Colofon Familieberichten kükookop mensen inq.nl Jan Minderhoud Wies Nicolaas milieberichten De HERE zal uw uitgang en uw van nu aan tot in eeuwigheid. Psalm 121:8 Dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, maar verdrietig omdat we hem moeten missen, geven wij u kennis dat in de leeftijd van 92 jaar, zacht en kalm is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en ouwe opa Domburg, t Domburg, 13 juni 1923 7 augustus 2015 Domburg: J. Minderhoud-Wisse Jan Minderhoud (t 4 juni 1951) Westkapelle: Ina de Witte-Minderhoud Jan de Witte Ermelo: Jan Minderhoud Willy Minderhoud-Bassie Rijsbergen: Jeannet de Vooght-de Witte Barry de Vooght Fenna Lucas Wageningen: Leontien de Pagter-de Witte Jeroen de Pagter Chiara Daniël Wij zijn het personeel en de vrijwilligers van Simnia zeer dankbaar voor de goede verzorging. Zorgcentrum Simnia Simniapad 1, Eloutlaan 12, 4357 HJ Domburg De dankdienst voor zijn leven die geleid zal worden door ds. R. de Reus wordt gehouden op woensdag 12 augustus om 11.00 uur in de Protestantse Kerk aan de Markt te Domburg. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Domburg (ingang Babelweg). Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het "Schuttershof", Kanonweistraat 30 te Domburg. Geen bloemen Er is parkeergelegenheid bij het "Schuttershof". Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen, dan mag u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. "Geslachten gaan, geslachten zullen komen: wij zijn in uw ontferming opgenomen Psalm 90: 1 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze laatste oom Jan Minderhoud Koos de Visser-Minderhoud Mina de Visser-Minderhoud Bep en Kees Provoost-Minderhoud Adrie en Els Minderhoud-Lens Martin en Wannie Reijnhoudt-Toutenhoofd Jan en Elly Reijnhoudt-Kaland Marijke en Job de Jonge-Wondergem Marleen en Wim Schoonhoven-Kodde Louise Kodde Jacolien Minderhoud Krijn en Marthie Minderhoud-Schouten Jolien en Peter de Kam-Minderhoud augustus 2015 Wat is mijn wereld wazig, wat wordt mijn wereld klein. Ik kan mij niet herinneren wie jullie allemaal zijn. Soms zie ik iets bekends of voel ik wat vertrouwds. En is het weer heel even net zoals vanouds. Eindelijk durfde hij het leven los te laten, maar wat zullen we hem missen onze lieve vader, opa en vriend Jan Machielse weduwnaar van Grietje van 't Hof A 28 april 1921 t 8 augustus 2015 Ankie Blampey-Machielse Neville Blampey Jos Machielse Ria Maassen Jan Henk Machielse kleinkinderen Riny Schot Wij willen het verplegend personeel van "De Zeester hartelijk danken voor de goede zorg. Correspondentieadres Noordweg 125 4333 GC Middelburg Maandag 17 augustus om 15.00 uur zal er een afscheids bijeenkomst zijn in de aula van de algemene begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Ina Sinke - Maas 27-07-1944 03-08-2015 Alouisius Franciscus Rosa Nicolaas - Gelderland Rosa Romy Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 maandag 10 augustus 2015 25 Weggerukt uit ons midden, maar alles draait voort. Je blijft voor altijd in ons hart, daar waar je thuishoort Met grote verslagenheid geven wij u kennis, dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Frans Sinke Sandra en Dave Kenny Esther en Marvin Kaylinn Mylo Djenna Willem Witsenlaan 10, 4382 XA Vlissingen Overeenkomstig haar wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Hij overleed op 6 augustus 2015 in de leeftijd van 83 jaar. Hulst: Veere: Lamswaarde: Vogelwaarde: Vogelwaarde: Johan en Ingrid Charissa liana Marion en Paul Anneke en Johnny Inge en Jeroen Ronald in liefdevolle herinnering Patrick en Carla Nina Eva en Marco Sara Truffinoweg 50, 4551 NT Hulst U kunt afscheid nemen van Wies in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op woensdag 12 augustus van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 13 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus (Boschkapelle) te Vogelwaarde, waarna we aansluitend Wies gaan begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in het Dorpscentrum, Populierenstraat 41 te Vogelwaarde. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Team Truffinoweg en Blaauwe Hofke 134 voor de liefdevolle verzorging. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 57