Sfïffro Üi/arJadsn Dirk Olivier van der Hoeven Dirk van der Hoeven Corné Kaan Corrie Scheers - Felëus Dirk Olivier van der Hoeven Dirk Olivier van der Hoeven Dirk van der Hoeven Dirk van der Hoeven Dirk van der Hoeven Dirk van der Hoeven Dirk van der Hoeven DIRK VAN DER HOEVEN ..en zij zullen in Hem gezegend worden; Psalm 12 17m Na een kort leven van ziekte en strijd, is door de Heere uit ons midden weggenomen ons innig geliefd zoontje, broertje, kleinkind en neefje in de jeugdige leeftijd van 8 maanden. Wij treuren, doch niet als degene die geen hoop hebben. Moge de God aller genade de ledige plaats met Zichzelf vervullen. Sam en Ilona Kaan-Nijsse Mariska Moniek in liefdevolle herinnering) Marieke Willeke, Petra Sander Annelien Leonard en verdere familie. 26 augustus 2015 Poststraat 3 4413 CJ Krabbendijke Gelegenheid tot condoleren vrijdag 28 augustus van 19.30 tot 21.00 uur aan huis en na de begrafenis in de kerk. De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 29 augustus om 9.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Algemene kennisgeving. Er zijn geen woorden voor iemand van wie je weet zij redt het niet. Je streelt haar wang, je ziet haar ogen. Je bent bevangen door verdriet. Flink was je, je hele leven. Sterk ben je tot het eind gebleven. Vergeten doen we je niet. Lieve mama, rust zacht. We weten dat papa op je wacht. Met veel verdriet, hebben we na een kort ziekbed toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder en oma echtgenote van Wim Scheers 26-8-2004 in de leeftijd van 77 jaar Wolphaartsdijk Goes Kloetinge Goes, 23 augustus 2015 Oudhof 16, 4463 TN Goes Onze dank gaat uit naar thuiszorg Allévo en S.V.R.Z. Erasmuspark voor de liefdevolle verzorging. De crematie heeft op haar uitdrukkelijke wens in besloten kring plaatsgevonden. Sylvia en John Jacqueline en Abko Rohan Justin Rob Jake Fauve Bedroefd en verslagen geven wij u kennis dat door de Heere, op het aller onverwachts, uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader, zoon en schoonzoon in de leeftijd van 45 jaar. Sterke de Heere ons in dit grote verlies. Marian van der Hoeven-Steenpoorte Marlies en )oris Dennis Matanja en Henk-Jan Cornelieke Geraldo Pa en Ma van der Hoeven Pa Steenpoorte 27 augustus 2015 Burg. Elenbaasstraat 35 4416 AN Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. maandag 31 augustus om 14.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen Deze dagen liever geen bezoek aan huis Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In verband met bovenstaand overlijden is onze winkel Emté van der Hoeven maandag vanaf 12.00 uur gesloten. Met diepe droefheid geven wij u kennis dat zeer onverwacht door de Heere van onze zijde is weggenomen onze geliefde zoon, broer, zwager en oom in de leeftijd van 45 jaar. Sterke de Heere Marian, de kinderen en ons in dit zware verlies. Krabbendijke: J.C. van der Hoeven M. van der Hoeven-Koster s-Gravenpolder: Trudy, Wim en kinderen StAnnalandRianneLeen en kinderen Krabbendijke: Olivier, Els en kinderen Krabbendijke: Johan, Marloes en kinderen Rotterdam, 27 augustus 2015 Diepbedroefd, geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden weg nam, mijn geliefde schoonzoon en onze geliefde zwager en oom J. Steenpoorte Adriaan en Corina Steenpoorte-v/d Berge Henk en Mariska Steenpoorte-Otte Leny en Arno Kosten-Steenpoorte Matty en Hans Poortvliet-Steenpoorte Pieter en Jacqueline Steenpoorte-Ruissen Rianne en Ewout v/d Pol-Steenpoorte neven en nichten Kruiningen 27 augustus 2015 Geschokt zijn wij door het onverwachte overlijden van broer en zwager van onze lieve vrienden Johan en Marloes. Wij wensen en bidden hen en verdere familie veel kracht en sterkte toe. Jurian en Natasja Theodoor en Jacolien Herman en Joyce Evert en Andrea Miniek en Evelien Mark en Nannie Huub en Marjolein Totaal onverwacht en geschokt moeten wij afscheid nemen van onze baas Onze gedachten gaan uit naar zijn dierbaren. Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe om dit zware verlies te verwerken. Medewerkers Emté Kruiningen Met ontroering hebben we kennis genomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid Dirk was altijd een markante verschijning en enthousiast deelnemer aan onze vergaderingen. Zijn inbreng en meedenken zullen we missen. We zullen ons Dirk herinneren als een meelevend en vriendschappelijk persoon. We wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Dorpsraad Kruiningen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega-ondernemer Wij zullen Dirk herinneren als een zeer enthousiast lid van onze winkeliersvereniging. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie heel veel sterkte met dit zware verlies. Kruse Ondernemersvereniging Kruiningen Geschokt en bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van ons lid Zo kort voor de komende braderie waar Dirk elk jaar enthousiast aan deelnam en veel werk voor verzette. In hem verliezen we niet alleen een gewaardeerd lid maar ook een goede vriend. We zullen hem erg missen. We wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Braderie Commissie Kruiningen Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze gewaardeerde collega Emte ondernemer uit Kruiningen. Wij verliezen in hem een goede collega met enthousiasme en vakmanschap die voor iedereen klaar stond. Wij wensen zijn vrouw en kinderen en het personeel veel sterkte toe om dit groot verlies te kunnen dragen. Alle collega ondernemers uit Nederland van de Emte Franchise Vereniging. Kees Vader, voorzitter Peter van den Boogaard, secretaris. Wij zijn erg geschrokken dat is overleden. Dirk was sinds maart 2004 klant van SLIGRO en ondernemer bij EMTÉ. Wij herinneren ons Dirk als een zeer gewaarde klant en ondernemer. Een enthousiaste ondernemer die altijd zeer betrokken was bij het wel en wee van zijn klanten en medewerkers. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte om dit plotselinge afscheid te verwerken. Directie en collega's Sligro Food Group Nederland BV.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 89