€89, €499 II C) A/7arrea GIETHOORNARRANGEMENT J Berlijn Hoogtepunten van Ierland €85,-r 10 4-daagse stedentrip Slechts v.a. 8-daagse vlieg-bus rondreis Vertrekdata en prijs per prijzen 2015 persoon Slechts v.a. li Vertrekdatum en Prijs 2015 prijs per persoon Meer informatie en boeken Prijs 2-daags Prijs 3-daags €123,-p.p. septembert/m december €133,-p.p. t/m augustus hotelarrangementen Boek nu deze lezersreis ~\üP pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen Super de luxe vertoeven in bijzonder Huis ten Wolde Slechts vanaf Boek nu deze lezersreis ~\§§P pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen dinsdag 25 augustus 2015 HIT' Van alle Europese hoofdsteden heeft Berlijn de afgelopen eeuw de meest ingrijpende gebeur tenissen uit de recente geschiedenis doorge maakt. Er is alle reden voor om Berlijn te gaan bezoeken. Berlijn is weer één. Een onzichtbare grens scheidt de stad nog steeds in twee del en, maar het is fascinerend om te zien welke metamorfose het voormalige Oost-Berlijn on dergaat. Hoewel Oost- en West-Berlijn in 1990 werden verenigd en de vroeger zo omstreden Berlijnse Muur is afgebroken, heeft Berlijn nog steeds twee gezichten. Het westerse deel Donderdag 8,15,22,29 oktober 119,- Donderdag 5 november 99,- Donderdag 12 november 89,- Donderdag 19,26 november 99,- Donderdag 3 december 89,- Donderdag 10,17 december 109,- van Berlijn ademt met zijn mondaine Kurfür- stendam, Potsdammer Platz en Schloss Char- lottenburg de sfeer van een drukke metropool. Het oostelijke deel daarentegen draagt nog sterk het karakter van een stad uit het verleden met statige gebouwen en brede promenades. Berlijn verandert, Berlijn past zich aan de nieu we situatie aan, maar bovenal... Berlijn leeft! Bij de prijs inbegrepen: 3 overnachtingen in hotel Igel, hotel Berliner Tor (of gelijkwaardig). Alle kamers zijn voorzien van bad/douche, toilet, radio, televisie en telefoon. Verzorging op basis van logies en ontbijt Excursies, exclusief entreegelden Luxe Touristclass touringcar met chauffeur/ reisleider (Wij rijden niet met dubbeldeks touringcars) Toeristenbelasting Tol- en parkeerkosten 11 Ierland, land met een adembenemende natuur, met ruige, onherbergzame streken, indrukwek kende kusten en legendarische helden. Dat alles omgeven met een sfeer van geheimzinni gheid en romantiek. Een mysterieus land waar de mensen leven met vele mythes en legendes, die al eeuwenlang verteld worden. En de leren zelf? Zij maken zich niet druk, want morgen is er weer een dag. Finbar heten ze, of Liam of Patrick, de mannen met hun viool, hun blikken fluitje of Donderdag 8 oktober Woensdag 14 oktober 579,- €499,- hun trommel, die een uitbundige sfeer van vro lijkheid weten op te roepen in de pub. Ze zingen hun songs en ballades, met verhalen uit lang vervlogen tijden. De bezoekers zingen en klap pen, het kan niet missen, we zijn in Ierland. Bij de prijs inbegrepen: Vlucht Amsterdam - Dublin en Cork-Amster dam (U vliegt met Aer Lingus) 20 kg. ruimbagage en 10 kg. handbagage Overnachtingen in goede 3-/4-sterren hotels Transfers en rondreis per comfortabele touringcar 7x ontbijt Luchthavenbelastingen en brandstofheffing Nederlandssprekende reisleidingter plaatse Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. ANVR SCR FZC €85,-p.p. septembert/m december €90,-p.p. augustus Prijs p.p. o.b.v. 2 personen per kamer. Toeslag