Pizzabakker weert klant na slechte f5* recensie Passagiers van Thalys verijdelen schietpartij Iedere vrouw, ook ik, Wil begeerlijk blijven in Vlissingen Prominent Kamerlid baalt van politieke spelletjes Als zijn partij in de Kamer wordt geboycot, kan PW'er Graus er beter mee stoppen, zegt hij. www.pzc.nl Editie WALCHEREN ZATERDAG 22 augustus 2015 Veel zon 257e jaargang nr. 197 Los nummer €2,70 Abonneeprijs 1,11 PAGINA 3 Het laatste financiële taboe Het salaris is onderweg, maar je wiltnü iets hebben. Gelukkig is daar de creditcard. De trommel is terug Hij zat een beetje in het verdomhoekje. Nu is de broodtrommel haast een modeaccessoire. door Tobias den Hartog en Deborah Jongejan DEN HAAG. Prominent PW-Ka- merlid Dion Graus dreigt op te stappen vanwege de boycot van de PW door andere politieke par tijen. Sinds de minder-Marokka- nen-uitspraak van Wilders krij gen PW-moties nauwelijks nog steun. „Als het zo blijft zoals nu, zal ik stoppen bij de volgende ver kiezingen", zegt Graus in een in terview met deze krant. Na de be ruchte verkiezingsavond in maart vorig jaar zei de PvdA voortaan te gen PVV-moties te zullen stem men. Ook samenwerken met ande re partijen is moeilijker geworden. Zo ondertekent de WD geen mo ties meer van de PW. Graus, die in het verleden 6i aangenomen moties wist binnen te slepen, baalt van de 'politieke spelletjes'. Graus maakt wel ge woon zijn termijn af en zal naar ei gen zeggen nooit uit de PW stap pen om zelfstandig verder te gaan. Overigens houdt hij er ook reke ning mee dat zijn partijleider Geert Wilders hem op een onver kiesbare plek op de kandidaten lijst zet. „Ik zou het onbegrijpelijk vinden. Dat bedoel ik niet arro gant, maar binnen de PW heb ik de meeste aangenomen moties en toezeggingen." Begin volgend jaar moet Wilders zich voor de rechter verantwoorden voor zijn omstre den optreden tijdens de verkie zingsavond. Graus noemt de reac ties op Wilders' woorden 'hypo criet'. „In ons verkiezingsprogram ma staat sinds 2006 een stop op niet-westerse migranten. Dat is niet minder Marokkanen, dat is nul. Maar de media zijn ermee aan de haal gegaan. pagina 6 en 7: Ik ben nog nooit zo belogen als in de Kamer VLISSINGEN - Een vleugje Paradise by the Dashboard Light in Vlissingen. De drive-in bioscoop in jarenvijftigstijl op het vroegere veerplein achter het station had gisteravond veel belang stelling. Er meldden zich zo'n 140 auto's, veel meer dan de maximaal 90 waarvan de organisatie was uitgegaan. '/Aet een beetje passen en meten kon iedereen uiteindelijk 'To Catch A Thief (1955) van Alfred Hitchcock zien. Dion Graus dreigt met vertrek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 1