rflensenlinq.nl Colofon ■srjiïij'isfj fH Hlensenljnq.nl OyarJadau Familieberichten amilieberichten kijk ook op Judith Kallemein Adriaan Arie Schriek Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Judith Kallemein Judith uitvaartinformatiehulplijn.nl uitvaartinformatiehulplijn O ©uitvaarthulp Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 Optimistisch tot het laatste Niet moeilijk maken voor je naasten Gesloopt van al je krachten Bleef je op een betere dag wachten Wij waren jouw lust en je leven Maar er is geen tijd meer gegeven Jij streed vol moed en kracht Lieve schat, rust nu maar zacht Veel te vroeg, maar omringd door liefde is in ons bijzijn overleden onze lieve dochter, zus, schoonzus, tante en vriendin Serooskerke Middelburg 19 juli 1979 22 augustus 2015 Jaap en Ria Kallemein-de Baar Edwin en Lonneke, Carmen Heidy en Bart, Tom, Demi Eelco Correspondentieadres: Fam. Kallemein Noordhoutstraat 23 4353 BK Serooskerke Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Judith op dinsdag 25 augustus om 19.00 uur tot 20.00 uur en op woensdag 26 augustus om 14.00 uur tot 15.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Wij willen u uitnodigen om samen met ons afscheid te nemen van Judith op donderdag 27 augustus om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Na afloop zal Judith in besloten kring begraven worden. Graag alleen schriftelijk condoleren. Kom zoals je bent! Judith had vele vrienden, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen hopen wij u middels deze advertentie te bereiken. Met diepe droefheid geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd en wijze uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde en zorgzame man, onze geliefde en zorgzame vader, groot- en overgrootvader echtgenoot van Jo/.ina Cornelia van Iwaarden Vlissingen Krabbendijke 6 december 1937 22 augustus 2015 ).C. Schriek-van Iwaarden André en Marjet Schriek-Berkhey Carolien in dierbare herinnering Karin en Christian Emma, Lucas Miranda en Steffan Eva Adriaan Janet en Jaap Hoekman-Schriek John en Gerda Luna Sienie en Eric Djago, Jayda Amo en Fleur Nick William en Corry Noa Sander Tobias Kees en Rian Schriek-Koster Dennis en Fleur Richard en Maja Menno Marjolein en Mario Lennard Rika en Thijs de Koster-Schriek Jan en Judea Adrian Carlo Josine Evelien en Jan Verdonk-Schriek Sjaak en Christi-Anne Christiaan Arjan Schriek en Menno Hommers H.A. Fonteinestraat 13 4413 CV Krabbendijke Gelegenheid tot condoleren dinsdag 25 augustus van 19.30 tot 20.15 uur in de hal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke en na afloop van de begrafenis. De rouwdienst wordt D.V. woensdag 26 augustus om 13.30 uur gehouden in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Krabbendijke. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel te Krabbendijke, afcl. Hinkelehof, voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. maandag 24 augustus 2015 25 o Zoeken ■te Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op ^^^1 like ons op Twitter Facebook Strijdbaar tot het einde is overleden onze lieve nicht Wij wensen Jaap en Ria, kinderen, kleinkinderen en Eelco heel veel sterkte toe. ooms en tantes: Piet en Matty Schout-Kallemein Piet t en Tineke Kallemein-Smolders Jan en Heieen Kallemein-Jobse Rinus Kallemein neven en nichten Vlissingen, 22 augustus 2015 Zo lief zo bijzonder zo dierbaar als een bloem zo kwetsbaar een afscheid zo zwaar wij zullen je nooit vergeten. Wij zijn stil en verdrietig nu onze lieve nicht is overleden. Bep en Charles Lony Nico en Joke Sjaak en Marijke Neven en nichten. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Uitvaart Informatie Hulplijn E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 26