Jiialsmijriiwi C? Colofon V jÜEJfiküEtui^irig c Qa%e \frtte amdackt Magdalena den Engelsman - de Looff Jacomina Westdorp-Passieux Mien Marinus van Dongen Klaas Lubbers ems JL'fJiïfj Marinus de Bruine nilieberichten Moeder Er woont een ander in haar hoofd, die 'wie zij is' met verve klooft, geheugen wist, verstand verslindt, slechts hier en nu met ik verbindt, die lichtjes in haar ogen dooft, meedogenloos haar wezen rooft. De weg is ten einde voor onze lieve moeder, schoonmoeder, trotse oma en ouwe oma Lena Sinds 2005 weduwe van Cornell's den Engelsman Nieuw en St. Joosland Middelburg 3 maart 1921 26 aug ustus 2015 Oost-Souburg: Wim en Lea den Engelsman - Kip Marcel en Carel Angela en Vincent Mats, Linn Oost-Souburg: Gerda en Aad Seijner - den Engelsman Corné en Margriet Christa en Maurice bimphy, Jade Middelburg: Cor en Annie den Engelsman - Koole Remy en Raymond Noelle, Manu Pirn en Sarah Wij bedanken alle medewerkers en vrijwilligers van "Kranesteyn" voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Spoorstraat 14 4388 BR Oost-Souburg De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 31 augustus om 13.00 uur in kerkgebouw De Open Haven, Oranjeplein te Oost-Souburg. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur in de Ark naast het kerkgebouw. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Oost- Souburg. Nadien is er gelegenheid de familie te condoleren in de Ark. In ons hart en hoofd wisselt een gevoel van verdriet zich af met de opluchting dat een lange lijdensweg van mijn vrouw en onze moeder is voorkomen. Rust zacht lieve maatje... 16 december 1926 Goes 26 augustus 2015 Ko Westdorp Laurens Westdorp Joke Westdorp-Krist Oostsingel 42, 4461 KC Goes Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen en condoleren maandag 31 augustus van 10.30 tot 11.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. We gedenken Mien tijdens een bijeenkomst om 11.15 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum, waarna er aansluitend gelegen heid is tot ontmoeting en samenzijn. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Suzanne Maria Rijnberg Wij danken iedereen hartelijk voor alle blijken van medeleven na het overlijden van onze vader, opa en overgrootvader Ze hebben ons ontroerd, getroost en gesteund. Deze herinnering voegen we bij onze andere dierbare herinneringen aan zijn leven. Ria en Ben Deurloo-van Dongen kinderen en kleinkinderen Augustus 2015 'Wees stil en luister" Klaas Het is stil geworden na het heengaan van Maar we konden luisteren naar de bijzondere herinneringen die u met ons wilde delen, ook zo werd zijn intensieve leven door woord en geschrift in beeld gebracht. En opnieuw werd duidelijk dat hij voor velen een luisterend oor en een inspiratiebron is geweest. Voor uw medeleven, in welke vorm dan ook ervaren, willen wij u hartelijk danken. Wij missen zijn aandacht, interesse en mooie verhalen, maar voelen zijn warmte in ons hart. Daarom sluiten wij het tijdperk "Klaas" niet af, maar zullen zijn levenskracht met ons meedragen. Mede namens familie en vrienden, Victoria Kloek en Leendert van Melle Zierikzee, augustus 2015 Lisa Troost J DE VLIEGER Mettle Jhilemcms- kwaliteit alexandra Samen met ons hebben veel mensen stilgestaan bij het leven en overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en opi Rinus Wij danken u hartelijk voor de manier waarop u ons tot steun bent geweest. Dat heeft ons zeer goed gedaan. Lia de Bruine-Smalheer Ronnie de Bruine Miranda de Bruine-Kloet Amie en Tim, Luciano Marc, Iris Karin de Munnik-de Bruine Leon de Munnik Niels, Myrte Jessica van der Cingel-de Bruine Martin van der Cingel Tessa, Tim Nieuwerkerk, augustus 2015 Enige en algemene kennisgeving. Verdrietig delen wij u mee dat onze tante Suus is overleden Terneuzen, 26 januari 1923 Goes, 23 augustus 2015 De familie. Per adres: Ansjovislaan 224, 4617 AT Bergen op Zoom De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. A In liefdevolle herinnering 22-5-1998 28-8-201 1 f J - Love you to the MOON and Back I V UITVAARTZORG info@uitvaartdevlieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland 0111 402 000 (dag en nacht bereikbaar) WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. 'UZZV Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl UITVAARTVERZORGSTER voor (letterlijk!) hetzelfde geld est u 0113 214291 06 10730321 info@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 90