exool NUWEG Vier Kerst met Oad in Keizerlijk Wenen De schatkamer van Midden-Duitsland, vlakbij schitterend Weimar <ÊL Oad slechts sieraad Gratis 2 overnachtingen inclusief uitgebreid ontbijtbuffet en 1 x diner excVuAkft... Adviesprijs €115 p.p. LEZERSPRIJS slechts 69 p.p.* Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen v.a.€949,- per persoon Kerstspecial Wenen Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel woensdag 12 augustus 2015 Geniet van prachtige natuurschoon en rijke historie in het hart van Duitsland! Met steden als Erfurt, Weimar en Jena staat dit gebied bol van de cultuur. Omgeven door heuvellandschap met uitgestrekte bossen en pareltjes van kastelen, forten en kloosters, is Thiiringen een interessante vakantieregio! Hotel am Schloss Apolda kunt u hierfietsen en mountainbikes huren en als gast mag u gratis gebruik maken van de sauna. Ditviersterrenhotel ligt op een idyllische plek in de charmante klokkenstad Apolda, aan de voet van de ruim450 burchten en kastelen die Thiiringen rijk is. Het hotel ligt midden in het centrum en biedteen mooi uitzicht op Schloss Apolda. De hotelkamers zijn klassiek ingericht en beschikken overeen televisie, minibar, een zithoek en gratis wifiParkeren nabij het hotel is kosteloos (de parkeergarage is tegen betaling). In het restaurant worden heerlijke Thüringer specialiteiten en lekkere wijnen geserveerd, 's Ochtends kunt u genieten van een gevarieerd ontbijtbuffet. Op het terras en in de bar kunt u zich heerlijk ontspannen onder het genotvan een hapje en drankje. Het hotel heeft een lift en een zomerterras met parasols en zicht op het Schloss. Daarnaast brücke. Neemt u ook de wandelschoenen mee? U verblijft vlakbij diverse natuur gebieden, zoals het Saaledal. Thiiringen U bent van hartelijk welkom in deze romantische Duitse streek, rijk aan natuur, cultuur en historie! De gezellige stadjes, de vele burchten en kastelen, heerlijke streek- gerechten en het uitgestrekte landschap zorgen voor een afwisselende vakantie in centraal Duitsland. U verblijft nabij een aantal hele mooie steden. Het 'klassieke' Weimar, op ca. 10 minuten rijden, had zijn bloeitijd aan het begin van de 19e eeuw. Ook levendig Erfurt (ca. 30 minuten) is bijzonder mooi, met als bezoektips de Mariendom en de Kramer- Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor vragen zijn wij pere-mail bereikbaarvia info@nuwegexclusief.nl 2 overnachtingen inclusief 2 x uitgebreid ontbijtbuffet, welkomstdrankje in de hotelbar, een zoete verrassing en een fles mineraalwater op uw kamer, lx3-gangen-candlelight- diner en per boeking ontvangt u een sieraad van Exoal cadeau 69 per persoon in een 2-persoonskamer. Per boeking betaalt u 1-malig 15 boekingskosten. PZC Beleef een Kerst om nooit te vergeten Deze reis is ook te boeken als 5-daagse vliegreis met vertrek op woensdag 23 december. Reissom vliegreis 1.045,- p.p. reisnummer0SAT05. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze unieke kerstreis te boeken of bel 0547 28 44 88 (MA-ZA). Vermeld bij reservering het reisnummer0SAT04. Treed in de voetsporen van Sissi en Johann Strauss en laat u door Oad verwennen met prachtige excursies, heerlijke wandelingen, uitgebreide ontbijten en vorstelijke (gala) diners! Dit krijgt u alleen bij Oad Stadsrondrit enwandelingo.l.v. Nederlandssprekende gids Exclusieve Nederlandstalige Kerstavond dienst in de St. Michaelerkirche Sfeervol 4-gangen kerstdiner in de balzaal van Parkhotel Schönbrunn, incl. drankjes Luxueus 4-gangen galakerstdiner in het beroemde Palais Ferstel, incl. drankjes Prachtig exclusief kerstconcert in de Orangerie van Schloss Schönbrunn Rondleiding door het schitterende Schloss Schönbrunn (na sluitingstijd) Faciliteiten Receptie Meerdere liften Lobby 2 bars Restaurant Typisch Weens café WiFi in openbare ruimtes Tuin Excursies en entreegelden zijn inbegrepen! 7-daagse busreis Dinsdag 22 december 2015 en geniet van een volledig verzorgde en exclusieve reis! Rondleiding door de Wiener Musikverein en bezoek aan de Spaanse Rijschool Nederlandssprekende begeleiding in Wenen Parkhotel Schönbrunn**** Uw hotel ligt in de wijk Hietzingen in de directe nabijheid van het beroemde Schloss Schönbrunn. Het centrum van Wenen bereikt u met de metro in ca. 8 minuten. Het metrostation bevindtzich tegenover het hotel evenals het park van Schloss Schönbrunn. Uw accommodatie Parkhotel Schönbrunn werd in 1907gebouwd als het gasthuis van Keizer FranzJosef I. De unieke ligging en uitstraling maken dit hotel tot een prachthotel. In dit klassieke hotel bevindtzich één van de laatst overgebleven balzalen van Wenen. De kamer is voorzien van telefoon, sat-tv, radio, minibar, kluisje en bad kamer met bad en/of douche, toilet en föhn. Inbegrepen Reis per Comfort Class bus, o.l.v. Oad chauffeur/reisleider Verblijf in een 2-persoonskamer met bad en/of douche en toilet VOLPENSION (ontbijt, lunch of kerstsnack en diner) v.a. lunch le dagt/m lunch laatste dag Afscheidsdiner Genoemde excursies Gegarandeerd servicelijnen schema Niet inbegrepen Oad Taxi Service (optioneel) Reserveringskosten en calamiteitenfonds

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 8