O Mensen inq.nl Familieberichten Dvarlaila/J Catharina Sara Dieleman-le Feber Ineke Ineke Dieleman - Ie Feber Ineke Dieleman - Ie Feber Ineke Dieleman-le Feber Abba Vader Abba Vader, U alleen, U behoor ik toe. U alleen doorgrondt mijn hart, U behoort het toe. Laat mijn hart steeds vurig zijn. U laat nooit alleen. Abba Vader, U alleen, U behoor ik toe. In dankbaarheid voor wat ze voor ons heeft betekend, nemen wij afscheid van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma, zus en schoonzus Wilhelmina van Buren-van der Velden - Willemien - Barendrecht 30 juli 1935 IJzendijke augustus 2015 IJzendijke: Henk van Buren Delft: Els en Ger, Esther, Ruben, Sharon en Mitchell Oude-Tonge: Ad, Arjen, Janneke IJzendijke: Erik en Edy, Sander en Anne-Wil, Niels Barendrecht: Lena van Buren Familie Van der Velden Handboogstraat 50 4515 CW IJzendijke Mijn vrouw is overgebracht naar uitvaartcentrum Klink, Scheldestraat 3 te Barendrecht, alwaar geen bezoek. De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden vrijdag 14 augustus om 13.00 uur in de Dorpskerk, Molenweg 8 te Heeijansdam, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Scheldestraat 3 te Barendrecht. Aankomst begraafplaats circa 14.20 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van bovengenoemd uitvaartcentrum op de begraafplaats. Joseph Petrus Daalman Joos Leonia Daalman-Schelfhout Familieberichten Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Wij hebben afscheid moeten nemen van onze levensgenieter George Strijdonck levenspartner van Tanneke Tollenaar in de leeftijd van 72 jaar. Tanneke Tollenaar Krijn en May Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Sjanie van der Veer-Buijs Mijn genade is u genoeg 2 Korintiërs 12: 9 Na een lang leven van eenvoud en liefde is, op de leeftijd van 102 jaar, bevrijd van de lasten van de ouderdom onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over- oma Pieternella Dieleman-Dees weduwe van Jacobus Levinus Dieleman Hoek, 10 mei 1913 f Axel, 10 augustus 2015 AxelNelly en Wim Deij-Dieleman GraauwDaan en Ineke f Dieleman-Bakker AxelFrans en janny Dieleman-Kusters Klein- en achterkleinkinderen correspondentieadres: Generaal Sikorskistraat 12 4571 XM Axel Vrijdag 14 augustus is er van 13.15 -13.50 uur gelegenheid de familie te condoleren in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 14.00 uur de dienst van Woord en gebed zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het Torenlokaal bij de kerk. Onze dank gaat uit naar allen die haar in haar laatste levensfase hebben omringd met liefde en zorg. In het bijzonder het personeel en de vrijwilligers van 'De Vurssche' afdeling Bossenblie. Het adres voor een respectvof afscfieicf. kijk ook op woensdag 12 augustus 2015 15 Dank U, o God voor heel dit leven dank U dat zij er wezen mocht, dank U dat zij haar hele leven op U vertrouwen mocht. In haar vertrouwde omgeving is, na een slopende ziekte door de Heere uit ons midden weggenomen, mijn lieve vrouw, onze zorgzame (schoon) moeder en (schoon) dochter echtgenote van Daniël Egbert Dieleman 01-05-1957 10-08-2015 Zaamslag Daan Dieleman Breda Christel Dieleman Rotterdam Jean-Pierre en Gerdien Dieleman-Loof Zaamslag mw. J.C. Dieleman-Dekker Axelmw. D.N. Ie Feber-Mangold Terneuzensestraat 79 4543 RR Zaamslag De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal ge houden worden op vrijdag 14 augustus om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk, daarna kunt u nog een kopje koffie drinken in 'De Rank', Zaagstraat 2 te Zaamslag. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Geen bezoek aan huis. Verdrietig om het verlies van onze lieve zus, schoonzus, en tante Haar optimisme en vrolijkheid waren altijd een bron van energie en kracht. We wensen Daan, Christel, Jean-Pierre en Gerdien, onze moeder en Ineke haar schoonmoeder heel veel sterkte met dit verlies. Suus en Michiel de Pooter-le Feber Addy enTonny Veerman-Ie Feber Piet en Vivian Ie Feber-van Campen André en Ria Ie Feber-Hamelink Johan en Noortje Ie Feber-deVaan Neven en nichten Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Spui: Henk en Ria Dieleman-Haartsen Magazon (Spanje)Ko Dieleman en Oti Caceras Terneuzen Janny Dieleman Neven en nichten Wij wensen Daan, Christel, Jean-Pierre en Gerdien heel veel sterkte met dit grote verlies. Zaamslag, 10 augustus 2015 onze verbondenheid was heel bjjzonder en dierbaar Met onuitwisbare herinneringen aan een jarenlange intense vriendschap hebben wij met veel verdriet toch afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Wij wensen Daan, Christel, Jean-Pierre, Gerdien en familie heel veel kracht en sterkte toe. Marian en Cor Gerda en Rinus Clara en Martin Lize en Rinus Enige en algemene kennisgeving Bezige handen, nu gevouwen en stil, een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest, vaak zullen we denken aan wat is geweest. Na een kort ziekbed is tot ons groot verdriet van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame en behulpzame man en onze pa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 89 jaar. Graauw: Lena Daalman-Schelfhout AxelErna Daalman en Tonny van Waterschoot Hulst: Riet Martinet-Daalman in liefdevolle herinnering Frans Martinet en Ria Leeraert kinderen en kleinkinderen Hulst: Carla Daalman in liefdevolle herinnering 10 augustus 2015 Oude Kaai 9, 4569 AA Graauw U kunt afscheid nemen van Joos in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 13 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 14 augustus om 15.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. The Lord bless you and keep you, the Lord make His face to shine upon you and be gracious unto you. The Lord lift up the light of His countenance upon you and give you peace. Amen In liefdevolle herinnering Onze gedachten zijn bij Mar, de kinderen en kleinkinderen. God geve hen troost en kracht bij dit verlies. Thomaskoor Zierikee Ensemble Waisis Zierikzee Zierikzee, 8 augustus 2015 ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonfijfe uitvaart begeleiding E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43