Familieberichten 24 maandag 10 augustus 2015 Bep kükookop fflensenlinq.nl Jan Berendsen Eens aan de avond van mijn leven breng ik, van zorgen strijden moe, voor elke dag, mij hier gegeven, U hoger, reiner loflied toe Verdrietig, maar ook dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en opoe Cornelia Boon-Marijs weduwe van Jan Boon (1911 -1989) Grijpskerke, Oost-Souburg, 7 januari 1919 8 augustus 2015 Het geloof gaf haar kracht, hoop deed haar leven en haar liefde verwarmde ons. Haar kinderen: Oostburg: Margriet Lorier-Boon Middelburg: Piet Boon Middelburg: Ineke Boon Utrecht: Els Boon Han Lettinck Haar klein- en achterkleinkinderen: Curagao: André en Diana Lorier-Kooi Oostburg: Corine en Frank Scheele-Lorier Pauline, Marnix en julia Zutphen: Esther Lorier en Igor Lagaaij Tim, Sanne en Iris Uit onze familiekring gingen haar voor: Jan Boon 1949 - 1950) en Theo Lorier (1949 - 2007) Correspondentieadres: Pastoor van Genklaan 2-26 4501 AH Oostburg De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op woensdag 12 augustus 2015 om 13.00 uur in de kerk Open Haven, Oranjeplein 2, Oost-Souburg. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in gebouw De Ark bij bovengenoemde kerk. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van De Gouwe Tuyn. Cornelia Boon - Marijs Tante Riet Jouw hartelijkheid, eenvoud en tevredenheid zullen we missen. Chris Sonja Arjan en Sandra Hans en Wilrna Rien en Majanka Jacqueline Conny en Ron André en Annelies Jacco en Liselore Rob en Lucinda en kinderen Johanna Jacoba de Jager - Sinke Zijis niet klaarmet levenmaar sterven is de tragiek van mens zijn. "Wijzijnallenuniekenonvervangbaar", we laten onvervulbare gaten achter. Het is onslot ons eigen pad te vi nden, ons eigen leven te leiden en ons eigen dood te sterven. Oliver Sacks We hebben met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn maatje en bluesmate, onze liefdevolle moeder en trotse oma Elisabeth Cornelia Hendrika Janssen Arnhem, Middelburg, 31 december 1946 8 augustus 2015 Voor ons ben jij iemand die ten volle genoot van het leven. "Bep wat hebben we van je liefde en betrokkenheid genoten!" Middelburg: Wim Berrevoets Middelburg: Myra Hulshof Peter Louwerse Esmee,Danique Amsterdam: Alice Hulshof Zaandam: Bas Berrevoets Iris de Swart Pim, Tom, Hidde Seisstraat 25 4331NR Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 13 augustus, om 14.00 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend is er de gelegenheid om de familie te condoleren en heffen wij het glas op het geleefde leven van onze geliefde Bep. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanigte beschouwen. CorneCia (JVeeCtje (Boone Corrie V2 Na een kortstondige ziekte is nog vrij plotseling overleden onze broer, zwager, oom en oudoom Rini Korshuize Adriaan fail Johannes 2 december 1945 7 augustus 2015 Pa f en Ma f Korshuize Corrie Korshuize Cobie Korshuize Jan Korshuize Sjacm f en Nico Feytel f - Korshuize Willie en Izaak Timmerman f - Korshuize Els en Piet de Leeuw - Korshuize Peter Korshuize f Irmgard en Kees Vaes - Korshuize Karin en Tonny Vaes - Korshuize Renske en Andre Feytel - Korshuize Jan Timmerman Neven, nichten, achterneven en achternichten. Fam. Korshuize Marijkestraat 5 4461 VE Goes Een speciaal woord van dank aan Allévo thuiszorg, Ter Valcke Zorgcentrum voor de goede verzorging aan onze broer, zwager en oom. Merien is opgebaard in het Monuta Uitvaartcentrum aan de Fluitekruidstraat 8, te Goes, alwaar gelegenheid is tot een persoonlijk afscheid op woensdag 12 augustus van 9.45 tot 10.15 uur. Wij willen u uitnodigen om samen met ons afscheid te nemen van Merien op 12 augustus om 11.00 uur in het crematorium Westelijk Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om ons te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Mocht u zich betrokken voelen bent u welkom om afscheid te komen nemen. is helaas overleden. We zullen z,n enorme strandinzet missen, want dit strand was van hem, zoals hij onlangs nog zei. We wensen Nel, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. De mede strandbewoners van het strand van Jan De Here heeft tot zich genomen mijn lieve zus Serooskerke W J.M. Janse - Marijs de HEER is mijn herder Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat uit ons midden is weggenomen, mijn zuster en onze tante Jo echtgenote van Pieter de Jager 113-4-1979 Biezelinge, t Kapelle, 14-10-1916 7-8-2015 W. Sinke Truus en Piet Kramer Corrie en Jaap de Schipper en familie Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging, die zij heeft mogen ontvangen van de thuiszorg 'Cederhof'. Correspondentieadres: P. Kramer, Bruëlisstraat 88, 4421 CS Kapelle De dankdienst voor haar leven, waarin voorgaat ds. L.C.P. Deventer, wordt gehouden op donderdag 13 augustus om 13.30 uur in de Hervormde Kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Jezus Christus is gisteren en heden dezelfde en tot in eeuwigheid. Hebreeën 13:8 Dankbaar voor alle liefde die wij van haar mochten ontvangen, nemen wij nu afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma in de leeftijd van 91 jaar Zoetermeer: Frans de Nooijer Roderik en Nienke Yinthe Oost-Souburg: Addie Naaktgeboren-de Nooijer Bas Naaktgeboren Jolanda en Rob Ashley en Bastiaan Ron en Marian Stef, Roos Oost-Souburg: Ina Karman-de Nooijer Rini Karman Debora Corné en Kim Dani We bedanken de medewerkers van "De Zoute Viever" voor de liefdevolle verzorging. Oost-Souburg, 7 augustus 2015 Correspondentieadres: Burchtstraat 40, 4388 JL Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 13 augustus van 12.15 tot 12.45 uur in "De Ark" naast de Open Havenkerk aan het Oranjeplein te Oost-Souburg Om 13.00 uur zal de dienst van Woord en Gebed worden gehouden in De Open Fiavenkerk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot (informeel) condoleren en elkaar te ontmoeten in de Ark. Monique Dommanschet UitvaartbeZi 'Wiet hoofd, hart en ziel een onvergetelijk afscheid begeleiden lnfo@uitvaartbezieling.nl www.uitvaartbezieling.nl 24/7 te bereiken op 06 260 398 85

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 56