Animatiehit 'Inside out' van Pixar krijgt een kort vervolg op blu-ray Will Smith komt met remake van 'The fresh prince' Nickelback zegt concert af CULTUUR SHOW 29 Dj's Sunnery James en Ryan Marciano draaien overal hun muziek. Ryan wordt binnenkort vader. Sunnery geeft hem raad. 'Bob Dylan beste songschrijver' Het concert van Nickelback op ïo november in de Amsterdamse Ziggo Dome gaat niet door. Stem problemen van zanger Chad Kroe- ger zijn de oorzaak. Na een opera tie mag hij van de dokter negen maanden niet zingen. Het succesvolle Nederlandse dj-duo Sunnery James en Ryan Marciano ziet bin nenkort weer een droom uitkomen: muziek draaien in de grootste club van Ibi- za. Toch praten ze onderling de laatste tijd vooral over babykleertjes en poepluiers. Ryan wordt volgende maand voor de eerste keer vader. „Ik kijk de kunst af bij Sunnery en Doutzen", zegt hij. Sterrenkoppel Doutzen Kroes en Sun nery James doen wat Ryan Marciano be treft alles goed bij de opvoeding van hun kinderen Phyllon (4) en Myllena Mae (1). „Ze zijn heel rustig en geven hun kids veel zelfvertrouwen. Ik heb veel neefjes en nichtjes en die zijn ontzettend druk. Als ik Doutzen en Sun zie, denk ik: oh fijn, zo kan het ook. Ik hoop dat ik straks zelf net zo relaxt ben." Met zijn vriendin Kim is de dj aan het aftellen. Volgende maand zijn 'ze' uitgere kend. „Tot nu toe gaat alles heel goed." Ryan praat veel met zijn dj-wederhelft en beste vriend Sunnery over het vaderschap en hoe dat te combineren is met hun mega- drukke bestaan. Sunnery: „Ik heb eerlijk te gen hem gezegd: natuurlijk is het moeilijk als je voor een paar dagen afscheid moet ne men van je gezin. Maar de keerzijde is dat als ik thuis ben, ik er echt 24 uur per dag voor mijn kinderen ben. Dan genieten we dubbel. Die luxe heb je niet met een kan toorbaan." Dat zijn vrouw, het wereldbe roemde supermodel Doutzen Kroes, ook een drukke carrière in de showbizz heeft, ziet Sunnery als een groot voordeel. „Zij be grijpt het als de agenda op het laatste mo ment verandert of als er ineens een show tussendoor komt die we moeten doen. We zijn heel flexibel en dat is ook wel nodig." Tegelijkertijd staat familie op één. „Ik ben er heilig van overtuigd dat een goede thuis basis het belangrijkste is voor een succes volle carrière", zegt Sunnery. „Dus als ik op vakantie wil met mijn gezin, dan moet dat kunnen. Dan doen we een show maar even niet. Dat heb ik ook tegen Ryan ge zegd. We maken ruimte in ons schema, zo dat je van je kindje kunt genieten." Het dj-duo ontmoette elkaar jaren gele den in een sportzaak waar Sunnery werkte en Ryan stage liep. Tijdens hun werk ont dekten ze hun gezamenlijke passie voor muziek en plaatjes draaien. Ze besloten de handen ineen te slaan. Met groot succes: sindsdien is de agenda bomvol en stapelen de aanvragen voor optredens zich op. Vooral in de zomer is het megadruk. Vandaag draait de succesformatie in New York. Daarna vliegen ze terug naar Ibiza, om later deze maand via Oostenrijk weder om in Amerika te belanden. Hun show Sexy by nature is er een doorslaand succes. Net als op Ibiza, waar ze 7 september hun eigen show houden. Ryan: „Wij staan be kend om onze sexy beats. We hebben 63 edities van Sexy by nature op de radio ge daan en zijn er vervolgens mee gaan tou- ren over de hele wereld. In Amsterdam, Rotterdam, New York en Miami hebben we al Sexy by nature-events gedaan, maar ik denk dat het concept nog beter past op Ibiza. Met tropische temperaturen en een zwembad komt onze muziek helemaal goed tot haar recht." Die show is in Ushuaïa, dé club op Ibiza. Sunnery: „Dat we daar een eigen concert geven, is een hoogtepunt in mijn carrière." Dan richt hij zich tot Ryan. „Weet je: nu ik kinderen heb, ben ik ook ons succes veel meer gaan waarderen. Misschien nam ik het daarvoor wel eens voor lief. Door Phyl lon en Myllena Mae is mijn leven zo veran derd. Ik ben meer gaan genieten van mijn carrière en van de mooie dingen die we meemaken. Ik weet ineens waarvoor ik leef." De korte fdm toont hoe het eer ste afspraakje verloopt tussen Ri ley en de jongen die zij aan het slot van Inside out ontmoet. Dat meldde The Hollywood Reporter gisteren. Ook de ouders van Ri ley, en hun emoties, zullen in het vervolg weer te zien zijn. Inside out beleefde eerder dit jaar op het festival van Cannes zijn wereldpremière en kreeg van de Nederlandse critici louter lovende recensies. „De filmstu dio is erin