üyarlailar] Colofon 0 Hlensenlinq.nl Familieberichten ze óefiemen Fitter Jacobus van Luijk Maria van Mullem-de Witte - Blijde berichten - nilieberichter Jana En toch telkens weer zuilen we je tegenkomen. Zeg nooit: "Het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet ivat je zei. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten weduwe van Frans van Mullem Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. St. Jansteen: Frank en Emeliënne Janice Youri Rilland: Giovanni Terneuzen: Freddy en Els Ilona en Gerjan, Ilse, Jasper Jeroen en Liesbeth S? 23 augustus 2015 Correspondentieadres: Oude Drijdijck 41, 4564 CT St. Jansteen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 29 augustus om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. De crematieplechtigheid zal later die dag plaatsvinden in besloten kring. Met speciale dank aan de Blaauwe Hoeve afdeling Somatiek 1. OMDAT U UW GELUK GRAAG WILT DELEN 9 Cees van Stee Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonfij^e uitvaart begeleiding Het adres voor een respectvoC afscheid. De Uitvaart Informatie Hulplijn kijk ook op woensdag 26 augustus 2015 15 De Heer is mijn Herder Heel verdrietig delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve vader, schoon vader, onze trotse opa en overgrootvader Weduwnaar van Suzanna Maria van Luijk - de Lijser Cadzand, 26 maart 1928 Junglinster, 23 augustus 2015 Wij zullen zijn betrokkenheid en meeleven voor de mensen om hem heen en zijn liefde voor de natuur missen. Wij zijn dankbaar dat onze vader in de CIPA in Junglinster een nieuw thuis had gevonden en nieuwe vriendschappen kon maken, zowel bij bewoners als bij het personeel. Oosterbeek (NL): Consdorf (L): Schuttrange (L): Jannie van Doorn - van Luijk Leen van Doorn Arjen Annika en Wouter, Suus Jan-Willem Catelijn en Marton Piet van Luijk Andrea van Luijk - Pütz Esther en Nick, Line, Nico David en Anne Sarah Nicolas Jacques van Luijk Tania Berchem Jeff Zoé Correspondentieadres: Familie Piet van Luijk 1rue de Müllerthal, L-6211 Consdorf De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op vrijdag 28 augustus om 14.30 uur in de kerk te Consdorf. Voorganger is ds. A. Van den Dries. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Consdorf. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Restaurant Nonnemillen, 117, Route de Luxembourg te Echternach. Wij danken iedereen voor de belangstelling, de mooie woorden, de prachtige bloemen en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Het heeft ons goed gedaan. Marie van Stee - Rijk kinderen (achter-) kleinkinderen Ens, augustus 2015. Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft, geboorte, verjaardag of een jubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te brengen of wilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via: FAMILIEBERICHTEN ©088-0139999 0familieberichten@wegenermedia.n1 0 www.familieberichtenonline.nl ZORG Peter Butler Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week k 0800 - 4444 000 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43