Familieberichten kükookop mensen inq.nl Machalina Janna Hamelink-Boei Bertus van der Horst Bert Ko Koole Adriaantje Overbeeke-Slotboom Adriaan Pieter van der Maale Frans Pieters Jan Bakker Frederika Westerbeke-Melse Getroffen door de zeer vele blijken van medeleven en belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa Antoine Maria Debbaut betuigen wij u onze hartelijke dank. Marijke Debbaut-van Hese Kinderen en kleinkinderen Goes, augustus 2015 Verrast en dankbaar zijn wij door het grote aantal blijken van medeleven en de hulp die wij van onverwachte zijde mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde zoon en broer Rob Mart en Fien van Duijvenvoorde Irene Middelburg, augustus 2015 Voor uw warme belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk aan ons betoond, tijdens de periode van ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overoma zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van Thuiszorg 'Cederhof' voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. J. Hamelink Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kapelle, augustus 2015 Willem Hamelink Het heeft ons erg goed gedaan. Hanna Hamelink-Willemsen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Wemeldinge, augustus 2015 Een hand, een woord, een gebaar doen je zo goed, als je iemand die je liejhebt, verliezen moet. Voor de door u getoonde belangstelling, de mooie bloemen, kaarten en vriendelijke woorden bij het afscheid van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en onze opa zeggen wij u hartelijk dank. Izaa van der Horst, kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, augustus 2015 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de belangstel ling en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa Voor de vele blijken van betrokkenheid na het overlijden van mijn lieve man, onze trotse vader en opa r- wil ik u, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen bedanken voor de vele kaarten, lieve brieven, bloemen of uw aanwezigheid. Met alle mooie herinneringen aan hem gaan wij verder. Dicky Koole - Mannaart Kinderen en kleinkinderen Goes, augustus 2015 Wij danken U hartelijk voor uw medeleven en belang stelling na het overlijden van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's Gravenpolder, augustus 2015 Voor de vele blijken van meeleven die wij hebben ontvangen na het onverwachte overlijden van mijn man, onze vader en opa willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Nelly van der Maale-van Beveren Kinderen en kleinkinderen 's-Heer Arendskerke, augustus 2015 Anthonia Pieternella (Toos) Maljaars-Oele De vlam wel gedoofd, maar de gedachten blijven. Voor het meeleven, in welke vorm dan ook, tijdens de laatste moeizame maanden en na het overlijden van onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma en omi Dina Paauwe-Timmerman willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, augustus 2015 Daan de Pagter Maatje Elisabeth de Vrieze - van Liere Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa heeft ons goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank. Sjaan Pieters-Capello Kinderen en kleinkinderen 's-Heerenhoek, augustus 2015 Zijn plaats is leeg... Maar de herinnering zal altijd blijven. Heel veel dank aan iedereen voor het medeleven en de lieve troostende woorden, brieven en kaarten na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Het is voor ons een grote troost geweest dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit verlies. Ria en Leo Markusse-Bakker Nina en Ruud van Kan-Bakker Johan Bakker en Paul van den Berg Yolanda en Jan Strik-Bakker Klein en achterkleinkinderen Middelburg, 15 augustus 2015 Wij willen langs deze weg iedereen bedanken voor de overweldigende belangstelling en vele kaartjes die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa Jan Adriaan Weststrate Het is ons tot grote steun geweest. Mineke Weststrate-Dekker Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, augustus 2015 Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van onze innig geliefde, zeer zorgzame moeder, oma en overoma Het is ons tot steun geweest. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Westkapelle, augustus 2015 zaterdag 15 augustus 2015 15 Wij willen iedereen bedanken voor de belangstelling en het warme medeleven na het overlijden van mijn allerliefste vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma. Het heeft ons goed gedaan. P. Maljaars Kinderen en kleinkinderen Goes augustus 2015 Wij willen langs deze weg iedereen bedanken die ons heeft gesteund d.m.v. een kaart, bezoekje, telefoon of ander medeleven, na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Dit heeft ons zeer goed gedaan. Margreet de Pagter-Janse kinderen en kleinkind Westkapelle, augustus 2015 Na het geheel onverwachte overlijden van onze lieve en zorgzame echtgenote en moeder hebben wij vele blijken van belangstelling en medeleven ontvangen. Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Langs deze weg willen wij daarom onze oprechte dank doen toekomen voor uw bemoedigende en troostrijke woorden, voor uw aanwezigheid bij de herdenkings plechtigheid en voor uw kaarten. Het heeft ons erg goed gedaan. Marinus de Vrieze Cornelis de Vrieze Schore, augustus 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 95