29 Wesley en Yolanthe op de ban! 'Fysiek kon ik nog wel even door' Kon Boszhard zit met zijn gezin een week lang op camping De Frisse Wind. Er gaat van alles mis. Kinderen kunnen via Instagram meehelpen de 'dader' te pakken. Kamperen? Ik vind het verschrikkelijk. Ik ben meer van de luxe Linda's zomerweek Niet te missen op 24 augustus 2015 SERIE frDOORSUZANNA TIMMER „Bij Ron thuis bleek twee jaar geleden een enorm succes. We hadden vorig jaar al een ver volg willen maken, maar ik had domweg geen tijd. Ik was in Brazi lië voor het Nederlands Elftal dat toch iets beter presteerde dan ie dereen dacht. Dus ik zat daar lan ger. Dit jaar had ik wel een gaatje om het vervolg te maken." „We verblijven nu op een camping, maar in elke aflevering gaat er net als Bij Ron thuis nog steeds iets mis. Zo loopt er een speurtocht in de soep en gaat de bonte avond ook niet als gepland. De kijkers kunnen via Instagram.com/bijronopdecam- ping aangeven wie dat op zijn ge weten heeft. Het grote verschil is dat we dit jaar één keer alle vijf af- leveringen in vijf dagen uitzenden, net als een echte vakantieweek. Op zaterdag 29 augustus is er een ma rathonuitzending." „Nee hoor. Vanavond kun je bij voorbeeld zien dat we op de cam ping aankomen en opa (gespeeld door Frits Lambrechts) ergens op een benauwd plekje vast blijkt te zitten." „Onder anderen Roy Donders, Wol ter Kroes, Lex Uiting, Sacha Visser, goochelaars Rob en Emiel. Tom en Ghino van Checkpoint voeren aller lei proefjes uit die steeds misgaan. Het wordt voor 'mijn' gezin dus niet bepaald een rustige vakantie, zeker als je weet dat tv-kok Pierre Wind de eigenaar van de camping is." „Ja, hij is in de serie ook mijn zoon. Voor hem is het een mooie manier om zich als acteur te profileren. Hij is nu 18 jaar en zit op De Acteurs- school in Amsterdam." „Dat denk ik wel. De doelgroep is 4- tot en met 12-jarigen. De oudere kinderen zitten massaal op Insta gram. Maar ook ouders vinden het leuk om mee te kijken. Het is co medy, dus ze kunnen bijvoorbeeld genieten van de hilarische rol van Frits Lambrechts. Hij is net een groot kind en dat is voor iedereen heel herkenbaar." „Eerlijk? Ik vind het verschrikke lijk. Ik ben meer van de luxe, ver blijf liever in een hotel. Ik ben met mijn eigen kinderen dan ook nog nooit gaan kamperen. Daar hebben ze zich gelukkig bij neergelegd. Maar voor een weekje op De Frisse Wind maak ik graag een uitzonde ring." Wegens succes gepro longeerd: Linda's zo merweek. De formule blijft hetzelfde: De Mol praat met twee bekende Nederlanders over van alles en nog wat. Er wordt veel gelachen, maar het kan ook echt ergens over gaan. Het ideale zomeravondge- sprek dus. Het is De Mol gelukt een mooie lijst met gas ten samen te stellen. Zo komt voetbalcoach Louis van Gaal langs. Hij wordt gekoppeld aan prima ballerina Igone de Jongh. Minis ter Edith Schippers van Volksgezondheid zit samen met de nieuwe RTL-ster Ruben Nicolai op de bank. Ali B schuift aan bij Tjitske Reidinga. Bridget Maas land en Jan Jaap van LV der Wal vormen ook een van de koppels. Vanavond trapt De Mol af met Yolanthe en Wes ley Sneijder. Dat is het eerste tv-interview sinds bekend werd dat 'Yo' zwanger is. komedie over Amerikaanse voetballers d DOCUMENTAIRE Indringend haaicngcdrag FILM VAN DE DAG Miniserie 'Sehaleiland' maandag 24 augustus 2015 GO VANDAAG KIJKEN Kliot +o mlornn r.r» OA o..rf,.o+,,o OOIE Humberto Tan over de zomerstop van zijn talkshow. Casa Caminita, 24Kitchen, 18.30 uur. Roy Donders (I.) bezoekt op de camping Ron Boszhard. FOTO MICHEL SCHNATER ONRUST OP DE CAMPING Is Bij Ron op de camping het ver volg op Bij Ron thuis? Is de opzet hetzelfde? 44 Gaat het om zware vergrijpen? Er komen ook veel BN'ers langs. Speeltje zoon Niels ook weer mee? Is de serie mede een succes door een combinatie met sociale media? Hou je zelf eigenlijk van kamperen? Bij Ron op de camping!, NPO 3,18.05 uur. -4 Linda de Mol tussen Wesley en Yolanthe Sneijder. foto roybeusker Linda de Mol koppelt deze zomer twee BN'ers aan el kaar voor een goed ge sprek. Linda's zomerweek, RTL 4, 21.25 uur. De realistische en rauwe komedie Bailers speelt zich af in de glamoureuze maar fragiele wereld van het professionele Ameri can football. Vanavond is het tijd voor de seizoens finale. >HB0 On Demand. kampeerders reizen door Griekenland. —7 We zijn er bijna!, NPO I, 21.25 uur. Shark survivors is een uur durende special waarin we adembenemend haaienge- drag zien. Er zijn zeldzame archiefbeelden van aan vallende haaien en hun slachtoffers. -> NatGeo Wild, 18.00 uur. Vanavond deel I van een miniserie rond het be kende verhaal Schateiland van R.L. Stevenson. Jim vaart naar een eiland vol verborgen schatten. Aan boord is ook de mysteri euze kok John Silver die hij tijdens de reis steeds minder vertrouwt. -7 Treasure island, SBS 9, 20.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 30