alleengebruik: 25,00 per nacht. Tegen een toeslag kunt u een extra ruime kamer reserveren: Comfort Plus kamer: 10,00 p.k.p.n., Loggia kamer (met zitje en balkon): 20,00 p.k.p.n., luxe suite: 55,00 p.k.p.n. Dit arrangement is geldig t/m december 2015, m.u.v. feestdagen. FT* Supertrots zijn we op dit nieuwe hotel in ons aanbod: het bijzondere, gastvrije en luxe 4-sterren hotel Huis ten Wolde in Drenthe, op steenworp afstand van Giethoorn. Zodra u de snelweg afrijdt en het laatste pad richting het hotel rijdt, voelt u al dat u iets bijzonders te wachten staat. En dat gevoel wordt tijdens uw verblijf helemaal waargemaakt! Huis ten Wolde is een nieuw, schitterend ingericht ho tel dat 5 jaar geleden gebouwd is. Gastvrij heid, rust en culinair genieten voeren hier de boventoon. Natuurlijk gaat u de omgeving verkennen en een dagje op stap naar Giethoorn, het Venetië van het Noorden. Giethoorn is een karakteristiek- en van oor- sprongveendorp. Vele huisjes zijn op eilandjes gebouwd, die alleen via bruggetjes zijn te bereiken. Geniet van natuurschoon, pit toreske bruggetjes en mooie rietgedekte boerderijen. Natuurlijk gaat u ook varen door het grootste aaneengesloten laagveen- moeras van Noordwest Europa, Nationaal Park De Weerribben. Dit gebied is een oase van ruimte en rust. Na zo'n dagje in de buitenlucht is het heerlijk om thuiste komen in uw luxe hotel, uwspieren te ontspannen in de sauna en hetzwembad en daarna te genieten van een heerlijk culinair diner. Vast en zeker dat u hier nog eens terug komt! Huis ten Wolde (4*) ligt in het midden van de 'driehoek' Drentse hei, Friese meren en Nationaal Park Weerribben-Wieden. Giethoorn en Steenwijk liggen om de hoek. Het hotel zelf is zeer sfeervol en luxueus ingericht. Overal in het hotel is kunst te vin den, van sculptuur tot schilderij dat ook nog te koop is! Culinair wordt u volledig in de watten gelegd. De keuken bereidt graag gerechten met biologische streekproduc ten. Heeft u dieetwensen? Geef het aan, want de chef-kok maakt ook graag van uw bord een feestje! Vanuit het restaurant en het enorme terras buiten heeft u adembe nemend uitzicht over de weilanden. In het hotel is ook nog een brasserie vooreen goed glas wijn, lunch, high tea of een informeel dagmenu. En last but not least; de super, super mooie wellness.... met beautysalon, rustruimtes, binnenzwembad met whirl pool, Turks stoombad en sauna. Wat een verwennerij allemaal! 0 ja, op loopafstand van het hotel ligt een geweldige manege en op 15 auto-minuten afstand kunnen golflief- hebbers terecht bij Golfclub Havelte. Inhoud arrangement: 1 of 2 x overnachting in een comfortkamer 1 of 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x culinair 3-gangen diner Rondvaart in Giethoorn Koffie/thee bij de Fanfare Kaartjes museum de Oude Aarde en Museumboerderij in Giethoorn Toeristische informatie over Giethoorn Informatiepakket over leuke dagjes uit in de regio 30 zelf ontwikkelde wandel-, fiets en motor-ofautoroutes Kunstwandeling in en rond het hotel Gebruik van binnenzwembad en whirlpool Gebruik van WiFi Gratis parkeren Exclusief Toeristenbelasting: 1,50 p.p.p.n. Reserveringskosten: 12,50 per boeking Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.marrea.nl/wegenerofneemtelefonisch contact op metMarrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-27 77 44.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 11