Lid v/oor de Raad van Commissarissen Vermeer zlm. Mechanical Engineer (HTS-WTB) Service Monteur Buitendienst (m/v) Wij zoeken een teamleider ICT Operationeel Beheer Afdelingshoofd (Stedelijk Sociaal Beleid) Benelux nemag handles your bulk Per 1 januari 2016 zoekt Stadlander een: met een gekwalificeerde zetel op voordracht van de huurders en met "volkshuisvesting" als deskundigheid. - verrichten van service en onderhoud voor en bij klanten in de Benelux - nemag.com u tevreden, wij tevreden Wij zijn Stadlander, een woningcorporatie met zo'n 15.000 woningen in West-Brabant en Tholen. Een gebied dat te maken heeft met een bevolkings- en huishoudenskrimp. Wij willen dat onze huurders prettig wonen, nu en in de toekomst. We zijn actief in de stad en in de dorpen. Onze huurders zijn ook Stadlanders. Samen maken we ons sterk voor ons gebied. zaterdag 29 augustus 2015 Voor meer informatie kijk op www.stadlander.nl Voor onze afdeling Engineering zoeken wij een Nemag ontwerpt en bouwt, sinds 1924, grote grijpers (met een inhoud tot 60 m3 en 38 ton eigengewicht) en aanverwante producten voor de overslag van bulkgoederen. Deze worden wereldwijd geëxporteerd. Elke grijper wordt klant specifiek samengesteld en vervaardigd. Hierbij wordt op de afdeling Engineering gebruik gemaakt van de modernste software, waaronder SolidWorks, EPDM, Tacton, Simulation en ISAH. M van Middelburg is markant, symboliseert het karakter van onze i: monumentaal en tegelijkertijd dern. numentaal is de binnenstad met koopmans-woningen en pak- ?en, zijn gotische stadhuis en Ideleeuwse abdij. Modern zijn de irzieningen, winkels, nieuwbouw festivals. Modern is ook de ruimte de gemeente biedt. Ruimte voor nieuwing en verbetering. De Gemeente Middelburg is een ambitieuze gemeente. Onze organisatie ontwikkelt zich op vele terreinen, waarbij inwoners, bedrijven en bezoekers centraal staan. Onze ambities vragen om flexibele en slagvaardige medewerkers, die positief en enthousiast omgaan met veranderingen. De gemeentelijke organisatie heeft een open en informele cultuur, waarbij integraal management en een grote mate van eigen verantwoordelijkheid voor de medewerkers vanzelfsprekend zijn. Hierbij wordt uiteraard klant- en resultaatgericht gedacht en gewerkt. Wij zoeken: Voor 36 uur per week Functie: Ons personeelsbestand is volop in ontwikkeling. Op leidinggevend niveau wordt, onder meer als gevolg van pensionering van een aantal afdelingshoofden, binnen een aantal jaar een verschuiving in taakvelden verwacht. Vooruitlopend op deze ontwikkeling, is er op dit moment ruimte voor een afdelingshoofd Stedelijk Sociaal Beleid. Voor de invulling zoeken wij een leidinggevend persoon die breed inzetbaar is en een actieve bijdrage levert aan deze ontwikkeling. Profiel: Als afdelingshoofd beschik je over een academisch werk- en denkniveau waarbij je ruime ervaring hebt in een leidinggevende functie. Je hebt een duidelijke visie, straalt overtuiging uit en je geeft integraal en situationeel leiding. Je stuurt medewerkers op een taakvolwassen manier aan waarbij je verantwoordelijkheden en bevoegdheden zo laag mogelijk in de afdeling legt. Daarnaast lever je een actieve bijdrage aan de externe samenwerkingsverbanden. Je bent in staatje uitstekend te bewegen in een politiek/bestuurlijk gevoelige omgeving en je hebt oog voor de ontwikkelingen in de samenleving.Tenslotte ben je in staat om een goed netwerk op te bouwen en te onderhouden. Salaris: Maximaal 5.644,— bruto per maand (functieschaal 13). Ook kennen wij, afhankelijk van het functioneren, een uitloopschaal tot maximaal 