Üvarlailsfj a k Colofon m w O mensen inq.nl Familieberichten fMfVil! I ïH Wies Nicolaas Annie Maria Meij - van Aerde amilieberichten Cornelia Boon-Marijs Rini Korshuize Alouisius Franciscus Rosa Nicolaas - Gelderland Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 1 En kijk ook op Eens aan de avond van mijn leven breng ik, van zorg en strijden moe, voor elke dag, mij hier gegeven, U hoger, reiner loflied toe Verdrietig, maar ook dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en opoe weduwe van Jan Boon (1911 -1989) Grijpskerke, 7 januari 1919 Oost-Souburg, 8 augustus 2015 Het geloof gaf haar kracht, hoop deed haar leven en haar liefde verwarmde ons. Haar kinderen: Oostburg: Margriet Lorier-Boon Middelburg: Piet Boon Middelburg: Ineke Boon Utrecht: Els Boon Han Lettinck Haar klein- en achterkleinkinderen: Curasao: André en Diana Lorier-Kooi Oostburg: Corine en Frank Scheele-Lorier Pauline, Marnix en julia Zutphen: Esther Lorier en Igor Lagaaij Tim, Sanne en Iris Uit onze familiekring gingen haar voor: Jan Boon (1949 - 1950) en Theo Lorier (1949 - 2007) Correspondentieadres Pastoor van Genklaan 2-26 4501 AH Oostburg De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op woensdag 12 augustus 2015 om 13.00 uur in de kerk Open Haven, Oranjeplein 2, Oost-Souburg. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in gebouw De Ark bij bovengenoemde kerk. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van De Gouwe Tuyn. Na een kortstondige ziekte is nog vrij plotseling overleden onze broer, zwager, oom en oudoom Adriaan fan Johannes 2 december 1945 7 augustus 2015 Pa f en Ma f Korshuize Corrie Korshuize Cobie Korshuize Jan Korshuize Sjaan f en Nico Feytel f - Korshuize Willie en Izaak Timmerman f - Korshuize Els en Piet de Leeuw - Korshuize Peter Korshuize f Irmgard en Kees Vaes - Korshuize Karin en Tonny Vaes - Korshuize Renske en Andre Feytel - Korshuize Jan Timmerman Neven, nichten, achterneven en achternichten. Fam. Korshuize Marijkestraat 3 4461 VE Goes Een speciaal woord van dank aan Allévo thuiszorg, Ter Valcke Zorgcentrum voor de goede verzorging aan onze broer, zwager en oom. Menen is opgebaard in het Monuta Uitvaartcentrum aan de Fluitekruidstraat 8, te Goes, alwaar gelegenheid is tot een persoonlijk afscheid op woensdag 12 augustus van 9.45 tot 10.15 uur. Wij willen u uitnodigen om samen met ons afscheid te nemen van Merien op 12 augustus om 11.00 uur in het crematorium Westelijk Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om ons te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Mocht u zich betrokken voelen bent u welkom om afscheid te komen nemen. maandag 10 augustus 2015 25 Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Hij overleed op 6 augustus 2015 in de leeftijd van 83 jaar. Hulst: Veere: Lamswaarde: Vogelwaarde: Vogelwaarde: Rosa Johan en Ingrid Charissa Romy liana Marion en Paul Anneke en Johnny Inge en Jeroen Ronald in liefdevolle herinnering Patrick en Carla Nina Eva en Marco Sara Truffinoweg 50, 4561 NT Hulst U kunt afscheid nemen van Wies in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op woensdag 12 augustus van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 13 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus (Boschkapelle) te Vogelwaarde, waarna we aansluitend Wies gaan begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in het Dorpscentrum, Populierenstraat 41 te Vogelwaarde. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Team Truffinoweg en Blaauwe Hofke 134 voor de liefdevolle verzorging. Wij willen u bedanken voor de wijze waarop wij samen afscheid hebben genomen van Dit heeft ons diep getroffen en is ons tot grote steun geweest. Namens de familie, George en Joke Terneuzen, augustus 2015 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. II kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl B r*r1ij Et ï».- c *if* Xly

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 28