geslaagd het eigen ni veau te overtreffen met Inside out, een van haar meest originele, ge durfde en geestige producties", al dus filmrecensent Ab Zagt vorige maand in deze krant. De film vertelt over de vijf emoties in het hoofd van een tie nermeisje. Als de 11-jarige Riley verhuist naar een andere stad, moeten Vreugde, Verdriet, Angst, Woede en Afkeer alles in het werk stellen om Riley met deze verandering te leren omgaan. De film trekt deze zomer over de hele wereld volle zalen. Inside out heeft zelfs de beste opening in Nederland gehad voor een film van producent Pixar ooit en stootte daarmee recordhouder Cars 2 van de troon. In de premiè- reweek was hij in 277 bioscopen te zien. De stemmen in de Engelse ver sie zijn van onder anderen Amy Poehler, Bill Hader en Kyle McLachlan. In de Nederlandse na- synchronisatie zijn de hoofdrol len voor onder anderen Richard Groenendijk, Peggy Vrijens en Georgina Verbaan. Animatiestudio Pixar was in het verleden verantwoordelijk voor bioscoophits als Toy Story, Finding Nemo, Ratatouille, The in- credibles, Wall-E, Monsters Ine en Up. Bob Dylan is volgens Rolling Sto ne de beste songschrijver aller tij den. Het Amerikaanse muziektijd schrift stelde een lijst samen van The too greatest songwriters of all ti me, waarin Dylan net boven Paul McCartney en John Lennon staat. dat televisie zo veel krachtiger is dan een film", zegt Smith. „Met een televisieshow sta je bij men sen in de huiskamer. Ze kijken naar je terwijl ze in hun onder broek op de bank hangen. Zo ver trouwd is het." Smith heeft nog meer te dan ken aan de sitcom: hij ontmoette er zijn vrouw Jada Pinkett. Zij deed auditie voor de rol van Wills vriendin in de serie, maar werd dat uiteindelijk niet. Pinkett en Smith zijn inmiddels achtttien jaar getrouwd en hebben twee kin deren: Jaden (17) en Willow (14), die ook in de showbizzwereld ac tief zijn. Hoewel er geregeld ge ruchten opduiken dat het sterren huwelijk op springen staat, clai men ze zelf nog steeds gelukkig getrouwd te zijn. Het is niet bekend of leden van de oorspronkelijke cast terugkeren in de nieuwe show. Ook is nog on duidelijk of de remake verder gaat waar het oorspronkelijke verhaal is gestopt. Will Smith, met een geschat vermogen van 200 miljoen dollar, hoeft het niet voor het geld te doen. Zijn carrière loopt nog altijd op rolletjes. Zou hij het dan toch doen omdat hij zelf zo veel plezier heeft beleefd aan de serie? Tij dens een optreden in The Graham Norton show straalde de acteur van oor tot oor toen hij het over zijn eerste rol had. Ook bleek dat hij het nummer waar de serie steeds mee begon nog moeiteloos en zonder spiekbriefje kon rappen. Smith heeft er gewoon zin in. Wie leefde er niet mee met straat schoffie Will die ineens bij zijn chi que oom en tante moest gaan wo nen? Komedieserie The fresh prince of Bel-Air was in de jaren '90 een megasucces. Hoofdrolspeler Will Smith kondigt nu een remake aan. Met zijn productiemaatschap pij Overbrook Entertainment wil Smith de ooit razendpopulaire tv-serie over een jongen die bij zijn rijke oom en tante en diens verwende kinderen komt te wo nen nieuw leven inblazen. Smith speelt dit keer echter niet zelf de hoofdrol. De oorspronkelijke Fresh prince was tussen 1990 en 1996 op televi sie te zien. Eigenlijk wilden de producers er al na vier jaar mee stoppen. Maar de show was zo po pulair dat er nog twee seizoenen aan werden vastgeplakt. De serie betekende de definitie ve doorbraak van Will Smith als acteur en zanger. Tussen de opna mes door speelde hij al in kaskra kers als Bad boys en Independence day. Ook de film Men in black, waarvoor Smith de titelsong in zong, werd een grote hit. Zijn al bum Big Willie style ging alleen al in de Verenigde Staten meer dan negen miljoen keer over de toon bank. „De meeste mensen kennen mij toch nog steeds als de Fresh Prince. Misschien komt dat door- ZATERDAG 15 AUGUSTUS 2015 door Chantal Blommers Sunnery James (I.) en Ryan Marciano aan het werk tijdens Dance Valley, foto ANP Kippa LOS ANGELES. De bioscoophit Insi de out van animatieproducent Pixar krijgt een vervolg. Op de blu-ray zal een nieuw avontuur te zien zijn van hoofdpersoon Riley met de titel Riley's first date. 6 De serie The fresh prince of Bel-Air hield het zes seizoenen vol dankzij de enorme populariteit. door Chantal Blommers Acteur Will Smith. foto Kippa

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 29