korting Ja, vijf keer betenuit stellafietsen.nl Nederlands-kwaliteitsproduct s-c 3a, superblij met Stella! E-bikes tijdelijk v.a 3a, stuur mij de brochure De grootste en beste e-bike specialist van Nederland Maak een proefrit in Nunspeet of in uw eigen straat NIEUW NIEUW Actie geldig t/m zat 22 augustus a.s. Cua/tiero Dolce Transportfiets Allegra Dhr O Mevr O Ad res Postcode Plaats Telefoon Email Stuur de coupon zonder postzegel naar 1508-Wegener Stella Fietsen, antwoordnummer 725,8070 WB Nunspeet Stella is gekozen door de ANWB als de beste Elektrische Fiets tot 2000,-. Plus magazine E-bike test heeft ons met 5 sterren gekozen als groepswinnaar. Geen wonder, want we maken gebruik van de beste materialen, zoals AXA sloten, sc ha kei systeem van Shimano, kettingkasten van Hesling, Schwalbe banden en de elektronica van Samsung. Bovendien heeft een Stella de sterkste motor met een actieradius tot wel 110 KM! Wilt u een elegante, stoere, hippe, klassieke of een tijdloze Stella. Of één met een lage instap? Op onze nieuwe website stellafietsen.nl ziet u ze allemaal. Op ons hoofdkantoor in Nunspeet bent u van harte welkom om onze geweldige e-bikes te testen. Maar we komen ook graag naar u toe met een van onze 45 mobiele teams. Dat doen we omdat we ervan overtuigd zijn dat u geen betere kunt vinden. En al helemaal niet voor een betere prijs. We zijn niet voor niets het snelst groeiende merk in Nederland. Bel 0341 - 25 22 66 voor een vrijblijvende proefrit (zonder enige kosten). Of vraag eerst de brochure aan per telefoon of met de bon. Op stellafietsen.nl vindt u alle informatie. Kortom: ja, u bent gewoon vijf keer beter uit met Stella Nieuwe showroom: Oosteinderweg 90 in Nunspeet ma-vr 8:30-17:30 za 9:00-17:00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 35