OyarJailai) 0 mensen inq.nl Familieberichten HKW Pieter Cornelis Bijl kijk ook op Wilhelmina Schroevers - van Belzen Lieve Oma Wil Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zus schoonzus en tante W. Schroevers -van Belzen weduwe van D. Schroevers in de leeftijd van 82 jaar Arnemuiden: C. de Klerk-van Belzen J. de Klerk (in herinnering) J. Maljers-van Belzen J. Maljers J. van Belzen van Belzen-Steketee (in herinnering neven en nichten Arnemuiden14 augustus 2015 Wilhelmina Schroevers - van Belzen Vlissingen 20-04-1933 Coevorden 13-08-2015 Heel onverwacht is mijn lieve vriend, onze papa en opa overleden. Hij was nog zo vol levenslust en had nog zoveel plannen. Wij kunnen het nog steeds niet geloven. Vlissingen: Ad Bijl-Eversdijk f Coevorden: Fenna van Wijk Maastricht: Ageeth, Stef en Diego Schalkhaar: Dick, Lilian, Laurens en Joris Emmen: Mireille, Richard en Ewoud Emmen: Daphne en Sander Er is gelegenheid om afscheid van Pieter te nemen op woensdag 19 augustus van 12.00 tot 12.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst wordt gehouden om 13.00 uur in de aula aldaar. Aansluitend vindt omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en om samen Pieter te gedenken zoals hij was in bovengenoemd uitvaartcentrum. Correspondentieadres: Burg. Feithsingel 4-06, 7742 BP Coevorden Mocht u geen rouwbrief ontvangen kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Hendrik Vermeer Jonkheer Gillis Valckenier von Geusau Annie Mosterd Familieberichten maandag 17 augustus 2015 25 Maar de HEER zal uitkomst geven. Psalm 42 vers 5 Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar met een dankbare herinnering aan haar grote liefde en zorg voor ons, delen wij u mede dat na een moeilijke laatste levensavond is overleden onze lieve moeder en oma Sinds 20 november 2012 weduwe van Daniël Schroevers *Middelburg, 26 april 1933 Arnemuiden, 14 augustus 2015 Nw- en Sint Joosland: Middelburg: Stien en Lieven van Belzen Corné en Rianne Mika, Noah, Senn Willeke en Michel Nikki, Jurre José en Joan Keano, Owen, Vajèn Krina en Peter van Belzen Wilco en Nathalie Kyra, Pearl, Paz Dennis en Corola Christianne en Julian Lorenzo, Milow, Denthe Lennard Middelburg: Gree en Lieven van Belzen Joey en Michella Sherilyn en Joost We willen onze grote dankbaarheid uitspreken naar het personeel en vrijwilligers voor de zeer goede en liefdevolle verzorging die zij in de Clasinastraat heeft ontvangen. Correspondentieadres: Molendijk 29, 4339 AB Nw- en Sint Joosland Onze moeder is opgebaard te Nw- en Sint Joosland, Molendijk 29, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen D.V. dinsdag 18 augustus van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. woensdag 19 augustus om 12.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand wordt er een rouwdienst gehouden in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Arnemuiden, welke aanvangt om 11.00 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heerds. M. Klaassen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Nederlands Hervormde Kerk. Geen Bloemen Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je stond altijd voor ons klaar, logeerpartijtjes, een boterham tussen de middag of de familie zondagen. Niets was te gek, alles kon en alles mocht. Vele mooie herinneringen blijven in onze gedachten en we zullen je nooit vergeten. Je kleinkinderen vuww.hjobse-uitvaart.nl uuww.basisuitvaart-zeeland.nl Met grote droefheid geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde schoonzus en tante G. Pleijte - Schroevers I. Pleijte (in herinnering) C. van Belzen - Schroevers L. van Belzen (in herinnering) J. Schroevers A. Schroevers - Harinck J. Schroevers K. Schroevers - de Winter M. Meulmeester - Schroevers L. Meulmeester G. Kamstra - Schroevers J. Kamstra Neven en nichten Arnemuiden, 14 augustus 2015 De zon scheen, de bloemen bloeiden de vogels floten en toen werd het stil. Met grote bewondering en respect voor de kracht en waardigheid waarmee hij met zijn ziekte omging, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze geweldige vader en schoonvader Henk Middelburg, 14 augustus 2015 Wageningen, 30 januari 1927 Jo Vermeer-Joziasse Gerda Vermeer Rob Jurcka Joke de Gelder - Vermeer (in liefdevolle herinnering) André de Gelder Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van "Zorgstroom Middelburg" voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse t.a.v. J.M. Vermeer - Joziasse Postbus 8046 4330 EA Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Henk op woensdag 19 augustus van 12.45 tot 13.15 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg, waar aansluitend de afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden. Nadien is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Heern .<ring Walcheren Het bestuur van de Heemkundige Kring Walcheren heeft met verdriet kennis genomen van het overlijden van echtgenoot van onze secretaris. Wij wensen Wil en haar dierbaren sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Middelburg, 16 augustus 2015. Verdrietig zijn we vanwege het overlijden van onze zeer gewaardeerde vrijwilliger Gedurende tientallen jaren stond Annie dag en nacht gereed voor de vluchtelingen die in ons land een veilige haven zochten. Wij hebben diep respect voor haar enorme inzet, ook tijdens de jaren van haar ziek zijn. Haar volharding en haar humor maakten haar tot een bijzondere vrouw die wij nooit zullen vergeten. Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Bestuur, directie en medewerkers van Vluchtelingenwerk Zeeland E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 54