üyarlailar] Colofon (J) mensen inq.nl Familieberichten OVïïrlBtJür) Imelda Teresita Semerel Adriana van den Oosterkamp Adrianus Elshout nilieberichten Augusta Apolonia Leonarda Broekhoven-Goethals Je blijft met lege handen achter, je zou graag nog willen zorgen. De tijd van waken en van wachten is voorbij en elke morgen brengt nu een lege dag vol pijn. Er rest alleen herinnering aan het gelukkig samenzijn. We hebben je mogen begeleiden tijdens je laatste levensmaanden het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve moeder, schoonmoeder en oma. We konden altijd op je rekenen, we zullen je missen. Sit a weduwe van Clement de Cock Aruba-Noord, 23 april 1931 t Terneuzen, 17 augustus 2015 Aruba: Eduardo Terneuzen: Jacqueline Kinderen en kleinkinderen Aardenburg: Rudy Terneuzen: Ronald en Daniëlla Eugenie Malu Correspondentieadres: Lange Kerkstraat 106,4531 CK Terneuzen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Als een moeder voor velen, zal ze zo gemist worden. Onze Adriana. Intens verdrietig geven wij u kennis dat veel te vroeg is overleden, mijn innig geliefde echtgenote, moeder en oma echtgenote van Wim Warman Rhenen, 28 december 1950 t Ellewoutsdijk, 17 augustus 2015 Wim Natasja en Hannus Ferdy en Adina Richard en Germaine Robin, Nicky en Delano Jason en Nancy Nena Indra en Dieneke Correspondentieadres: Hooglandsedijk 4 4437 PA Ellewoutsdijk Op zaterdag 22 augustus is er van 10.30 tot 11.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid zal volgen om 12.00 uur in de aula van "Crematorium Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid bent u welkom van 14.00 tot 16.00 uur om een toast uit te brengen op Adriana's leven in "D'n Ostpit", Vanderbijlparkstraat 1 te Oudelande. Adriana van den Oosterkamp I.V. Enige en algemene kennisgeving Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in de stralende zon, hoe ik was, toen ik nog alles kon. Bedroefd, delen wij u mede dat, op zijn 69e huwelijksdag en na een liefdevolle verzorging in de Redoute, rustig van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa echtgenoot van Mariette Josette van Wonterghem 03 -01 - 1921 Alblasserdam t 14-08-2015 Sas van Gent Sas van GentM.J. Elshout - van Wonterghem Sas van GentRudi en Anne Sebastiaan Vincent Meivin Michiel Sas van Gent, 20 augustus 2015. Rijsenburg 2, kmr 105, 4551 HT Het afscheid, waarna crematie, heeft naar Pa zijn wens in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de verzorgenden van de Redoute. 20-8-2005 Robby Thomas kijk ook op donderdag 20 augustus 2015 15 ons voorbeeld van oneindige liefde weduwe van Krijn Broekhoven is op 17 augustus 2015 overleden. Wim Ineke Axel Monique, Mike, Lisa Manon Jack, Imke, Daan Annemieke Ranfar Abeltje, Ezra Barbara Remi, Lente*, Lieven, Arwen Cathalijne Otto, Joes, Pippijne, Dillis Ingrid Nico Jolmer Mirthe Timmy Theye Meng Na Jerven Hwee Ing, James Nandy Albert Quinten Anneclaire Merle-Sophie Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentie adres: Van Middelhovenstraat 12, 4571 AD Axel Donderdag 20 augustus is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht', Westsingel 3a te Axel. Vandaag bereikte ons het trieste bericht dat onze collega op maandag 17 augustus is overleden. Adriana heeft zich de afgelopen jaren ingezet voor ons bedrijfs als gastvrouw bij Funtastic Casino Middelburg. Zij was een vrolijke, vriendelijke en zeer geliefde collega met veel gevoel voor gastvrijheid. Wij verliezen in Adriana een gemotiveerde, hard werkende en zeer gewaardeerde collega en medewerker. Onze gedachten gaan uit naar haar man, naaste familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Directie en medewerkers Novo Gaming Netherlands In liefdevolle herinnering 20-8-2015 Reeds 10 jaar zijn voorbij, de leegte zonder jou is met geen pen te beschrijven. De leegte zonder jou zal altijd blijven. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. We blijven je missen iedere dag. Rose-Marie Thomas Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43