üyarlailarj k Dvariijs Sarichxsn Colofon h ht O lllensen inq.nl Familieberichten DyuWj-JÉuUJinjj Roelina Martina Schipper - van der Veen Tineke Tineke Schipper Jacob Stoutjesdijk Joop Franciscus Anthonius Hubertus Redegeld =S Elizabeth Rejack-Boer Betsy wviwivi Tamilieberichten Dappere Tineke, je wilde nog zo graag verder, maar je tijd was op. We houden van je. Intens verdrietig, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven geven wij u kennis dat, na een langdurige periode van afnemende gezondheid, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma in de leeftijd van 77 jaar. Goes: P.C. Schipper Goes: Henny Kapelle: Carla en John Rick, Niels Een speciaal woord van dank voor het personeel van hetADRZ te Goes, afdelingen IC en Intern, voor de liefdevolle verzorging. 23 augustus 2015 Prinsenhof 16, 4461 TV Goes Tineke is thuis. De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op vrijdag 28 augustus om 12:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Wij zijn verdrietig dat uit onze vriendenkring is weg genomen onze lieve vriendin Aan de vele jaren dat Tineke in ons midden mocht zijn, bewaren wij dierbare herinneringen. We wensen Piet, de kinderen en kleinkinderen alle kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Jopie en Jo t Adriaanse Henny en Joop van Burg Paula en Foort Dekker Bets en Frans Janse Toos en Jan Renne Corry en Kees Steketee Goes, 23 augustus 2015 Enige en algemene kennisgeving Na een leven van werken, zorg en toewijding voor haar/zijn gezin geven wij u kennis dat vredig van ons is heengegaan mijn lieve man en vader 6 april 1938 124 augustus 2015 Zierikzee Trudy Stoutjesdijk-van Wel Jordy Stoutjesdijk Correspondentieadres: De Jongestraat 71 4301 LM Zierikzee Vrijdag 28 augustus zal de crematieplechtigheid, waarbij u welkom bent, om 16.30 uur worden gehouden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Opa Frans "Er zijn natuurlijk dingen die ik altijd nog zélf uitmaak" Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, en dankbaar dat verdere pijn hem bespaard is gebleven, hebben wij toch nog onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Frans in de leeftijd van 71 jaar. Alphen aan den Rijn: Ramön en Sharon Robin, Sem, Amber Wissenkerke: Marloes en John Joost, Tijs 24 augustus 2015 Kerkstraat 19, Wissenkerke Correspondentieadres: Voorstraat 19,4491 EV Wissenkerke De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op zaterdag 29 augustus om 11:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Cees van Stee persoonCijfce uitvaart begeleiding Het adres voor een respectvofafscheid. t. 0800 - 4444 000 kijk ook op bi Toch nog plotseling uit ons midden Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een bijzondere man. Wij zullen zijn praatjes en helpende handen missen Wij wensen Marloes, John, Joost en Tijs Ramon, Sharon en de kinderen veel sterkte met het verwerken van dit verlies Peter en Marianne Jeroen en Jessica Suzanne en alle medewerkers van Hotel de Kroon Wissenkerke Na een lang en zorgzaam leven is kalm en vredig van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en zus weduwe van H. Rejack in de leeftijd van 95 jaar. Digna Stok-Rejack Arie Stok René Rejack Lia Rejack-v.d. Guchte t Erik Lindsay en Jan Rinus Boer Goes, 20 augustus 2015 Correspondentieadres: Lijsterbesstraat 13, 4462 SX Goes De begrafenis heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden op de algemene begraafplaats te Goes. Met dank aan dokter Schruer en aan de medewerkers van Thuiszorg Allévo voor hun goede zorgen. woensdag 26 augustus 2015 15 Wij danken iedereen voor de belangstelling, de mooie woorden, de prachtige bloemen en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Het heeft ons goed gedaan. Marie van Stee - Rijk kinderen (achter-) kleinkinderen Ens, augustus 2015. ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62