Colofon (H mensen inq.nl Familieberichten üï/erJadef) Adriana Louwerse - Lampert Joannes Simon Maria Sies Jan nilieberichten kijk ook op Gerrie Bal Catharina Sara Dieleman-le Feber Ineke Janny Kriek-Visser Charlie Reule Sjanie van der Veer-Buijs Maria Elisabeth van Vliet - Koudstaal Weduwe van Jan van Vliet Het adres voor eet woensdag 12 augustus 2015 15 Met grote ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies Directie en medewerkers Gebroeders Beije B.V. Dank U, o God voor heel dit leven dank U dat zij er wezen mocht, dank U dat zij haar hele leven op U vertrouwen mocht. In haar vertrouwde omgeving is, na een slopende ziekte door de Heere uit ons midden weggenomen, mijn lieve vrouw, onze zorgzame (schoon) moeder en (schoon) dochter echtgenote van Daniël Egbert Dieleman r 01-05-1957 t10-08-2015 Zaamslag Daan Dieleman Breda Christel Dieleman Rotterdam Jean-Pierre en Gerdien Dieleman-Loof Zaamslag mw. J.C. Dieleman-Dekker Axelmw. D.N. Ie Feber-Mangold Terneuzensestraat 79 4543 RR Zaamslag De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal ge houden worden op vrijdag 14 augustus om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk, daarna kunt u nog een kopje koffie drinken in 'De Rank', Zaagstraat 2 te Zaamslag. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Geen bezoek aan huis. ~Mooi zijn de herinneringen die blijven Na een moedige strijd hebben we afscheid moeten nemen van mijn zorgzame vrouw, onze lieve mama, trotse oma en overoma Kloetinge, 18 januari 1928 Rinus t Vlissingen, 10 augustus 2015 Cobie Henk Folkwin Sarah, Joshua en Emily Irmgard Adriël, Jonathan en Daniël Ria Sjaak Stefan Fleur Marjon Rust zacht, bedankt voor alles wat je voor ons hebt betekend! De afscheidsbijeenkomst voor Janny zal op haar verzoek in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: de Ruyterstraat 17, 4371 BA Koudekerke Na een arbeidzaam leven is van ons heengegaan onze moeder en oma Sinds 4 juli 2003 weduwe van Adriaan Louwerse Biggekerke, 29 juli 1927 Biggekerke 10 augustus 2015 Middelburg: Nel en Ben f Biggekerke: Kees en Elly Veronique en Jarno Angelo Goes: Kristiaan Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging door het team Zuid, Zorgstroom Veere en huisarts Schinkelshoek. Correspondentieadres: Kaasboerweg 1 4373 SB Biggekerke De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 14 augustus om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Biggekerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Een bijzonder mens is niet meer. Verdrietig zijn wij door het veel te vroege overlijden van onze medewerker Wij wensen Eleen en de familie, vrienden en kennissen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Met respect denken we terug aan de jaren waarin Charlie tot volle tevredenheid en met plezier zijn werkzaamheden bij ons Groenbedrijf heeft verricht. Namens het Bestuur, het Managementteam en de Collega's van De Betho Verdrietig, maar gesteund door onuitwisbare herinneringen, delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom zoon van Hendrik Sies f 1975 en Jo Sies-Wollenberg f 1940 pleegzoon van Ad Sies-de Voogd f 2010 Middelburg, 3 mei 1930 t Goes, 9 augustus 2015 Middelburg: Henk f en Truus Sies-Lefèvre Henk en Anneke, Mike en Hannah, Steven en Marissa Moenica, Rik, Donna Terneuzen: Tiny en Florent Heijens-Sies Eric en Ingrid, Lisanne, Jordin Ferdi en Ellen, Stan, Mees Etten-Leur: Anneke en Wij brand Peetoom-Sies Marcel en Wendy, Nikki, Sven Stefan en Nicolle, Nelson, Nova Klein Vlaanderen 5 4331 RE Middelburg De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 14 augustus om 10.30 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De familie stelt het op prijs u na de begrafenis te ontmoeten in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. The Lord bless you and keep you, the Lord make His face to shine upon you and be gracious unto you. The Lord lift up the light of His countenance upon you and give you peace. Amen In liefdevolle herinnering Onze gedachten zijn bij Mar, de kinderen en kleinkinderen. God geve hen troost en kracht bij dit verlies. Thomaskoor Zierikee Ensemble Waisis Zierikzee Zierikzee, 8 augustus 2015 "Zie, Ik maak alle dingen nieuw" Na een voltooid leven is rustig van ons heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Rotterdam, 18 november 1922 Goes, 10 augustus 2015 Nisse: Ton van Vliet Leonie van der Maden Jeroen van Vliet Enschede: Nico van Vliet De afscheidsbijeenkomst voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op maandag 17 augustus om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot con doleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Correspondentieadres: Van der Poest Clementstraat 23 4443 AL Nisse ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonJijhe uitvaart begeleiding i respectvof afscheid. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62