Colofon ff) mensen inq.nl Familieberichten a/nurjiijfi Adriaantje Overbeeke-Slotboom Roger Charles Timmerman Frans Pieters Lieve George, Pa en Opa amilieberichten Wij danken U hartelijk voor uw medeleven en belang stelling na het overlijden van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's Gravenpolder, augustus 2015 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa heeft ons goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank. Sjaan Pieters-Capello Kinderen en kleinkinderen 's-Heerenhoek, augustus 2015 Janneke den Besten Ditsy den Besten kijk ook op zaterdag 15 augustus 2015 19 Een kaart, een lieve groet het deed ons allemaal goed na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Een speciaal woord van dank aan Coöperatie Dela voor de mooie uitvaartverzorging. Tiny Timmerman-Zeegers, kinderen en kleinkinderen. UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 101181 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 6331 JC Middelburg Jammer dat we je niet meer mochten zien, en dat we geen afscheid meer van je konden nemen. We zullen je nooit vergeten, xxx Chantal, Bryan en Laura Alex, Samantha en Rico Nellie n Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51