29 Moederinstinct en verantwoordelijkheid I TELEVISIE 'Ik ben een soort Oprah. Zij deelt ook wie zij is met haar kijkers' De mannen van Di-rect runnen vanaf van daag een knus hotelletje in Scheveningen. Ze ontvangen er mensen die een rol heb ben gespeeld in hun succes. Gitarist Spike blikt terug. ®doorgrietekemeerman We hebben nooit meer samen op het podium gestaan sinds Tim Akkerman weg is. Heel bizar Van luizenleven naai* luiers Niet te missen op 17 augustus 2015 - „Onze oud-mana ger Edwin Jan sen. Giel Beelen, die maakt elke ochtend zijn radio uitzending vanuit het hotel en blijft ook slapen. En papa Dickie, de gees telijk vader van Di-rect, zetten we gewoon drie dagen lang achter de receptie; geen gezelliger gastheer dan hij. Ook Miss Montreal, Tim Knol en Nico Dijkshoorn komen langs. En héél misschien Tim Akker man. Hij is met vakantie, dus het ligt eraan of Tim op tijd terug is." „Het wordt heel bizar, want wij heb ben nooit meer naast elkaar op het podium gestaan sinds hij is vertrok ken. Ook was er sindsdien amper contact. Die beginperiode was echt een rollercoaster. Hectiek, hysteri sche fans, via de achterkant het pand uit omdat de limo omsingeld was door een leger guppen. Totale gekte! De nummers uit die tijd heb ben we nooit meer gespeeld, dus dat wordt een heel bijzondere flash back." „Poeh, we waren heel jong toen we begonnen. Ik was 15 en ben nu 31. Ik zat tijdens het eerste succes nog te buffelen op mijn havodiploma. Sindsdien is het in sneltreinvaart doorgegaan. Maar papa Dickie was er sinds het begin bij. Hij reed ons naar optredens en hield ons een beetje in de gaten. Samen met Edwin Jansen die tot voor kort onze manager was. Die twee zijn heel be langrijk geweest voor de ontwikke ling van Di-rect. Ze hebben ons een paar basisprincipes geleerd die be langrijke levenslessen zijn geble ken." „Zorg ervoor dat je nooit lui achter over gaat hangen en bedenk dat suc ces niet vanzelfsprekend is. Vanaf het eerste moment dat wij op festi vals stonden, herinnerde papa Dic kie ons eraan dat je iedereen met respect moet behandelen en op een goede manier met een organisatie hoort om te gaan, met al die men sen die als vrijwilliger voor je staan te knallen. En Edwin heeft ons er steeds op gewezen dat er geen for mule voor succes en creativiteit is. Hij zei steeds: 'Doe waar je volledig achterstaat. Schrijf je eigen muziek, vertel je eigen verhaal'." Er wacht een ander avontuur: een prachtig mensje. Ofwel: liefde die alles overtreft, moederin stinct, poepluiers en nieuwe verantwoordelijk heden. De koppels in Van lui zenleven naar luiers staan allemaal voor een eigen uitdaging. Zo zit er een aanstaande moeder bij met een lichamelijk beperking. Maar ook een stel dat een drieling ver wacht en een christelijk koppel met een groot leeftijdsverschil. Een van die stellen is Robbie Pardoel (de twee lingbroer van zanger Gers) en zijn vriendin Beau Hesling. Robbie leeft voor de muziek en zijn dj-carrière. Lukt het hem om die activiteiten te combineren met de nachtelijke poepluiers? Of neem de joodse Su zanne en Moti, die heb ben voor de bevalling een hobbel te nemen: de verbouwing van hun nieuwe huis. Is de baby kamer op tijd klaar voor dat de kleine komt? SERIE Interpretatie van ras en gemeenschap NPO GEMIST Man slaat overboord ir FILM VAN DE DAG Zoeken naar verliefden maandag 17 augustus 2015 GO VANDAAG KIJKEN Mio+ +o mlornn nn 17 o.,rf,,o .,o 90 IK Albert Verlinde is open over zijn privé- leven. RTL BoulevardRTL 4.18.35 uur. Wie komen op be zoek bij jullie? Je treedt tijdens jullie jubileumconcert met Tim Akkerman op. Raar? Aan wie heb je het meest te danken in die vijftien jaar Di-rect? Di-rect bestaat vijftien jaar en geeft op 29 augus tus een jubileumconcert op het strand van Schevenin gen. FOTO STEFAN SCHIPPER/AVROTROS 44 Wat voor levenslessen? Hotel Di-rect, NPO 3,21.10 uur. De EO volgt vanaf van avond een aantal jonge ou ders in spe. Ze moeten afscheid nemen van een zorgeloos leven. Van luizenleven naar luiers, NPO 3,20.35 uur. De miniserie Show me a hero is gebaseerd op het gelijknamige boek van Lisa Belkin. Ze richt zich op de interpretatie van onderwerpen als ras en gemeenschap. Show me a hero, HBO, 20.30 uur. keer is de Britse quiz Pointless verkocht aan het buitenland. —7 Pointless, NPO I, 18.55 uur. Those who feel the fire burningvoigt een groep vluchtelingen die probeert per boot Europa binnen te komen. De hel breekt los wanneer een oude man overboord slaat. NPO Gemist. In de zomer van 1965 lopen de verliefde tieners Sam en Suzy van huis weg. ledereen wordt ge mobiliseerd om ze op te sporen. Sheriff Sharp heeft een geheime affaire met de moeder van Suzy. -7 Moon rise kingdom, Netflix.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 29