilma en Jan Nina en Karlijn Wim en Corrie Noah Sigmondstraat 9Q, 4251 ZA Werkendam Correspondentieadres Wilma van der Zouwen, Tomatenstraat 53, 2564 CL Den Haag Onze moeder en oma is thuis in haar eigen vertrouwde omgeving, waar wij in huiselijke kring de laatste dagen met haar doorbrengen. De dankdienst voor haar leven zal gehouden worden D.V. woensdag 2 september 2015 om 13.30 uur in rouwcentrum Memoriam, Borcharenweg 1 te Werkendam. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in rouwcentrum Memoriam. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Verdrietig geven wij u kennis dat wij, na een jaar van ongelijke strijd tegen een sluipende ziekte, afscheid moesten nemen van onze lieve vader en opa echtgenoot van Dina Pieternella van Dongen-Tuiten f 15 juni 2014 22 juli 1938 f 27 augustus 2015 Wij zijn dankbaar voor de mens wie hij was Jan en Angeliqué Alexander Cecilia Michael Sacha en Jeffrey Demain Youri Marianne en André Aron en Karolina Noah-Gabriël Dagmar en Carlos Grover 4 Brouwershaven, M.P.M. van de Kloosterstraat 12 Correspondentieadres: Molenstraat 37 4318 BS Brouwershaven Dinsdag 1 september is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de zaal van de "Ichtuskerk" aan het Bostonplein te Brouwershaven. Woensdag 2 september is er om 15.00 uur een samenkomst in de aula van crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam- Zuid. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de huisartsen Kool en Rooth, Allévo Thuiszorg zorggroep Brouwershaven en de nachtzorg van Allévo voor de goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 70