Helden Enquete De krant staat de komende weken in het teken vai\ onderwijs. Belangrijk is uw deelname. Wat vindt u van de vele kwesties, wat zijn uw ideeën en wie maakt in de scholen het verschil? We doorgronden de staat van het onderwijs door schoolvakken tegen het licht te houden. Veel plezier en wijsheid! De staat van het onderwijs wordt vooral bepaald door mensen die in de scholen het verschil maken. Nomineer uw eigen held, laat ons weten wie voor u speciaal zijn op school.Dat kunnen leraren zijn, maar ook de luizenvader of de leesmoeder. De komende weken zetten we deze helden in de krant in het zonnetje. We vragen een aantal helden de vernieuwingen in het onderwijs te bespreken en hun aanbevelingen reiken we uit aan staatssecretaris Sander Dekker van Onderwijs. In de speciale bijlage op 17 oktober reageert hij op de aanbevelingen. Doe mee aan de Nationale School Enquête en laat uw mening horen. Dat kan via internet op www.pzc.nl/onderzoek of u kunt het bij deze krant geleverde formulier invullen en gratis opsturen. Bij deelname maakt u kans op een tablet. Ook niet-abonnees kunnen meedoen en ontvangen als dank de krant twee weken gratis. De bevindingen worden voorgelegd aan staatssecretaris Sander Dekker van Onderwijs. Uw stem heeft dus direct invloed. Doe niee! We roepen lezers vandaag in de krant op mee te doen aan de enquête, en dat zullen we ook doen op radio en televisie. We hopen op een zo groot mogelijke deelname, zodat we kunnen laten zien wat Nederland wil met het onderwijs. Wat vindt u i van het onderwijs in Nederland?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 14