6.201,— (uitloopschaal 14). Salarisbedragen zijn gebaseerd op een 36-urige werkweek. <u Meer informatie vind je op www.middelburg.nl. Vermeer is een vooraanstaande leverancier van de gestuurde boormachines, machines ten behoeve van de groenvoor ziening en recycling en sleuvengravers is al meer dan 60 jaar marktleider in de Verenigde Staten. In 's Heer Arendskerke is Vermeer Benelux gevestigd. Deze kleine organisatie is verantwoordelijk voor onderhoud, distributie en after-sales van meer dan 100 diverse machines voor landbouw, industrie en milieu voor klanten in de Benelux. Ter uitbreiding van ons serviceteam in 's Heer Arendskerke zijn we op zoek naar een De functie: In deze afwisselende en uitdagende functie ben je op een breed technisch vlak actief: je verzorgt het onderhoud en reparatie op de Vermeer machines en stelt ze opnieuw in bij klanten. Je beschikt over een moderne en volledig uitgeruste servicebus waardoor je alle voorkomende werkzaamheden ter plaatse kunt uitvoeren, en daarnaast kan je terecht in onze werkplaats en magazijn. Je assisteert bij demonstraties en in bedrijfname van nieuwe machines. Zelfstandig verhelp je problemen en storingen aan machines. Wij vragen: In deze brede technische functie zijn we op zoek naar een gemotiveerde monteur met: een afgeronde opleiding op het gebied van mechanica, hydrauliek, electronica en/of motortechniek bij voorkeur ervaring in een vergelijkbare functie goede sociale en klantvriendelijke vaardigheden een flexibele instelling en zelfstandige werkhouding Wij bieden: Vermeer Benelux kenmerkt zich door een klein en informeel team, korte communicatielijnen, een prettige en open werksfeer. Je krijgt volop de mogelijkheid om je verder technisch te ontwikkelen. Door Vermeer worden diverse gerichte (vervolg) opleidingen georganiseerd. Daarnaast wordt er een prima arbeidsvoorwaardenpakket en een marktconform salaris geboden. Belangstelling? Stuur dan je brief en cv naar Vermeer Benelux, Noordweegseweg 20,4458 AT 's-Heer Arendskerke of per email naar info@vermeer-benelux.com ter attentie van de heer Remy Grootjans. Bel voor meer informatie de heer Bram Koeman: 06-10629168 of kijk op www.vermeer-benelux.com De afdeling Engineering is de technische spil binnen de organisatie. Vanuit een standaardconcept worden grijpers ontwikkeld, geconstrueerd en getekend, aangepast naar klantenwensen. Taken Projectgericht construeren en tekenen van grijpers; Technisch begeleiden van grijperorders; Optimaliseren van het ontwerp en de productiemethodes van grijpers; Contacten met andere afdelingen, toeleveranciers en (internationale) klanten. Wat zoeken wij? HTS-opleiding of gelijkwaardig, richting werktuigbouwkunde; Ervaring met 3D CAD, ervaring met SolidWorks en EPDM is een pre; Affiniteit met buikoverslag en of grondverzet; Zelfstandig, praktisch ingesteld, nauwkeurig, klantgericht; Affiniteit met ICT-systemen; Goede communicatieve vaardigheden. Wat bieden wij? Een zelfstandige en veelzijdige functie in een leuk team, een financieel gezond bedrijf dat continu werkt aan ontwikkeling en verbetering, korte communicatielijnen, veel vrijheid in het werk en een hoge eigen verantwoordelijkheid, een prettige werksfeer, aantrekkelijke primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Schrijf of mail naar Nemag B.V., t.a.v. Jan van der Vorm, Postbus 110, 4300 AC, Zierikzee of jan.vandervorm@nemag.com. Telefoon 0111 - 418 960. The Netherlands Phone: +31 (0) 111 418 900 E-mail: grab@nemag.com Kijk voor meer informatie op www.zlm.nl/vacature verzekeringen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 10