k Colofon (H mensen inq.nl Familieberichten A üïlfl'lUïïIUlSjlfljJ Bfl'jniüli Rien Boone Cornelia Lydia Sommeijer - Goetheer milieberichten 9 i De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Hartverwarmend was het. Al jullie medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze schoonzoon, zwager en oom Een ieder had hiervoor een eigen manier in de vorm van bloemen, woorden, een luisterend oor of praktische hulp. Dit heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. Jolanda Verhulst Pa en ma Verhulst Jan-Willem en Petra Mike Nieuwdorp, augustus 2015 Voor uw medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, na het overlijden en bij het afscheid van onze moeder en oma - Corrie - willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Kapelle, augustus 2015 Katrien Wisse-Fremouw Ria van Jole-Wentzler Wij danken u hartelijk voor uw medeleven en belangstel ling na het overlijden van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Jos Pieters-Schrier Haar plaats is leeg maar de herinnering zal altijd blijven. Familie Pieters Hierbij willen wij allen bedanken voor hun medeleven in de vorm van condoleances, kaarten of aanwezigheid in de kerk na het overlijden van Cor Quaak op de leeftijd van bijna 95 jaar. Duitsland: fam. Quaak Groede: fam. Van de Sluis-van Damme augustus 2015 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuigingen na het overlijden van Erna Maria Nathalie Steel-Fermont Namens Familie Fermont Familie Mattelé Familie Steel Axel, augustus 2015 Robbie Anna van Denderen Magda Pateer de koek Janneke den Besten Ditsy den Besten Breskens, augustus 2015 - Blijde berichten - OMDAT U UW GELUK GRAAG WILT DELEN ©088-0139999 De Uitvaart Informatie Hulplijn L 0800 - 4444 000 kijk ook op zaterdag 29 augustus 2015 19 Het doet nog steeds pijn... maar de grote belangstelling, in welke vorm dan ook, die wij van zeer velen mocht ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, grootoma, zus en tante maakt het verdriet dragelijker. Onze hartelijke dank daarvoor. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en zus IJzendijke, augustus 2015. Een hand, een kaart, een groet doet zo goed als je iemand waar je veel van houdt zo ineens missen moet Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Uw blijk van medeleven heeft ons goed gedaan en is voor ons tot grote steun geweest. Jan van Jole Kinderen en kleinkinderen Hartverwarmend was het dat zo velen ons terzijde stonden bij het afscheid van De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Daarom willen wij u bedanken voor de steun, vriendschap, bloemen en kaarten. Frank en Ellie Angèl en Tom - Cas Sofie Jeroen Heikant, augustus 2015 Voor het meeleven tijdens haar ziek zijn en de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van mijn vrouw wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven, en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd zij en hoe zij werd gewaardeerd. Joos van de Velde Juist, 29 augustus 2015 Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van onze moeder en oma. Kinderen en kleinkinderen Hulst, augustus 2015 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 6331 JC Middelburg Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft, geboorte, verjaardag of een jubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te brengen of wilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via: FAMILIEBERICHTEN 0familieberichten@wegenermedia.n1 0 www.familieberichtenonline.nl Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52