Oi/srlsilsf] Liesbeth Keulemans Johannis Francke Liesbeth Keulemans-Baart Liesbeth Keulemans-Baart Judith Kallemein Judith Kallemein Judith Kallemein Judith Adriaan Arie Schriek echtgenoot van Jozina Cornelia van Iwaarden De Uitvaart Informatie Hulplijn 0800 - 4444 000 Voor wie zijn we er? rvj uitvaartinformatiehulplijn.nl *xl info@uitvaartinformatiehulplijn.nl Na een periode van snel afnemende gezondheid is overleden onze lieve vrouw en moeder 10 maart 1938 20 augustus 2015 Wij zijn dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven en zullen haar enorm missen. Henk Jolande en Jan Annemarie Gerbrandystraat 141,4384 NG Vlissingen Op donderdag 27 augustus om 14.00 uur zullen we met woorden en muziek afscheid nemen van Liesbeth in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er de mogelijkheid tot informeel condoleren en elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Tot ons verdriet is overleden onze lieve schoonzus Sterkte toegewenst voor Henk en de kinderen. Serooskerke: Peter en Janny Keulemans Toch nog onverwacht is, na een periode waarin haar gezondheid minder werd, overleden onze lieve vriendin, We wensen Henk, Jolande, Annemarie en Jan, veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Wim en Janny Sangers Jan en Jo van Sluijs Jacques en Siena Feijen Wim (in herinnering) en Trees Koole Guus en Nel Remijnse Luc en Coby de Vries Vlissingen 20-08-2015 Enige en Algemene Kennisgeving "Ver van huis, maar dichtbij God" In de zekerheid van zijn geloof is op vrijdagavond, 21 augustus, rustig ingeslapen in de leeftijd van bijna 78 jaar. Familie Francke neven en nichten Correspondentieadres A. Francke, Molenweg 31,4374 BE, Zoutelande Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 25 augustus van 17.00 tot 18.00 uur in woonzorg centrum "de Kreek", Krekepad 1 te Westkapelle. De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op woensdag 26 augustus om 11.00 uur in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal om ongeveer 12.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Gapinge. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw "de Spil", Schotsehoek 8 te Gapinge. Optimistisch tot het laatste Niet moeilijk maken voor je naasten Gesloopt van al je krachten Bleef je op een betere dag wachten Wij waren jouw lust en je leven Maar er is geen tijd meer gegeven Jij streed vol moed en kracht Lieve schatrust nu maar zacht Veel te vroeg, maar omringd door liefde is in ons bijzijn overleden onze lieve dochter, zus, schoonzus, tante en vriendin Serooskerke 19 juli 1979 Middelburg 22 augustus 2015 Jaap en Ria Kallemein-de Baar Edwin en Lonneke, Carmen Heidy en Bart, Tom, Demi Eelco Correspondentieadres: Fam. Kallemein Noordhoutstraat 23 4353 BK Serooskerke Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Judith op dinsdag 25 augustus om 19.00 uur tot 20.00 uur en op woensdag 26 augustus om 14.00 uur tot 15.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Wij willen u uitnodigen om samen met ons afscheid te nemen van Judith op donderdag 27 augustus om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Na afloop zal Judith in besloten kring begraven worden. Graag alleen schriftelijk condoleren. Kom zoals je bent! Judith had vele vrienden, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen hopen wij u middels deze advertentie te bereiken. Strijdbaar tot het einde is overleden onze lieve nicht Wij wensen Jaap en Ria, kinderen, kleinkinderen en Eelco heel veel sterkte toe. ooms en tantes: Piet en Matty Schout-Kallemein Piet t en Tineke Kallemein-Smolders Jan en Heieen Kallemein-Jobse Rinus Kallemein neven en nichten Vlissingen, 22 augustus 2015 Met diep respect en bewondering hebben we gezien hoe jij de strijd tegen je ziekte gestreden hebt. We zijn verdrietig en verslagen na het overlijden van onze lieve, vrolijke en betrokken collega ...er mist een schakeltje uit de ketting van ons team We wensen Eelco, haar ouders, zus, broer, zwager, schoonzus en kinderen heel veel sterkte toe in de komende tijd Je collega's van afdeling Rozenhof en lepenhof Verpleegcentrum Nieuw Sandenburgh Veere, 22 augustus 2015 Zo Hef zo bijzonder zo dierbaar als een bloem zo kwetsbaar een afscheid zo zwaar wij zullen je nooit vergeten. Wij zijn stil en verdrietig nu onze lieve nicht is overleden. Bep en Charles Lony Nico en Joke Sjaak en Marijke Neven en nichten. Met diepe droefheid geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd en wijze uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde en zorgzame man, onze geliefde en zorgzame vader, groot- en overgrootvader Vlissingen 6 december 1937 Krabbendijke 22 augustus 2015 J.C. Schriek-van Iwaarden André en Marjet Schriek-Berkhey Carolien in dierbare herinnering Karin en Christian Emma, Lucas Miranda en Steffan Eva Adriaan Janet en Jaap Hoekman-Schriek John en Gerda Luna Sienie en Eric Djago, Jayda Arno en Fleur Nick William en Corry Noa Sander Tobias Kees en Rian Schriek-Koster Dennis en Fleur Richard en Maja Menno Marjolein en Mario Lennard Rika en Thijs de Koster-Schriek Jan en Judea Adrian Carlo Josine Evelien en Jan Verdonk-Schriek Sjaak en Christi-Anne Christiaan Arjan Schriek en Menno Hommers H.A. Fonteinestraat 13 4413 CV Krabbendijke Gelegenheid tot condoleren dinsdag 25 augustus van 19.30 tot 20.15 uur in de hal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke en na afloop van de begrafenis. De rouwdienst wordt D.V. woensdag 26 augustus om 13.30 uur gehouden in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Krabbendijke. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel te Krabbendijke, afd. Hinkelehof voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Uitvaart Informatie Hulplijn De Uitvaart Informatie Hulplijn is er voor iedereen. Heeft u op dit moment te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op uw gemak vooraf een aantal zaken voor uw uitvaart regelen? Of heeft u juist na de uitvaart een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 54